Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5] Silnik 2.8 v6 30v quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam aktualnie jeżdze audi 80 b3 2.0i .Chce kupić A4 V6 30V quattro i z tego tytułu pytanie : czy ktoś może mi powiedzieć czym sie różni model bez 30V?? Chodzi o wygląd silnika bądz jego numeracja. Który jest najlepszy. Pozdrawiam

Opublikowano

12V więcej pali, ma mniej mocy, jest prosty dośc w budowie i tani w serwisie

30V mniej pali, ma więcej mocy, bardziej skomplikowany (chociażby więcej zaworów) i trochę droższy w utrzymaniu

Kwestia gustu - oba silnik są super

Opublikowano

wyglądem sie nie rożni. tylko mocą. z 30V ma 193 PS a tak 174 PS

Opublikowano
  • Autor

czyli z napędem quattro jest jaki silnik?? chodzi o przediał rocznika od 1996-1999 Podajcie mi Oznaczenia silnikowe i czym sie one ruznia

Opublikowano

od 97 jest 30V, wcześniej 12V

oba występuja z q

Opublikowano

oba mozna kupic z Q jak i tez bez Q

Opublikowano

30v sa juz nowwsze jendostki napedowe, roznica w spalaniu na trasie na plus dl 12v w miescie na plus dla 30v , 30v dysponuja wieksza moca to zrozumiałe, rożnia sie zewnetrznie też ! nawet plastiki mają inne

oba sa wypaśne :) 30v produkowane od 97 roku

Opublikowano

Jak już pchac się w v6 to tylko i wyłącznie 30V

Pozdrawiam!

Opublikowano

staniek a co nawala ci to twoje 2,8 ? wszystko od funduszy zależy najlepiej "to pchac " sie w v6 3,0 :)

Opublikowano

Na 12V od strony mechanicznej/usterkowości złego słowa powiedziec nie mogę.

Na moich obu AAH przejechałem w sumie około 80kkm, i jedyne co musiałem wymienic poza planowo to termostat i czujnik ciśnienia oleju.

Mnie najbardziej w tym silniku bolą kiepskie osiągi, dlatego polecam raczej 30V

Aktualnie, nauczony błędami przeszłości, wybrałbym coś bardziej rozwojowego= turbodoładowanego => 1.8T + quattro oczywiście :)

Pozdrawiam!

Opublikowano

co masz namysli rozwojowe ?? 1,8 t ? ze modem zrobisz 30 źreba więcej ? 1,8 nigdy nie zastapi kultury pracy v6

Opublikowano

He,he dla jednych liczy się kultura pracy, dla innych osiągi i możliwośc ich podnoszenia :cool:

Dużo i długo można by o tym pisac.

A wracając do tematu, to podtrzymuję to co napisałem wcześniej, że jak już pchac się w v6 to tylko i wyłącznie w 30V.

Pozdrawiam!

Opublikowano

tak jak koledzy piszą, jak kupować to tylko 30V, pełna satysfakcja :th:

Opublikowano

no tylko 30V :) 2,4 lub 2,8 :) A co, ja jestem zadowolony z silniczka :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.