Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozwiazanie umowy z Orange (zmiana w regulaminie operatora)


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu tu na forum (chyba) ktos pisal, ze Orange zostalo zmuszone do zmiany w regulaminie, co automatycznie wedlug polskiego prawa daje mozliwosc wypowiedzenia umowy operatorowi bez zadnych konsekwencji...

Czy jest to aktualne i prawdziwe - i jesli tak to kiedy bedzie (lub moze juz jest) taka mozliwosc? :)

Z gory dzieki za info :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi się żeby to było takie łatwe i osoba rozwiązująca przedwcześnie umowę ,nie ponosiła z tego tytułu żadnych konsekwencji :cool: , bo załóżmy że ide, biore 10telefonow po 1zł, sprzedaje je po 500zł i rozwiązuje umowę bez żadnych konsekwencji... może i umowe da się rozwiązać, ale na pewno poniesiemy tego jakieś konsekwencje... zwrot telefonu chyba nie wchodzi w grę... :) , ale jakiś haczyk na pewno musi w tym być, o ile istnieje możliwość wcześniejszego zakończenia umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michas, chodzi o zmiane w regulaminie swiadczenia uslug, czyli zmiane warunkow umowy.

Czy takowa miala miejsce jest mi trudno stwierdzic ale jezeli tak to sytuacja bylaby analogiczna do tej, w ktorej TPSA miala problemy z neostrada-zmienila regulamin i mozna bylo rozwiazac umowe bez ponoszenia konsekwencji (oczywiscie wprowadzili tez inne haczyki ale to juz inne zagadnienie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , jak bede wiedzial kiedy orange zmienia regulamin to dam znac :)

Wszystko sie da , to jest dokladnie to samo co przy neostradzie tpsa. Ktos mial jakies konsekwencje ze zerwal umowe ?? NIEEE!!!!!

I tu bedzie tak samo ale malo kto o tym wie :):dance: :dance: :dance:

Wiadome , ze nie powozwola wam wziasc z 10 telefonow na miesiac przed zmiana i zerwanie umowu, oni sie juz o to zatroszcza :P

Ale jak sobie kazdy podpisze nowe umowy na 1,2,3 telefony to bedzie OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana regulaminu zawsze daje możliwość wypowiedzenia umowy, gdyż podpisując się zatwierdziłeś pewne warunki. Nieważne, iż dwa zdania regulaminu były niezgodne ze zdaniem ministra infrastruktury i problem dotyczył sprawy, którą można było uzyć w 1% przypadków. Po to firmy jak Orange mają radców, analityków, mądre głowy aby zmian nie było. Jak widać nie do końca dali sobie radę, a teraz możemy na tym skorzystać.

Neostrada - sytuacja identyczna, firma poniekąd też, rozwiązałem wszystko bardzo gładko i miałem net przez pół roku za śmieszną kasę.

Walczcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neostrada - sytuacja identyczna, firma poniekąd też, rozwiązałem wszystko bardzo gładko i miałem net przez pół roku za śmieszną kasę.

A co można zrobić z tą Neostradą? Umowę podpisywałem bodajże 30 września 2007r. na 36 miesięcy za 50 parę złotych / miech. Promocja nazywała się chyba "Megainternet". Da się to jakoś rozwiązać? Już normalnie o radiówce w drugim domu myśle :mysli: Przynajmniej mogę ponegocjować z adminem... Wadą jest tylko statyczne IP :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak to było dokładnie, ale chodziło o to iż należało sporządzić nową umowę, badź zerwać. Sprawa niestety dla Ciebie adamq jest chyba przegrana, bo pisałem o akcji przypadającej na +/- luty 2007. Rozwiązałem umowę, a net wyłączyli mi tuż przed kwietniem... pomyślcie ile osób w takim razie zrezygnowało. Zatem wszystkie umowy zawarte po marcu 2007 są nadal aktywne, "promocyjne"... yyyy... przykro mi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak to było dokładnie, ale chodziło o to iż należało sporządzić nową umowę, badź zerwać. Sprawa niestety dla Ciebie adamq jest chyba przegrana, bo pisałem o akcji przypadającej na +/- luty 2007. Rozwiązałem umowę, a net wyłączyli mi tuż przed kwietniem... pomyślcie ile osób w takim razie zrezygnowało. Zatem wszystkie umowy zawarte po marcu 2007 są nadal aktywne, "promocyjne"... yyyy... przykro mi :)

Szkoda :confused4:, takie życie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...