Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Odprowadzenie wody klimatyzacji - woda we wnętrzu


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeżdze którys dzień bez wykładziny, dwa dni u mnie pada i tak jak pisałem, woda dostaje sie przez filtr kabinowy do wnętrza leci kanałami nawiewowymi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielom jak masz mokry dywanik pasazera to ci leci z pod schowka przerabialem ten teamt :) cieknie ci nagrzewica jak zalaczysz klime albo ogrzewanie zaczyna przeciekac wloz reke pod schowek pasazera i zoabcz czy masz mokro w tych wnekach lub przy koncu dywanika pod kokpitem jak tak to wymien nagrzewnice- czesc kosztuje 50zł ale caly kokpit cza rozebrac ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby mi ciekla nagrzewnica kolego to by mi plynu ubywalo ;) a to woda zwykla bo nawet zapachu ani koloru nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby mi ciekla nagrzewnica kolego to by mi plynu ubywalo ;) a to woda zwykla bo nawet zapachu ani koloru nie ma

jesli nie klima to tylko przez filtr kabinowy ta woda sie dostaje na strone pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wiem ze to od klimy i musze sie wziac za czyszczenie tego odplywu, droge powrotna mialem w jeszcze gorsza pogode i bylo i nadal jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wiem ze to od klimy i musze sie wziac za czyszczenie tego odplywu, droge powrotna mialem w jeszcze gorsza pogode i bylo i nadal jest ok

Ja dopóki pierwszych opadów jak ściagnałem wykąłdzine podłogi byłem przekonany ze to wszystko przez klime, jeśłi miałbyś problem z klimą to wode bedziesz miał po lewej stronie wnęki nóg pasażera :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stamtad poszlo az pod cala wycieraczke, 150km na klimie i wtedy bo tak to tylko na krotkich odcinkach uzywalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to grubszy problem widze tu dobrze ze zwrociles mi uwage ale nie wiedzialem wlasnie czy masz czysta wode czy zabarwiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba zażegnałem problem potopów(jutro test) rozkręciliśmy cały ten pierdzielnik z filtrem kabinowym(3 śruby) jest tam uszczelka na rancie oraz pasek gąbkowy powlekany, pasek wymieniłem na nowy(nie trzeba tego wymieniać) a o uszczelce etka nic nie pisała :gwizdanie: uszczelka sparciana wode przepuszczała i ładnie lało sie po ścianie grodziowej do wnętrza stąd wrazenie że to klima. Wywaliliśmy tą uszczelke i złozylismy wszystko na grubą warstwe sylikonu czarnego, teraz powinno być juz dobrze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba zażegnałem problem potopów(jutro test) rozkręciliśmy cały ten pierdzielnik z filtrem kabinowym(3 śruby) jest tam uszczelka na rancie oraz pasek gąbkowy powlekany, pasek wymieniłem na nowy(nie trzeba tego wymieniać) a o uszczelce etka nic nie pisała :gwizdanie: uszczelka sparciana wode przepuszczała i ładnie lało sie po ścianie grodziowej do wnętrza stąd wrazenie że to klima. Wywaliliśmy tą uszczelke i złozylismy wszystko na grubą warstwe sylikonu czarnego, teraz powinno być juz dobrze :gwizdanie:

jak się blacha rozgrzeje gdzieś na słońcu to silikon może popękać. Mimo wszystko z jeden sezon może wytrzyma. ja bym przynajmniej te sparciala uszczelke założył na silikon i z cienką jego warstwa nie powinno byc problemów, ale jeśli daliście grubo to może być róznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta uszczelka to sie juz nie nadawała :sick3: a najgorsze było to że w etce nie jest oznaczona żadnym numerem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta uszczelka to sie juz nie nadawała :sick3: a najgorsze było to że w etce nie jest oznaczona żadnym numerem :gwizdanie:

może udało by się znaleść jakis zamieniik. pochodzić po sklepach moto ze starą i cos by dobrał, dorobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta uszczelka to sie juz nie nadawała :sick3: a najgorsze było to że w etce nie jest oznaczona żadnym numerem :gwizdanie:

może udało by się znaleść jakis zamieniik. pochodzić po sklepach moto ze starą i cos by dobrał, dorobił.

starą mam gdzieś, mozę coś jeszcze podziałam, jutro przetestuje szczelnosć, póki podłogi nie ma to bedzie widać wszystko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no luzik. Może a nuż widelec bedzie ok na tym silikonie. Jak będziesz miał jak to zrób foto tej uszczelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no luzik. Może a nuż widelec bedzie ok na tym silikonie. Jak będziesz miał jak to zrób foto tej uszczelki.

mam fotke jej miejsca, sama uszczelke też mam w gratach w samochodzie, nawet sprzedawca w sklepie mi mówił zebym sie nie yebał z uszczelkami tylko sylikonem to pojechał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no luzik. Może a nuż widelec bedzie ok na tym silikonie. Jak będziesz miał jak to zrób foto tej uszczelki.

mam fotke jej miejsca, sama uszczelke też mam w gratach w samochodzie, nawet sprzedawca w sklepie mi mówił zebym sie nie yebał z uszczelkami tylko sylikonem to pojechał :wink4:

miejmy nadzieje że wytrzyma jak najdłużej

wklej tu to foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelka.jpg

to jest przyczyna dostawania sie wody, warto również sprawdzic czy rynienka jest w odpowiednim miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...