Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Deskorolka na RH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no tak,jest tani ale za bardzo nie mam sianka żeby wywalić na zawias bo musze jeszcze zrobić rozrząd i klime,ale chce założyć gwint bo i tak już z tyłu amorki siadają więc trza by było wymienić :decayed:

paput mówisz że tani ale nie koniecznie zły :cool1: :mysli

no ja mam 17 opuszczony gwint do połowy i czasem jak garb jest na jezdni to jak pierd.. :decayed: uroki gwintu

póki co jest ok, niedawno założyłem, tylko cza posmarować pod odbojami bo będą skrzypieć

Opublikowano
  • Autor

215047_184693228261208_100001615974925_507560_16.jpg

224534_184697238260807_100001615974925_507579_14.jpg

283330_184697691594095_100001615974925_507580_70.jpg

ramki :naughty:

DSCF3008.jpg

polerka końcówki,ale jeszcze taka nie dopracowana :gwizdanie:

DSCF3003.jpg

dziewicza wlepka, :naughty:

DSCF3010.jpg

miałem dodać zdjęcia na xenonach ale jedna przetwornica coś przestała działać :confused4:,

263231_184696814927516_100001615974925_507578_62.jpg

248430_184694671594397_100001615974925_507565_78.jpg

226000_184698654927332_100001615974925_507584_97.jpg[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 14:50_________________________________________________no właśnie się nastawiam na kupno tego gwintu ale coś mi to mozolnie idzie, :confused4:

jak byłem na zlocie to tak troche głupio bo każde autko na zawiasie(były wyjątki bez),a ja tak wysoko stałem :disgust:

Opublikowano

jak chcesz jeździć na takie dżamprezy to raczej gwint

Opublikowano
  • Autor

no dokładnie, :decayed:

ale puki co to na zwykłym zawiasie się jeździ :cool1:

Opublikowano

kierunki se na biale zmien :naughty:

i jakos slabo grawitacja oddzialowywuje na Twe autko :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no jakies slabe to przyciaganie jest :decayed:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 21:36_________________________________________________prosze o porade jaki gwint wybrać i czy podejdzie on do mojego avancika :hi:

piszecie i piszecie mi o tym gwincie więc nadejszla wiekopomna chwila :kox:

ten:http://moto.allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b5-fk-ak-street-i1770984979.html

czy ten:http://moto.allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b5-sedan-avant-ts-i1753624051.html

Opublikowano

ja mam TA-Technixa juz 10tkm i narazie (odpukac) spisuje sie srednio-twardy :wink4: a na przyklad, co mam tez tej samej firmy w polo 86cf2, to mozna plomby potracic :decayed:

i z tego co mi wiadomo to MAPET z forum sprzedaje klubowiczom taniej :naughty:

Opublikowano

ja mam TA-Technixa juz 10tkm i narazie (odpukac) spisuje sie srednio-twardy :wink4: a na przyklad, co mam tez tej samej firmy w polo 86cf2, to mozna plomby potracic :decayed:

i z tego co mi wiadomo to MAPET z forum sprzedaje klubowiczom taniej :naughty:

pytać KAWULA :decayed:
Opublikowano

no ktos z nich :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

pisałem do MAPETA ale coś nie odpisuje konkretnie,na allegro znalazłem tylko ten;

http://moto.allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b5-sedan-avant-ts-i1753624051.html

a chodzi mi o MTSa i teraz pytanie czy to jest MTS i czy on podejdzie do mojego avanta,bo u MAPETA znalazłem MTSa ale niby do 2,5tdi?czy to jest jakaś różnica?

chodzi mi o szybkie zamówienie gwinta bo chciałem do soboty zamontować bo vagcamp jest i chciałem już być tam na gwincie :cool1:

myśle też nad TA-Technix,sam już nie wiem co zamówić

Opublikowano
  • Autor

paput jakoś wole nowy,i nie jestem przekonany do tej firmy,acz kolwiek nie jest powiedziane że jest zly ale wole nowy :cool1:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 15:07_________________________________________________zamówiłem już MTSa od MAPETa,teraz czekam i jak przyjdzie to zakładam :naughty:

Opublikowano

"soczewki w zderzak (jeszcze nie mam)" ??? mozesz sie rozwinac?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

halo soczewkowe,widzialem na forum jak ktos rezal,w kratki zderzaka,[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 16:04_________________________________________________pare nowych fotek;

Fx_Cam_1317285569809.jpg Fx_Cam_1317285352866.jpg Fx_Cam_1317394772780.jpg Fx_Cam_1317394919912.jpg Fx_Cam_1317394965025.jpg Fx_Cam_1317395619664.jpg Fx_Cam_1317395676544.jpg Fx_Cam_1317463298305.jpg

:hi:

Opublikowano

Gdzie to jest kurcze, bo coś kojarzę te budynki :naughty:

Opublikowano

ooo... :naughty: i grawitacja zaczela przyciagac :decayed:

tera to wyglada :kox:

Opublikowano
  • Autor

a dzieki,teraz to grawitacja przyciaga i to czasami za bardzo :cool1:,a jest to na starym pks i pkp w niemodlinie :decayed:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 00:40_________________________________________________IMG20111006_004.jpg

taka moja koncepcja na przedni znaczek,plastiki pod maską i zaciski

Opublikowano

a dzieki,teraz to grawitacja przyciaga i to czasami za bardzo :cool1:,a jest to na starym pks i pkp w niemodlinie :decayed:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 00:40_________________________________________________IMG20111006_004.jpg

taka moja koncepcja na przedni znaczek,plastiki pod maską i zaciski

a może błękitny znaczek :mysli:
Opublikowano
  • Autor

a dzieki,teraz to grawitacja przyciaga i to czasami za bardzo :cool1:,a jest to na starym pks i pkp w niemodlinie :decayed:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 00:40_________________________________________________IMG20111006_004.jpg

taka moja koncepcja na przedni znaczek,plastiki pod maską i zaciski

a może błękitny znaczek :mysli:

no też o tym myślałem,ten biały mi się podoba,albo jakiś taki oczojebny bardziej :mysli:

Opublikowano

LU Angel ma do granatowego avanta różowy więc cza coś nowego wymyślić :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.