Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fiesta 1.4TDCI WOLF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,

Kupilem ostatnio takie cudo jako drugi samochod na jakis czas - jak sie bedzie dobrze spisywac i malo palic to zostanie dluzej , chyba ze zmienie na cos innego - szybszego i drozszego :>

Jezdzi tym moja kobieta.

Troche o aucie...

Fiesta 2003 rej. 2004 przebeig 170 tys - ORI , po wymianie rozrzadu przy 155 i serwisie olejowym (165tys) (no powiedzmy bo tego nie robil serwis forda).

Ze standardu auto posiada:

- manualna klima,

- podgrzewana przednia szyba :kox:

- podgrzewana tylnia i lusterka (jeszcze nie testowalem)

- elektryka szyb i lusterek

- kierwonica pedaly fotele :tongue4:

Poprzedni wlasciciel (calkiem sympatyczny gosc) cos tam probowal przy niej dlubac i dostala :

- Intercooler (dosc pokazny :wink4:)

- swiatla tylne jakis lifcik

- przednie z angle eyes z soczewkami ale nacale szczescie bez xenonow - ogolnie wygladaja bardzo dobrze na tym aucie i fajnie swieca

- halogeny na ledach - jako swiatla dzienne - nawet ze nie wiocha

- felunek 17 cali czarne z chromowanym rantem

- ladna oponka GoodYear F1 Eagle o nietypowym rozmiarze (ciezko dostac i ceny zwariowane) 195/45/R17 praktycznie nowe - maja pare miesiecy

- amory kayaba (olejowo gazowe) , przod obnizony , swietnie trzyma sie to w zakretach i fajnie je lyka - bylem pod wrazeniem

- z tylu poszly lekkie dystanse bo jednak przy obciazeniu dociskalo opony.

- radio/CD/DVD/MP3/SD/USB dotykowe MUSE - no jakis francuz ale nienajgorszy- menu mp3 jak z commodore ale wmiare to wyglada wazne ze gra i jest wejscie USB i karty SD

- glosniki Infinity

- fotele przod recaro - calosc obszyta niestety ECO skora - skrzypi to ale dupka sie specjalnie nie nagrzewa pomimo 30stopni dzis.

- podlokietnik - troche badziewny

Generalnie samochod doinwestowany, i wydaje sie byc ok :good: - wszystko wyjdzie w praniu. Wyglada bardzo fajnie i wyroznia sie na tle dziadziowych fiest, bo generalnie ztym mi sie ten samochod kojarzy - auto emeryta :wink4:

Z moich modow to na dzien dobry dostal program , ktory generalnei mial tam byc , a okazal sie jakos dziwna seria. Wgrano serie wyszlo 72konie i 180NM , po programie 92konie i 220nm .Odpycha sie to calkiem przyjemnie mysle ze w 10s do 100 zrobi. No po programie puszcza baki ale na serii tez puszczal , intercooler widocznie troche spowalnia doplyw powietrza i najpierw dolewa paliwa a potem dostaje dawke i sie uspokaja. Przy 2200-2300 juz bakow nie puszcza (turbina sie rozkreca na maxa).

Turbo sprawdzone nie ma zadnych luzow.

Tak sie to przedstawia (zdjecia jeszcze z ogloszenia ale sa wmiare wiec wrzucam).

1689304969.jpg

16893049694.jpg

16893049692.jpg

16893049696.jpg

16893049697.jpg

Opublikowano

ładna sztuka, dla kobiety w sam raz :good: fajny kolorek z zewnątrz

Opublikowano

Z zewnatrz fajne autko, ale srodek mi sie nie podoba :no:

Opublikowano

auto fajne

ale te fotele mają się nijak do reszty :kwasny:

Opublikowano

Fajny wozik, ale czarna albo pomarańczowa skóra w środku by bardziej pasowała :hi:.

Opublikowano

No niestety "skora" jest jaka jest ... generalnie tragedii nie ma , moze kupie ori fotele jak mi sie to znudzi a te sprzedam (VW golf Recaro ) . Dobrze sie na nich siedzi i dobrze trzymaja.

Opublikowano

to przemaluj auto pod fotele :naughty:

Opublikowano

to przemaluj auto pod fotele :naughty:

:good: :good: :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

widzę, że posłuchałeś mnie i założyłeś wątek :decayed:

ładna ta Fiescinka :good:

kolego powiedz mi jak pierwsze wrażenia z jazdy, komfort, spalanie i ogólne wykończenie autka ? zadowolony z wyboru ? pytam bo być może (jeszcze nie jest pewne ale rozeznaję temat) będę niedługo kupował coś małego i właśnie taka Fiesta mi wpadała w oko, właśnie z takim motorem bym brał pod uwagę.

Opublikowano

to przemaluj auto pod fotele :naughty:

:good: :good: :polew: :polew: :wink4:

a nie lepiej wymienić skóre na pomarańczową? Koszt ok 2000 zł - 2500 zł. Według mnie lepsza opcja niż malowanie :hi:.

Opublikowano

widzę, że posłuchałeś mnie i założyłeś wątek :decayed:

ładna ta Fiescinka :good:

kolego powiedz mi jak pierwsze wrażenia z jazdy, komfort, spalanie i ogólne wykończenie autka ? zadowolony z wyboru ? pytam bo być może (jeszcze nie jest pewne ale rozeznaję temat) będę niedługo kupował coś małego i właśnie taka Fiesta mi wpadała w oko, właśnie z takim motorem bym brał pod uwagę.

Ja mam mega twarda wersje wiec o komforcie nie moze byc mowy za to pozakretach jezdzi jak bolid. Mam inne amory sprezyny , 17calowe felgi na niskim profilu.

Wykonczenie no nie ma szalu ale jest OK naprawde. Poki co zadowolony , niebawem sprawdze ile to pali bo narazie przejechane 600km i w baku jeszcez troche paliwa jest.

Skory nie zamierzam wymieniac bo nie zamierzam inwestowac jakos specjalnie w ten samochod . Oczywiscie to co wymaga inwestycji do prawidlowej eksploatacji tu nie jest oszczedzane nic a nic ale nie zamierzam dokladac nic nowego do tego samochodu .

Opublikowano

widzę, że posłuchałeś mnie i założyłeś wątek :decayed:

ładna ta Fiescinka :good:

kolego powiedz mi jak pierwsze wrażenia z jazdy, komfort, spalanie i ogólne wykończenie autka ? zadowolony z wyboru ? pytam bo być może (jeszcze nie jest pewne ale rozeznaję temat) będę niedługo kupował coś małego i właśnie taka Fiesta mi wpadała w oko, właśnie z takim motorem bym brał pod uwagę.

Ja mam mega twarda wersje wiec o komforcie nie moze byc mowy za to pozakretach jezdzi jak bolid. Mam inne amory sprezyny , 17calowe felgi na niskim profilu.

Wykonczenie no nie ma szalu ale jest OK naprawde. Poki co zadowolony , niebawem sprawdze ile to pali bo narazie przejechane 600km i w baku jeszcez troche paliwa jest.

Skory nie zamierzam wymieniac bo nie zamierzam inwestowac jakos specjalnie w ten samochod . Oczywiscie to co wymaga inwestycji do prawidlowej eksploatacji tu nie jest oszczedzane nic a nic ale nie zamierzam dokladac nic nowego do tego samochodu .

Luz :hi::good:. Tylko podsunąłem pomysł...

Opublikowano

Podjedź tym na kiełbaski :evil::naughty::decayed:

Opublikowano

Szczerze?

Odjazd!

Czasami, aż mi szkoda, że mojej się te Fiesty nie podobają, bo mi osobiście bardzo i chętnie bym podobną do Twojej przytulił :)

Opublikowano

auto wygląda na rasowe, pokaz jeszcze kierowcę do którego należy bolid :decayed::wink4:

heheh akurat to nie ta osobka ktora siedzi na siedzeniu pasazera bo to stare foty poprzedniego wlasciciela :wink4: . Samochod charakterystyczny wiec kierowce latwo wypatrzec :wink4: . Ostatnio widzialem ST taka i wygladala identycznie poza tym ze miala 2 biale pasy przez cale auto :decayed:

Opublikowano

Podłokietnik po wuju trochę :decayed:

Opublikowano

Podłokietnik po wuju trochę :decayed:

no raczej :polew: :polew: zenujacy strasznie . moze go usune z czasem narazie zostaje.

Ja tym prawie wogole nie jezdze tylko moja kobieta , dopoki nie bedzie zglaszala zazalen to zostaje. :naughty:

Mi w tym aucie strasznie sie podobaja 2rzeczy :

- prowadzenie , ale to akurat z uwagi na poczynione inwestycje wtym kierunku

- zestopniowanie skrzyni biegow ! :good:

Ciekaw jestem tylko spalania jeszcze :gwizdanie:

Opublikowano

Ciekaw jestem tylko spalania jeszcze :gwizdanie:

jak bedziesz mial jakies dane na ten temat to daj znac bo moja dziunia tez jest zainteresowana taka fiesta
Opublikowano

Ciekaw jestem tylko spalania jeszcze :gwizdanie:

jak bedziesz mial jakies dane na ten temat to daj znac bo moja dziunia tez jest zainteresowana taka fiesta

i ja również czekam z niecierpliwością :cool1:

Opublikowano

Zalane 41l , przejechane 680km , czyli 6.02 l/100km . Jezdzone 50/50 , duzo w korku stala, i ogolnie dosc szybko i na wysokich obrotach jezdzone te pierwsze km . Takze wynik uwazam za dobry !.

Niestety kierowniczka lubi komfort i zaczyna jej przeszkadzac twardosc zawieszenia :wink4: takze nie wiem ile tym autem pojezdzi jeszcze :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.