Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Kolejny S-line by jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No toooo grubo :kox:

Ja narazie zakupiłem ori nakładki na wydech i dywaniki :embarrassed:

najbardziej skłaniam sie nad ledami z tyłu ale jest troche zabawy z elektryką.

Opublikowano
  • Autor

No toooo grubo :kox:

Ja narazie zakupiłem ori nakładki na wydech i dywaniki :embarrassed:

najbardziej skłaniam sie nad ledami z tyłu ale jest troche zabawy z elektryką.

ja nakładki na wydech mam bo w S-line było to fabryczne :naughty: o ledach też myślę.. ale bardziej od zabawy z elektryką przeraża mnie koszt ich zakupu... u mnie priorytety na 2012 to: założyć S-line, 19 cali i program u Rogala. a czy coś więcej będzie to zobaczymy jak fundusze pozwolą..

Opublikowano

najbardziej skłaniam sie nad ledami z tyłu ale jest troche zabawy z elektryką.

Z elektryką to nieduzo jest roboty :wink4: Tylko trzeba dobrać odpowiednie rezystory aby nie bylo bledow i zeby swiecily lampy .

Goscie krzyczą sobie za sam montaz 500-600 PLN

Opublikowano

Ja widziałem oferty na Allegro za montaż bez lamp za 2000 :wallbash:

dlatego sie wstrzymałem :no:

Opublikowano

Ja widziałem oferty na Allegro za montaż bez lamp za 2000 :wallbash:

dlatego sie wstrzymałem :no:

Za same kodowanie lamp z USA na EU kosztuje 1000 PLN :blink:

Opublikowano

Ja widziałem oferty na Allegro za montaż bez lamp za 2000 :wallbash:

dlatego sie wstrzymałem :no:

Za same kodowanie lamp z USA na EU kosztuje 1000 PLN :blink:

Ja pierdziele :kox: chyba ogłoszenie dam i będę zarabiał miliony :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

właśnie dlatego mocno waham się czy w ogóle zakładać ledy do A5tki.. koszty są mega duże.. chyba wolałbym dołożyć kasę z lamp i wymienić np. środek na full elektrykę z alkantarą..

Opublikowano

Pikna tylko szkoda że bez Q, ale za to super wygląda :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Pikna tylko szkoda że bez Q, ale za to super wygląda :good: :good:

Q tu jest niepotrzebne :wink4: dzięki za miłe słowa :good:

Opublikowano

właśnie dlatego mocno waham się czy w ogóle zakładać ledy do A5tki.. koszty są mega duże.. chyba wolałbym dołożyć kasę z lamp i wymienić np. środek na full elektrykę z alkantarą..

mam podobne odczucia :wink4:

jestem chyba jedynym przypadkiem na forum, któremu się ledy nie podobają w wydaniu audi..

drażnią mnie te "kropki" czy to z przodu czy z tyłu.

a seryjne tylne światła w a5 akurat podobają mi się bardzo :good:

Opublikowano

ile wynosi koszt wymiany zwykłych na ledy tył w a5 2 kafle chyba ??

Opublikowano
  • Autor

2 kafle to za same lampy... plus jakieś tam rezystory + kodowanie.. tak jak wspomniał WRC, niektóre firmy liczą sobie za to nawet po 1000 zł. więc koszt lamp 3000? :shocked: chyba spasuję..

Opublikowano

2 kafle to za same lampy... plus jakieś tam rezystory + kodowanie.. tak jak wspomniał WRC, niektóre firmy liczą sobie za to nawet po 1000 zł. więc koszt lamp 3000? :shocked: chyba spasuję..

to już droższa impreza :/ niż w a4 gdzieś czytałem 1500 zł. Super to wygląda ja bym nie odpuszczał ;-)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowy felunek na lato zamówiony :naughty: niektórzy pewnie już się domyślają jaki, ale pochwalę się jak już do mnie dotrze.. :kox:

Opublikowano

Jaki rozmiar zakładasz na lato ?

Ja mam 17 ori, też zastanawiam sie nad nowymi na lato, ale przyzwyczaiłem się do komfortu jaki jest na 17'

i troche boje się że jak zakupie 18' to mogę być niezadowolony.

Opublikowano
  • Autor

na lato zakładam 19 cali :wink4: jakby co to moje 18tki są na sprzedaż gdybyś chciał (ori S-line), z ceną możemy ponegocjować :good:

Opublikowano

na lato zakładam 19 cali :wink4:

I to dobry mod :good: a zawias seria zostaje ?

Opublikowano
  • Autor

wszystko w swoim czasie :wink4: do wiosny jeszcze trochę czasu jest :naughty:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 09:21_________________________________________________felgi już do mnie wysłane więc pochwalę się... tak jak niektórzy się pewnie domyślali jadą do mnie ORI koła od S5 19x8,5" ET 32 + oponki Dunlop SP SportMaxx GT 255/35/19 :kox:

przykładowe foto:

c1847467316.jpg

real foto jak już do mnie dotrą (prawdopodobnie dzisiaj) :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.