Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Kolejny S-line by jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
koledzy mam zapytanko

Jakie???

Opublikowano
  • Autor
mam nadzieję że o to chodziło:hi:

[ATTACH=CONFIG]557[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]558[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]559[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]560[/ATTACH]

dzięki mistrzu! :hi: trzeba sprzedać S5 i polować :decayed:

Opublikowano

Gdybyś miał je w 18 to już bym je brał bo szukam takich ahhh :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Gdybyś miał je w 18 to już bym je brał bo szukam takich ahhh :kwasny:

ja mam ORI :wink:

Opublikowano

Jedrek to Forum A3 to jakies nieporozumienie :zdjecie:

Napisałem w.in. w twoim poscie , kilka zapytań w DZIALE WARSZTAT( Wczesniej musi MOD ZAAKCEPTOWAC :read: ) i wszystko uznali jako spam :grin:

i Nie ma co sie dziwic ze jest tam tak mało postow .

Opublikowano
  • Autor

no niestety.. forum A4 dużo bardziej przyjazne. ja się na A3 przestałem odzywać, nie ma sensu. jest kilku naprawdę sympatycznych i rzeczowych użytkowników, ale.. no brakuje sporo do poziomu naszego forum.

btw. mojej spodobały się ciemne rotory. i bądź tu człowieku mądry :grin: jak Jej powiedziałem jaka cena to już jej entuzjazm opadł co do zmiany felg :decayed:

Opublikowano

No tak A4 jest nie do pobicia :decayed:

Dalej nie kumam Forum A3 :facepalm: chcac zapytac sie o roznice ( lusterka zewnetrzne ilosc PIN ) w kablach to post uznali jako SPAM :kox:

Opublikowano
  • Autor

pisz do użytkownika czaro10, jest oblatany w temacie 8P :good:

Opublikowano
no niestety.. forum A4 dużo bardziej przyjazne. ja się na A3 przestałem odzywać, nie ma sensu. jest kilku naprawdę sympatycznych i rzeczowych użytkowników, ale.. no brakuje sporo do poziomu naszego forum.

btw. mojej spodobały się ciemne rotory. i bądź tu człowieku mądry :grin: jak Jej powiedziałem jaka cena to już jej entuzjazm opadł co do zmiany felg :decayed:

to bierz moje ciemne w dobrej cenie :wink:

Opublikowano
To co ja mam powiedzieć ze swoim ulepem... :facepalm:

:polew:

A co ja mam powiedziec, jak mi w VINie nic nie pisze, ze mam climatronik? :-)

Opublikowano
  • Autor
no niestety.. forum A4 dużo bardziej przyjazne. ja się na A3 przestałem odzywać, nie ma sensu. jest kilku naprawdę sympatycznych i rzeczowych użytkowników, ale.. no brakuje sporo do poziomu naszego forum.

btw. mojej spodobały się ciemne rotory. i bądź tu człowieku mądry :grin: jak Jej powiedziałem jaka cena to już jej entuzjazm opadł co do zmiany felg :decayed:

to bierz moje ciemne w dobrej cenie :wink:

o cal za duże :wink:

Opublikowano

na zimę tak ale na lato idealne :decayed:

Opublikowano
no niestety.. forum A4 dużo bardziej przyjazne. ja się na A3 przestałem odzywać, nie ma sensu. jest kilku naprawdę sympatycznych i rzeczowych użytkowników, ale.. no brakuje sporo do poziomu naszego forum.

btw. mojej spodobały się ciemne rotory. i bądź tu człowieku mądry :grin: jak Jej powiedziałem jaka cena to już jej entuzjazm opadł co do zmiany felg :decayed:

to bierz moje ciemne w dobrej cenie :wink:

o cal za duży :wink:

No nie mow ze Ci tak Natalia mowi bo nie uwierze :decayed::decayed::decayed:

Jakie za duze, bier 20 zoll, lekko zglebisz i bedzie cudo!

Opublikowano
  • Autor

Nie mam opon do 20tek, a szkoda mi tych moich sprzedawac.. i Mirona Et nie bardzo pasuje do a5.

Natalii ostatnio w koncu sie a5 spodobalo.. zwlaszcza jak je prowadzi :naughty:

Wysłane z Audi

Opublikowano
no niestety.. forum A4 dużo bardziej przyjazne. ja się na A3 przestałem odzywać, nie ma sensu. jest kilku naprawdę sympatycznych i rzeczowych użytkowników, ale.. no brakuje sporo do poziomu naszego forum.

btw. mojej spodobały się ciemne rotory. i bądź tu człowieku mądry :grin: jak Jej powiedziałem jaka cena to już jej entuzjazm opadł co do zmiany felg :decayed:

to bierz moje ciemne w dobrej cenie :wink:

o cal za duży :wink:

No nie mow ze Ci tak Natalia mowi bo nie uwierze :decayed::decayed::decayed:

:decayed:

Jakie za duze, bier 20 zoll, lekko zglebisz i bedzie cudo!

:good:

wysłane z one v :)

Opublikowano

btw. mojej spodobały się ciemne rotory. i bądź tu człowieku mądry :grin: jak Jej powiedziałem jaka cena to już jej entuzjazm opadł co do zmiany felg :decayed:

:polew::polew: jeszcze zmieniaj ,bo jak ci ringa na palec założy :decayed: to w kapsach cały czas zamiast pieniędzy przeciąg :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

najpierw musi się znaleźć konkretny kupiec na S5tki.. bo za 2500 to ja ich nie oddam tak, jak niektórzy myśleli.. :wink:

Andrzej, do obrączkowania jeszcze czas :decayed:

---------- Post dopisany at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

no niestety.. forum A4 dużo bardziej przyjazne. ja się na A3 przestałem odzywać, nie ma sensu. jest kilku naprawdę sympatycznych i rzeczowych użytkowników, ale.. no brakuje sporo do poziomu naszego forum.

btw. mojej spodobały się ciemne rotory. i bądź tu człowieku mądry :grin: jak Jej powiedziałem jaka cena to już jej entuzjazm opadł co do zmiany felg :decayed:

to bierz moje ciemne w dobrej cenie :wink:

o cal za duży :wink:

No nie mow ze Ci tak Natalia mowi bo nie uwierze :decayed::decayed::decayed:

j**any :decayed:

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

a może taka felga?

3734552263

ryje mi banię od dobrych kilku lat.. ojciec miał takie w A6 i mi się mega podobają na aucie :slina:

Opublikowano

No stara, ale jara - mi się one też za..biście podobały zawsze :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

na A5 też nieźle wygląda :naughty::

a5-seite-58124.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.