Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Kolejny S-line by jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie ty Jedrex mieszkasz? Dzicz normalnie...:facepalm:

Albo się przyznaj ze z AC kombinujesz:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Greg, znaczki ukradli mi w mieście za miedzą -> w Toruniu. gdybym miał tablice CB to byłoby to zrozumiałe, ale mam obce numery...

Opublikowano

moze ktos mial gole A5 i chcial je dowartosciowac;p wazne ze blotnika nie porysowali

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzięki H4mm3R'owi zamówiłem znaczek S-line na błotnik (dzięki Tomek! :hi:), teraz pozostało jeszcze kupić znaczek w grill.. tak w ogóle to chyba znalazłem mój znaczek na allegro :grin::facepalm:

Opublikowano
dzięki H4mm3R'owi zamówiłem znaczek S-line na błotnik (dzięki Tomek! :hi:), teraz pozostało jeszcze kupić znaczek w grill.. tak w ogóle to chyba znalazłem mój znaczek na allegro :grin::facepalm:

Trzeba było kupić przynajmniej miałbyś pewność że pasuje.

a tak serio to mogłeś kupić i odebrać osobiście :) gość by się zdziwił

Opublikowano
dzięki H4mm3R'owi zamówiłem znaczek S-line na błotnik (dzięki Tomek! :hi:), teraz pozostało jeszcze kupić znaczek w grill.. tak w ogóle to chyba znalazłem mój znaczek na allegro :grin::facepalm:

Trzeba było kupić przynajmniej miałbyś pewność że pasuje.

a tak serio to mogłeś kupić i odebrać osobiście :) gość by się zdziwił

+1

Opublikowano

Po czym poznałeś, że to akurat Twój znaczek ? :decayed:

Opublikowano

Kumpel miał podobną sytuacje ale z inną częścią i co? Nic gościowi nie zrobili a frajer dalej pewnie kradnie. :facepalm:

Opublikowano

To juz przegięcie

Często jestem w Toruniu, jest tam dużo bydła, ale nie myślałem, ze spadli aż tak nisko, zeby kraść znaczki z aut

Gdzie mniej-wiecej to było? Tak na przyszłość, żebym wiedział. Ponaklejam sobie m5 wokół auta

Opublikowano
  • Autor
Po czym poznałeś, że to akurat Twój znaczek ? :decayed:

dziwnym zbiegiem okoliczności, kilka dni po kradzieży mojego znaczka pojawił się na allegro znaczek w grill od A5, w okolicach Torunia.. :whistling:

To juz przegięcie

Gdzie mniej-wiecej to było?

UMK, zarówno w jednym jak i w drugim przypadku :wink:

Opublikowano

Biedne studenciny z Torunia i okolic

nie ma tam gdzies monitoringu? Albo na strzeżony stawiaj, ja tak tobie będąc w tej wsi, bo strach

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

akurat w miejscu, gdzie stało auto nie ma monitoringu.. no cóż, zdarza się. teraz jeżdżę tam Fordem :wink:

---------- Post dopisany 24-06-2014 at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2014 at 20:33 ----------

z nowości to znaczki wróciły na miejsce :grin::facepalm: czy będą jakieś mody? trudno mi powiedzieć, gdyż jestem na etapie jazd testowych kilkoma modelami aut. :whistling: wczoraj jeździłem Passatem B7 2.0TDI 177 koni DSG i o dziwo byłem pod wrażeniem.. Passatem jeździłem, gdyż w Bydgoszczy nie ma testówki CC.. póki co zabieram się za nowy/dodatkowy biznes, więc kto wie.. :wink:

Opublikowano

Mi się strasznie podoba nowe S3 Limousine... :decayed:

Opublikowano
Mi się strasznie podoba nowe S3 Limousine... :decayed:

Jest na sprzedaz w gdansku w salonie , lekko uzywane ale nie stoi wsrod uzywek tylko na hali z nowymi

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

Rok 2014

Opublikowano
  • Autor
Mi się strasznie podoba nowe S3 Limousine... :decayed:

czekam na kontakt z Audi w celu jazdy testowej nowym A3 :decayed: mi się też strasznie podoba nowe A3/S3 Limousine i jakbym miał wrócić do A3 to tylko w tym nadwoziu :naughty:

Opublikowano

Powiem wam że nowe A3 wymiata sedan bardzo fajnie wygląda widziałem na żywo i poważnie jest mega kosa.

Opublikowano

Ale w środku juz szału nie ma niestety :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Bartku, wszystko jest kwestią gustu :wink:

Opublikowano
Bartku, wszystko jest kwestią gustu :wink:

Oczywiscie masz racje , jak dla mnie jak na zewnątrz naprawdę daje rade to w środku ? Nie jestem fanem okrągłych nawiewow :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.