Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A5 CAH] Kolejny S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja bym bardziej widział ta fele u Ciebie :kox:

http://otomoto.pl/audi-rs5-rs5-4-2-fsi-bang-olufsen-szybe-C21644682.html

te felgi są piękne' date=' może kiedyś na takie wymienię :wink4:

Tylko cena zabija :przebiegly:

dokładnie.. na allegro był komplet za 7000, a to trochę dużo za używane koła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrek wreszcie dotarłem do twojej fury pogratulować :hi: A5 lux malina no i wypas :naughty

to sie nazywa zacięcie sportowe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrek wreszcie dotarłem do twojej fury pogratulować :hi: A5 lux malina no i wypas :naughty

to sie nazywa zacięcie sportowe :good:

No fakt prawie pół roku to mozna powiedzieć wreszcie :decayed: ale forum mamy DUŻE :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt prawie pół roku to mozna powiedzieć wreszcie :decayed: ale forum mamy DUŻE :wink4

:tongue4:zdarza się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrek wreszcie dotarłem do twojej fury pogratulować :hi: A5 lux malina no i wypas :naughty

to sie nazywa zacięcie sportowe :good:

No fakt prawie pół roku to mozna powiedzieć wreszcie :decayed: ale forum mamy DUŻE :wink4:

w środę minęło 7 miesięcy odkąd jeżdżę A5tką :kox: 11 lipca stałem się jej posiadaczem :wink4:

Jędrek wreszcie dotarłem do twojej fury pogratulować :hi: A5 lux malina no i wypas :naughty

to sie nazywa zacięcie sportowe :good:

dziękuję :hi::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrek kółka masz :good::slina: Koleś z mojej wiochy też ma takie na c6 muszę je od niego wycyganić /kupić/ :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po miesiącu pora na kolejny update. wpadł w końcu długo oczekiwany wydech od 3.0 TDI :kox: do Transportera bez problemu się zmieścił :decayed:

zdjcieg.jpg

pozostało dokupić jeszcze tylko osłonę pod jeden tłumik :) muszę podjechać do lakiernika umówić się wstępnie na jakiś termin i kwotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jakiś miesiąc muszę wytrzymać.. ale kusi mnie jeszcze takie oświetlenie rejestracji jak u WRC :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale kusi mnie jeszcze takie oświetlenie rejestracji jak u WRC :kox:

Nie wiem nad czym jeszcze się zastanawiasz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Transportera bez problemu się zmieścił :decayed:

phiii - wydech z S4 zmiescil mi sie do B7 i to nawet bez uszkodzenia tapicerki itp :)

jedynie rolete lekko zarysowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaro pisał, że był problem aby taki wydech zmieścił się do W211 dlatego chłopacy wzięli Transportera :wink4: i dobrze, przynajmniej na luzie i bez problemu go przywieźli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaro pisał, że był problem aby taki wydech zmieścił się do W211 dlatego chłopacy wzięli Transportera :wink4: i dobrze, przynajmniej na luzie i bez problemu go przywieźli :)

Trzeba było Q7 wziąść - wszedłby wydech i jego dawca od razu. I pewni dla Transportera jeszcze by sie miejsce znalazło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było Q7 wziąść

szkoda auta :) zresztą chłopacy z serwisu go i tak przy okazji odbierali jak wracali ze Śląska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Transportera bez problemu się zmieścił :decayed:

phiii - wydech z S4 zmiescil mi sie do B7 i to nawet bez uszkodzenia tapicerki itp :)

jedynie rolete lekko zarysowałem :)

hehe a moj z TFSI wracal na dachu na subaru :rolleyes: to musial byc widok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...