Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A5 CAH] Kolejny S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

...póki co trzeba odłożyć na wakacje bo ze znajomymi robimy sobie "Euro Trip" :naughty:

jedźcie trasą TOP GEAR - naprawdę warto - niektóre zakręty takie że na dwa razy trzeba brać bo nie ma miejsca się wyrobić i uważać żeby nic z góry nie jechało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...póki co trzeba odłożyć na wakacje bo ze znajomymi robimy sobie "Euro Trip" :naughty:

jedźcie trasą TOP GEAR - naprawdę warto - niektóre zakręty takie że na dwa razy trzeba brać bo nie ma miejsca się wyrobić i uważać żeby nic z góry nie jechało :wink:

Jeśli myślisz o przełęczy St. Berdandino to właśnie wróciłem z tamtych rejonów, póki co, to jeszcze sporo śniegu leży na poboczach i droga cała mokra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...póki co trzeba odłożyć na wakacje bo ze znajomymi robimy sobie "Euro Trip" :naughty:

jedźcie trasą TOP GEAR - naprawdę warto - niektóre zakręty takie że na dwa razy trzeba brać bo nie ma miejsca się wyrobić i uważać żeby nic z góry nie jechało :wink:

Jeśli myślisz o przełęczy St. Berdandino to właśnie wróciłem z tamtych rejonów, póki co, to jeszcze sporo śniegu leży na poboczach i droga cała mokra.

ja mówię o tym :

http://maps.google.pl/maps?saddr=Stelvio,+W%C5%82ochy&daddr=bormio+to:livigno+to:davos&hl=pl&ie=UTF8&ll=46.64378,10.244751&spn=0.652424,1.766052&sll=46.636237,-8.074951&sspn=0.652515,1.766052&geocode=Ff8IxwIdDvCgACnpYk4gRRyDRzHANZEVhwkHBA%3BFRYKxQIdTlueACn3AV40WwWDRzFQ7GYuAngGBA%3BFe84xgId3L6aACkPDspl922DRzH_J9b6o5cUhQ%3BFfgcygId6gGWACmdpWTfEKGERzHYli3fiQYz0A&mra=ls&t=m&z=9

zbliżcie sobie widok i przelećcie całą trasę - masakra co tam są za zakręty i serpentyny

a tu taka mała próbka:

c1c7d2a7ea.jpeg

oczywiście chodzi o drogę w tle :kox:

w Top Gear jeżeli dobrze kojarzę - seria 10 odcinek specjalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła droga, za niedługo sprawdzę. :naughty:

tu jest st.bernandino

http://www.redlineblog.com/top-gears-worlds-best-driving-road-in-detail/

Jędrek sory za bałagan w twoim wątku, powinien być osobny temat o ciekawych drogach.:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła droga, za niedługo sprawdzę. :naughty:

tu jest st.bernandino

http://www.redlineblog.com/top-gears-worlds-best-driving-road-in-detail/

Jędrek sory za bałagan w twoim wątku, powinien być osobny temat o ciekawych drogach.:thumbup1:

no to chyba mówimy o tym samym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba mówimy o tym samym :wink:

to nie jest ta sama droga co na twojej mapce, przełęcz st. bernandino jest troszke niżej w lewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tg-col-de-turini-road.jpg

ale ścieżka :shock3:

już słyszę pisk mojej pani jak widze tą drogę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest to,

jedrekx jak robisz road tripa przez EU to grzech tamtędy nie pojechać tylko przed wyjazdem sprawdź hamulce :wink:

jakbyś jechał za rok to ja planuję powtórkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety (stety) trasa już wybrana, jedziemy do Londynu, Amsterdamu, Madrytu i do Paryża. nie jedziemy moim samochodem gdyż jest za mały :decayed: o przyszłym roku można pomyśleć :good: z nowości w aucie to wczoraj przeszło przegląd techniczny z wynikiem bardzo dobrym, a dziś stoi w ASO :decayed: ale nic poważnego tylko olej, filtry + dodatkowo klima i wycieraczki :naughty: jestem zadowolony gdyż w DE auto jeździło na Long Life (ja dopiero pierwszy raz zmieniam olej) i przez 30 tys nie musiałem dolać nic oleju..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest jakaś fajna dróżka w drodze do Bułgarii? sorry Jedekx za ot :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jestem zadowolony gdyż w DE auto jeździło na Long Life (ja dopiero pierwszy raz zmieniam olej) i przez 30 tys nie musiałem dolać nic oleju..

:shock3: i zostajesz na long life jeżdżąc głównie w mieście?

ps. no to szykuj się na przyszły rok - nie będziesz żałował - trasa nie do opisania - najlepiej na parę autek się wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jestem zadowolony gdyż w DE auto jeździło na Long Life (ja dopiero pierwszy raz zmieniam olej) i przez 30 tys nie musiałem dolać nic oleju..

:shock3: i zostajesz na long life jeżdżąc głównie w mieście?

nie zostaję, auto tak jeździło w DE. teraz będzie już normalnie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jestem zadowolony gdyż w DE auto jeździło na Long Life (ja dopiero pierwszy raz zmieniam olej) i przez 30 tys nie musiałem dolać nic oleju..

:shock3: i zostajesz na long life jeżdżąc głównie w mieście?

nie zostaję, auto tak jeździło w DE. teraz będzie już normalnie :whistling:

ufff :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety (stety) trasa już wybrana, jedziemy do Londynu, Amsterdamu, Madrytu i do Paryża. nie jedziemy moim samochodem gdyż jest za mały :decayed: o przyszłym roku można pomyśleć :good: z nowości w aucie to wczoraj przeszło przegląd techniczny z wynikiem bardzo dobrym, a dziś stoi w ASO :decayed: ale nic poważnego tylko olej, filtry + dodatkowo klima i wycieraczki :naughty: jestem zadowolony gdyż w DE auto jeździło na Long Life (ja dopiero pierwszy raz zmieniam olej) i przez 30 tys nie musiałem dolać nic oleju..

A plynu hamuclowego sami z siebie nie wymienili ? :wink:Bo jak ja byłem to mi tez go wymienili bo nie było wpisu w bazie przez dwa lata o wymianie.. A na fakturce koszt płynu ok. 40zł, wymiana 120zł :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienili, Zenek pytał jak oddawałem czy mają wymieniać :decayed: teraz mogę porównać koszta A5 i A3 bo miałem już przegląd przy tym samym przebiegu (ok 120 tys). koszta bardzo porównywalne, za przegląd zapłacone 1700 brutto (olej, filtry, płyn hamulcowy, klima, pióra wycieraczek) wraz z robocizną. ogólnie to spodziewałem się większej kwoty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie stawka za roboczą godzine podobna jak w A3 także pewnie dlatego cena podobna :kox: Na następny raz kup swoje oleje i filtry i w ogóle przegląd będzie za b.dobre pieniądze jak na ASO. Bynajmniej ja tak zawsze robię, bo oni za litr oleju mają ciut chore ceny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie stawka za roboczą godzine podobna jak w A3 także pewnie dlatego cena podobna :kox: Na następny raz kup swoje oleje i filtry i w ogóle przegląd będzie za b.dobre pieniądze jak na ASO. Bynajmniej ja tak zawsze robię, bo oni za litr oleju mają ciut chore ceny :wink:

Dokładnie, olej i filtry zawszę daję swoje. Za zaoszczędzone złote starcza jeszcze dodatkową wymianę filtra paliwa przy każdym przeglądzie i jeszcze sporo zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,

wydzieliliście wkońcu ten wątke o drogach :)... bo coś mi mówi że będe musiał sobei takie coś zaplanowąć ;-)

---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

siema,

wydzieliliście wkońcu ten wątke o drogach :)... bo coś mi mówi że będe musiał sobei takie coś zaplanowąć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 dni temu, wraz z innymi Audikami z naszego regionu, A5 została oddana w ręce fotografa - Krzysztofa Turzyńskiego. oto kilka zdjęć jego autorstwa:

img6725d.jpg

img6722e.jpg

img6721j.jpg

img6719h.jpg

img6718r.jpg

img6717w.jpg

wkrótce prawdopodobnie auto zostanie jeszcze oddane w ręce innego fotografa.. co nowego z modów? właściwie nic wielkiego. sprawiłem sobie kabelek i zakodowałem kilka rzeczy:

-opuszczanie się prawego lusterka podczas wrzucenia wstecznego

-poziom naładowania akumulatora

-logo S5 przy włączaniu MMI :kox:

po wakacjach planuję program i zabawę z tylnymi lampami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...