Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A5 CAH] Kolejny S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

gdyby to było A4 to bym wysłał.. niestety A5 nijak nie pasuje do kalendarza klubowego Audi A4 :decayed: może jak zrobimy sobie jakieś grupowe zdjęcie lub z jakąś klubową A4 to i moje A5 pojawi się w kalendarzu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrek grupowe jest ale wszyscy jesteśmy tyci tyci..mali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dokładnie mija rok odkąd odebrałem A5tkę... był to bardzo dobry rok jeśli chodzi o samochód, sprawił mi wiele frajdy i ani razu nie zawiódł. pokonaliśmy ponad 15kkm, póki co nie zauważyłem wielu wad. niemniej jednak jak dla mnie to auto ma 2 podstawowe wady:

-jest to coupe, a co za tym idzie boczne szyby powinny stanowić jak gdyby jedną całość i uważam, że szyby tylne też powinny się otwierać tak, jak w cabrio czy nawet starym Mercedesie W124 Coupe

-drugą wadą są pasy. przy moim wzroście i ustawieniu fotela często pas mam na szyi :thumbdown:

oprócz tego nie mam innych zastrzeżeń. auto jest ekonomiczne, nie wciąga tyle oleju co 2.0TFSI (nie muszę dolewać między przeglądami), daje frajdę z jazdy mimo, że to FWD. niedługo mam nadzieję, że przyjemności będzie więcej jak wpadnie CHIP, a takową modyfikację planuję gdzieś w okolicach września...

konkluzja jest taka: polecam A5 z silnikiem CAHA :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dokładnie mija rok odkąd odebrałem A5tkę... był to bardzo dobry rok jeśli chodzi o samochód, sprawił mi wiele frajdy i ani razu nie zawiódł. pokonaliśmy ponad 15kkm, póki co nie zauważyłem wielu wad. niemniej jednak jak dla mnie to auto ma 2 podstawowe wady:

-jest to coupe, a co za tym idzie boczne szyby powinny stanowić jak gdyby jedną całość i uważam, że szyby tylne też powinny się otwierać tak, jak w cabrio czy nawet starym Mercedesie W124 Coupe

-drugą wadą są pasy. przy moim wzroście i ustawieniu fotela często pas mam na szyi :thumbdown:

oprócz tego nie mam innych zastrzeżeń. auto jest ekonomiczne, nie wciąga tyle oleju co 2.0TFSI (nie muszę dolewać między przeglądami), daje frajdę z jazdy mimo, że to FWD. niedługo mam nadzieję, że przyjemności będzie więcej jak wpadnie CHIP, a takową modyfikację planuję gdzieś w okolicach września...

konkluzja jest taka: polecam A5 z silnikiem CAHA :decayed:

oby tak dalej :banan: - chciałbym być tak samo zadowolonym :wink:- ciekawe czy to coś ze mną jest nie tak czy z nim :whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......a tort był :naughty:

i szampan :kox: teraz kwestia programu.. a potem? nie wiem co :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba rozbić szampana jak o statek żeby uczcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrek sprawdż 17 Instruments ---> Adaptacja 10---> kanał 19 ---jaką masz wartość ???? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nowe mody, jak na klubowicza przystało :decayed::

65893869.jpg

85322411.jpg

wkrótce wpadnie coś nowego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest rok 2012, Polska w UE, a Ty wciąż na podwórku nie masz kostki brukowej ? :facepalm:

:polew::bag:

:decayed: to nie jest u mnie na podwórku tylko wjazd na posesję od boku.. niestety miasto pożydziło i nie doprowadzili nam wjazdu od tej strony :thumbdown: od właściwej strony mam piękny asfalt, a na terenie też jakaś tam kostka jest :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisza bo nic się nie dzieje :decayed: dalsze plany modyfikacji są, zobaczymy jak będzie z funduszami.. planuję:

-podłączenie gniazda w bagażniku

-lampy LED z modeu 2010, te "neony" z MY 2012 mi się nie podobają

-ledowe podświetlanie tablicy, dalej tego nie zrobiłem :decayed:

-no i program

póki co cieszę się z jazdy i zaczynam odkładać na w/w mody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no neony powiem ci ze kozak :slina:

a co do podswietlenia to juz dawno powinno siedziec przeciez 100 cie nie zbawi zadbaj o wyglad autka hehehe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...