Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A5 CAH] Kolejny S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki Andrzej, też mi się podoba :decayed: mam nadzieję, że jak dojdą te "detale" to będzie jeszcze lepiej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Andrzej, też mi się podoba :decayed: mam nadzieję, że jak dojdą te "detale" to będzie jeszcze lepiej :kox:

Jak te detale wpadną ,to już w ten wątek nie byda zaglądał z zazdrości :decayed: po programie pewnie 200+ bydzie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtórka z rozrywki :decayed: taki sam moment uwieczniałem w A3, tam to miało miejsce po prawie dwóch latach, teraz po nieco ponad roku :wink:

przebieg.jpg

w przyszłym tygodniu prawdopodobnie jakiś tam modzik i niedługo kolejny, a potem kolejny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ładna............ ale gdyby zamiast detali chromowanych były detale czarne, jakaś odpowiednia felga z rantem i dobrym rozmiarze wtedy byłaby kosa:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ładna............ ale gdyby zamiast detali chromowanych były detale czarne, jakaś odpowiednia felga z rantem i dobrym rozmiarze wtedy byłaby kosa:banan:

co do detali to wiem.. rozważałem już opcję Plasti Dipa, ale nie wiem czy będzie mi się chciało w to bawić.. że też Niemiec nie miał co sobie wybrać tylko chromy :facepalm: jedyną felgą z rantem, którą byłbym w stanie tu włożyć byłoby BBS LM, ale jak szukałem felg to nie było nic w normalnych pieniądzach.. a tak to podoba mi się jak jest teraz, niedługo może będzie trochę ładniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do detali to wiem.. rozważałem już opcję Plasti Dipa, ale nie wiem czy będzie mi się chciało w to bawić..

poświęcisz jedną sobotę i napewno byłbyś zadowolony

a co do felg to o tych samych myślałem ale CH też wyglądają dobrze

audi-s5-with-bbs-ck-20-2418.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ładna............ ale gdyby zamiast detali chromowanych były detale czarne, jakaś odpowiednia felga z rantem i dobrym rozmiarze wtedy byłaby kosa:banan:

co do detali to wiem.. rozważałem już opcję Plasti Dipa, ale nie wiem czy będzie mi się chciało w to bawić.. że też Niemiec nie miał co sobie wybrać tylko chromy :facepalm: jedyną felgą z rantem, którą byłbym w stanie tu włożyć byłoby BBS LM, ale jak szukałem felg to nie było nic w normalnych pieniądzach.. a tak to podoba mi się jak jest teraz, niedługo może będzie trochę ładniej :decayed:

w zakladzie gdzie oklejaja auta okleja Ci chromy za niewielka kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do detali to wiem.. rozważałem już opcję Plasti Dipa, ale nie wiem czy będzie mi się chciało w to bawić..

poświęcisz jedną sobotę i napewno byłbyś zadowolony

a co do felg to o tych samych myślałem ale CH też wyglądają dobrze

http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/64/7565/11360936/audi-s5-with-bbs-ck-20-2418.jpg

A-rek - tylko na zdjęciu są BBS CK, a nie CH:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś odebrałem z ASO lampki pod tablicę rejestracyjną 4G0 943 021, jutro jestem w Warszawie więc w czwartek dopiero montaż :naughty: a oprócz tego przyszła inna przesyłka, tym razem z allegro, która zawierała takie coś:

ledyty.jpg

co będzie dawało taki efekt:

12110078.jpg

planowany montaż dopiero jakoś w styczniu, lutym :facepalm: chyba, że znajdę kogoś w Bydgoszczy/Toruniu/Gdańsku/Poznaniu lub w tych okolicach, kto mi to zakoduje :wallbash:

w sumie chciałem odpuścić ten mod, ale trafiły się w naprawdę okazyjnej cenie więc grzechem byłoby ich nie wziąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju, gdyby mi ktoś w Bydgoszczy ogarnął kodowanie to odstawiłbym auto nawet jutro.. póki co szukam kogoś bliżej niż z Łodzi, kto mi to ogarnie bo w tamte rejony na razie nie mam czasu jechać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...