Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Felgi od Forda do Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam pytanie - czy są adaptery zmieniające rozstaw śrub z 5x108 na 5x112? mam Felgi od Forda Mondeo ST 220, chciałbym je założyć do Swojego Avanta ale nie moge znaleść takich adapterów nigdzie, ktos się orientuje czy są wogóle takie adaptery dostępne? przesiałem chyba całe alledrogo i nie znalazłem...

z góry dzięki za pomoc!

Opublikowano

najpierw sprawdź jakie masz ET tych felg od forda... :gwizdanie: Bo jak poniżej 50 to szkoda nawet szukać :wink4:

Opublikowano

ja bym odpuścił temat, takie dystanse ze zmianą rozstawu śrub na 2 osie to minimum 1000 zł, jaki twór centrujący ma Ford? lepiej poszukaj podobny wzór z rozstawem Audi i odpowiednim odsadzeniem, OZ ma, Advanti typ E albo ORI DTMy

Opublikowano

zawsze można zrobić nawiert nowych otworów :) jak znajdziesz kogoś dobrego to za 150-200 zł zrobi Ci takie coś i nie będzie trzeba się bawić w dystanse, ja kiedyś robiłem coś takiego i nie ma przeciwwskazań :)

Opublikowano
:facepalm: i pewnie stare otwory zaspawa za dodatkowe 50 PLN
Opublikowano

zawsze można zrobić nawiert nowych otworów :) jak znajdziesz kogoś dobrego to za 150-200 zł zrobi Ci takie coś i nie będzie trzeba się bawić w dystanse, ja kiedyś robiłem coś takiego i nie ma przeciwwskazań :)

:shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

nie wierzę, w to co czytam :facepalm:

dodatkowo proponuję rozwiercić otwór centrujący i naspawać jakiś metal żeby zmniejszyć ET

Opublikowano
  • Autor

zawsze można zrobić nawiert nowych otworów :) jak znajdziesz kogoś dobrego to za 150-200 zł zrobi Ci takie coś i nie będzie trzeba się bawić w dystanse, ja kiedyś robiłem coś takiego i nie ma przeciwwskazań :)

nie no, bez jaj, taki desperat to nie jestem żeby wiercić nowe otwory na śruby w kole :):kox:

Opublikowano

zawsze można zrobić nawiert nowych otworów :) jak znajdziesz kogoś dobrego to za 150-200 zł zrobi Ci takie coś i nie będzie trzeba się bawić w dystanse, ja kiedyś robiłem coś takiego i nie ma przeciwwskazań :)

Wiercić dziury w feldze? Czy w piaście? Jeden i drugi pomysł jest bardzo interesujący. A jakby tarło o wahacz to pamiętajcie, że zawsze można go podpiłować bo dystanse to jednak ryzyko, że pęknie albo coś . . . Ręce opadają.

Opublikowano
  • Autor

zawsze można zrobić nawiert nowych otworów :) jak znajdziesz kogoś dobrego to za 150-200 zł zrobi Ci takie coś i nie będzie trzeba się bawić w dystanse, ja kiedyś robiłem coś takiego i nie ma przeciwwskazań :)

Wiercić dziury w feldze? Czy w piaście? Jeden i drugi pomysł jest bardzo interesujący. A jakby tarło o wahacz to pamiętajcie, że zawsze można go podpiłować bo dystanse to jednak ryzyko, że pęknie albo coś . . . Ręce opadają.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

najlepiej rozwiercić czoło i nalać sobie oleju :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.