Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Centralny zamek strzela fochy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

@Lukasz_N - mam podobnie, jak trzasne drzwiami czasem to też otworzy wszystko. ale zdarzyło mi się tak raptem dwa razy, częsciej jest tak że albo wogóle się nie otworzy, albo otowrzy się dopiero po pociągnięciu za klamkę.

Opublikowano

Tak samo było u mnie ,ale jak kolega napisał ze już podmieniał pompkę to może gdzieś nie łączy :confused4:

Opublikowano

Ja juz druga pompke testuje i caly czas to samo :wallbash: Ani z kluczyka ani z pilota nie idzie. Raz nie zamyka i nie otwiera wcale. Innym razem otworzy wszystko kiedy przekrece zaplon. Innym razem zamknie lub otworzy dopiero po kliku probach. Nie mam juz pomyslow na to ustrojstwo. Moze to te mikrostyki w zamkach? Tylko ktory to moze z nich byc? Dodam ze w momencie kiedy centralka ma focha to probowalem kluczykiem otwierac od kierowcy i od pasazera i pupa :thumbdown: Zauwazylem tez ze niekiedy otworzy wszystko jak trzasne drzwiami.

Tu masz dowód na to że to raczej mikrostyki niedomagają.

Opublikowano

A jak sie do nich dobrac i jak je sprawdzic?

Opublikowano

A jak sie do nich dobrac i jak je sprawdzic?

Jest z tym dużo zabawy jeżeli chodzi o przednie drzwi, trzeba rozbierać cały zamek bo mikrostyki właśnie tam się znajdują :confused4: u mnie był mniejszy problem bo padł mi stycznik w tylnych drzwiach a tam to łatwizna.

Opublikowano

Czyli zamek trzeba caly wyjac z przodu. A z tylu jak to wyglada dokladnie? Tamte mikrostyki tez odpowiadaja za centralny, czy tylko za swiatlo? Dodam ze od chwili kiedy mam swoja A4 to nie dziala mi podswietlenie po otwarciu drzwi, czyli raczej wina mikrostykow.

Opublikowano

Tak z przodu trzeba wyjmować zamek, a z tyłu to jest to:

a39222b437722ff9m.jpg

Wymieniłem ten stycznik co jest pod tą gumową osłoną i wszystko wróciło do normy, a oświetlenie wcześniej też szwankowało no i centralny nie działał bo wiadomo że "widział" że drzwi są ciągle otwarte :thumbdown:

U mnie było widać, że ten stycznik jest połamany :chytry:

Opublikowano

Czyli z tylu w zamku (klamce) nie ma nic. W takim razie biore sie za to jutro. Podejrzewam ze problem bedzie w tych przednich. Ale dla pewnosci zewre tez na krotko te z tylu i sprawdze czy cos sie zmienilo

Opublikowano

Czyli z tylu w zamku (klamce) nie ma nic. W takim razie biore sie za to jutro. Podejrzewam ze problem bedzie w tych przednich. Ale dla pewnosci zewre tez na krotko te z tylu i sprawdze czy cos sie zmienilo

Niestety tego nie potwierdzę :confused4: napisałem tylko co ja wymieniłem i co u mnie było problemem jeśli chodzi o centralny i oświetlenie wnętrza.

Opublikowano
  • Autor

No i usterka zdiagnozowana i wyleczona :) okaząło się, że w układzie pompki jeden z wężyków był już tak wysłużony że ześlizgiwał się z pompki - wystarczyło uszczelnić wężyk :)

Opublikowano
Czyli zamek trzeba caly wyjac z przodu. A z tylu jak to wyglada dokladnie? Tamte mikrostyki tez odpowiadaja za centralny, czy tylko za swiatlo? Dodam ze od chwili kiedy mam swoja A4 to nie dziala mi podswietlenie po otwarciu drzwi, czyli raczej wina mikrostykow.

z oświetleniem wewnętrznym to zacznij od bezpiecznika czy nie spalony...

Opublikowano

No i usterka zdiagnozowana i wyleczona :) okaząło się, że w układzie pompki jeden z wężyków był już tak wysłużony że ześlizgiwał się z pompki - wystarczyło uszczelnić wężyk :)

Dlatego usterki centralnego zamka zawsze zaczyna się diagnozować od pompki :good:

Opublikowano
  • Autor

Mega podziękowania pepik, dobra rada zawsze powinna być wyróżniona:)

Opublikowano

z oświetleniem wewnętrznym to zacznij od bezpiecznika czy nie spalony...

Po wyjeciu kluczyka i przy wlaczonym na stale to dziala, wiec zasilanie jest ok.

Wracajac do centralnego to ma moze ktos z kolegow schemat i rozpiske pinow do pompki 4A0 862 257 A?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.