Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Grupowe hamowanie mazowsze???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może byłoby kilku chętnych na zhamowanie naszych furek w mazowieckim? Co do ceny i miejsca to jeszcze nic nie ustalam bo może nikt nie bedzie chciał :) Chciałbym tylko dowiedzić sie czy byłby ktoś chętny a resztę później ustalimy :hi:

Opublikowano

Chętnie :good: w KratorzeMocy na Młodnickiej 31 w Warszawie ceny wyglądają następująco:

Cena jednego pomiaru mocy oraz momentu obrotowego - 80 PLN brutto.

Cena trzech pomiarów mocy oraz momentu obrotowego - 122 PLN brutto.

jakby nas się więcej zebrało to pewnie jeszcze można by było coś urwać :naughty:

Opublikowano

Kreator ?

Lepiej ECU PERFORMANCE, normalnie 4x4 200zl.

Przy grupowym napewno cos taniej.

Gadalem z kolezka z SR i moze cos bedziemy kminic w tej sprawie w nie dlugim czasie ;)

Opublikowano

Może być ECU, może być Kreator - ważne żeby cena była dobra :naughty:

Opublikowano
  • Autor

cena musi byc dobra ale hamownia też żeby było dokladna a nie jakies kwiatki wychodziły :wink4:

Opublikowano

dlatego wlasnie ECU lepsze ;) cena to nie wszystko...

Opublikowano

Kreator ?

Lepiej ECU PERFORMANCE, normalnie 4x4 200zl.

Przy grupowym napewno cos taniej.

Gadalem z kolezka z SR i moze cos bedziemy kminic w tej sprawie w nie dlugim czasie ;)

pisałem kiedyś do nich bo w zeszłym roku robili dynoday ale sie nie odezwali.

jak bedziesz coś wiedział to dawaj znać bo jestem chętny :good:

Opublikowano

Kreator ?

Lepiej ECU PERFORMANCE, normalnie 4x4 200zl.

Przy grupowym napewno cos taniej.

Gadalem z kolezka z SR i moze cos bedziemy kminic w tej sprawie w nie dlugim czasie ;)

pisałem kiedyś do nich bo w zeszłym roku robili dynoday ale sie nie odezwali.

jak bedziesz coś wiedział to dawaj znać bo jestem chętny :good:

bo sie do nich nie pisze tylko dzwoni :decayed:

dla nich nie ma problemu zeby zrobic dynoday z tego co mi powiedzieli takze cos sie zorganizuje ale najpierw auto do porzadku trzeba doprowadzic :gwizdanie:

pamietam o tobie, pamietam i wiedzialem, ze bedziesz chetny :chytry:

Opublikowano

W Ciechanowie jest promocja dla Klubowiczów Audi.

Hamownia na jedną oś 80zł za pomiar, 4x4 120zł za pomiar. Podobno do końca wakacj trwa.

Opublikowano

A co to za hamownia ?

Opublikowano

Hamownia podwoziowa 4x4 w Interhome Ciechanów

Opublikowano

Daj spokoj, to inercyjna hamownia :tongue4:

Nie ma co porownywac, zostaje ECU...

Opublikowano

Ja jestem chętny ;) jak miałem skodę to robiłem w Interhome - była promocja hamownia free za przegląd techniczny :cool1:

Opublikowano

Przynajmniej inercyjna nie jest tak bardzo szkodliwa dla auta, a pomiar prawdziwy.

Opublikowano

Przynajmniej inercyjna nie jest tak bardzo szkodliwa dla auta, a pomiar prawdziwy.

tia...

Opublikowano

Ja wstępnie jestem chętny...na obciążeniówkę.

Opublikowano

ja rowniez :good: nie wazne jaka bo sie nie znam byle wynik byl ok :wink4:

Opublikowano

CoLo masz chyba jakieś uprzedzenia do hamowni inercyjnych, albo reklamujesz ECU PERFORMANCE. Hamownie inercyjne mają homologację i wielu tunerów ich używa, wiec czemu mają robić złe pomiary. Jak masz pomiary swojego auta z hamowni obciążeniowej do jedź do Ciechanowa i porównaj wyniki. Zobaczymy jaka jest prawda.

I nie czepiaj się mnie, że piszę o tej hamowni. Jest owa w moim mieście i ma fajne promocje, wiec o niej piszę. Czemu któryś z Klubowiczów nie ma z niej skorzystać, jak może zaoszczędzić parę złoty. Nie wypaczajmy "forów" robiąc reklamę na się. Wspomniałem raz o tej firmie w danym temacie i koniec, ja nikogo nie zmuszam do przyjazdu do mojego miasta na pomiar, to jest każdego indywidualna decyzja.

Opublikowano

Nie reklamuje ECU tylko tam bedziemy kminic pomiary bo maja jedna z najlepszych hamowni.

A niech se maja te homologacje, moze sobie kazdy tam pojechac. My bedziemy robic grupowe w ECU i tyle...

A co stawiasz hamowanie ? to pojade do jednej i drugiej jak chcesz sobie sprawdzic...

Mam pomiar dynometem a chce miec wynik z hamowni, ktora pokazuje co auto ma.

:hi:

Opublikowano

Hamownie inercyjne nie ogarniają silników turbodoładowanych - tzn pomiar momentu obrotowego jest nieadekwatny do realnego momentu jakim dysponuje auto. To nie podlega żadnym wątpliwościom.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.