Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Lampy "Angel Eyes"


MeRa

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście że podpięte, mnie się podobają a nie słucham opini typu "audi to nie BMW", mnie się takie podobaja więc takie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że podpięte, mnie się podobają a nie słucham opini typu "audi to nie BMW", mnie się takie podobaja więc takie mam :)

ale nie denerwuj sie od razu , tylko u mnie te ringi straciły swoją pierwotną barwe , teraz nie świecą się całe tylko bardziej punktowo. Też tak masz ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja jestem całkiem spokojny :wink4: nie wiem skad ta myśl, u mnie ringi po 1.5 roku nadal świecą tak jak należy i wszystkie. Zapewny popaliły Ci się niektóre żaróweczki bo ich tam na jeden ring jest bodajże 4, a zapewne też straciły barwe od zużycia - świecenia i są czarne ich obudowy. Wymieniasz i po kłopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej w tych lampach nie podchodzi szybka. Wygląda na taką strsznie plastikową, jak tanie zabawki :confused4: Ale mimo wszystko to dobra alternatywa dla ori :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej w tych lampach nie podchodzi szybka. Wygląda na taką strsznie plastikową, jak tanie zabawki :confused4: Ale mimo wszystko to dobra alternatywa dla ori :wink4:

Dibo przestań pier**l..ć , naprawde takie sprawiają wrażenie ????

Mi sie tak nie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają FK tylko tak myśle które jak coś wsadzać do swojej black czy clear hmm... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozemy sie ustawić jutro w grodzisku , zobaczysz FK black w realu na ciemnym aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej w tych lampach nie podchodzi szybka. Wygląda na taką strsznie plastikową, jak tanie zabawki :confused4: Ale mimo wszystko to dobra alternatywa dla ori :wink4:

Dibo przestań pier**l..ć , naprawde takie sprawiają wrażenie ????

Mi sie tak nie wydaje.

No właśnie miałem obok FK i ori Valeo zespolone. I przy szybce Valeo ta od FK wyglądała trochę plastikowo :confused4: Ale to moje odczucie, nie przeszkadza to w użytkowaniu i jak napisałem wyżej: jak ktoś nie chce ori to jest to dobra alternatywa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem obok FK i ori Valeo zespolone. I przy szybce Valeo ta od FK wyglądała trochę plastikowo :confused4: Ale to moje odczucie, nie przeszkadza to w użytkowaniu i jak napisałem wyżej: jak ktoś nie chce ori to jest to dobra alternatywa :wink4:

Moze dlatego lampy ci sie wydawały plastikowe bo szybka jest lekko prążkowana od środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, poprostu odniosłem takie wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal przegapiłem tego posta bo moglibyśmy się ustawić,ale jeszcze będzie okazja.Wrazie co zgadamy się :good: . FK są dla mnie ok gdybym miał brać to FK niż Ori Valeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal przegapiłem tego posta bo moglibyśmy się ustawić,ale jeszcze będzie okazja.Wrazie co zgadamy się :good: . FK są dla mnie ok gdybym miał brać to FK niż Ori Valeo.

Szkoda , ale w next łikend bede w Grodzisku wiec sie odezwe.

Pewnie że FK są lepsze. poprosu są inne i ładniejsze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu a o tym sie nie dyskutuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz soczewkę to tylko HID. Najlepiej 6000K i będziesz zadowolony. rob dobrze mówi :good:

Tak se przeglądam ten wątek i mam pytanko do tych którzy mają lampy halogenowe, soczewkowe zespolone lub nie, bez sprysków reflektora i zamontowane HID-y, zdarzyły się komuś problemy z policją z tego powodu? wystarczy że przeczytają głupią regółkę typu "Zgodnie z Regulaminem 48 EKG ONZ, światła mijania posiadające źródło światła o strumieniu świetlnym większym niż 2000 Lumenów powinny być wyposażone w urządzenia czyszczące szybę reflektora czyli dokładnie określając w spryskiwacze reflektorów." :wallbash: zdarzyło się wam natknąc na jakiegoś służbistę i jakie były tego konsekwencję? mogą zabrać dowód? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz soczewkę to tylko HID. Najlepiej 6000K i będziesz zadowolony. rob dobrze mówi :good:

Tak se przeglądam ten wątek i mam pytanko do tych którzy mają lampy halogenowe, soczewkowe zespolone lub nie, bez sprysków reflektora i zamontowane HID-y, zdarzyły się komuś problemy z policją z tego powodu? wystarczy że przeczytają głupią regółkę typu "Zgodnie z Regulaminem 48 EKG ONZ, światła mijania posiadające źródło światła o strumieniu świetlnym większym niż 2000 Lumenów powinny być wyposażone w urządzenia czyszczące szybę reflektora czyli dokładnie określając w spryskiwacze reflektorów." :wallbash: zdarzyło się wam natknąc na jakiegoś służbistę i jakie były tego konsekwencję? mogą zabrać dowód? :mysli:

Teraz dość często się czepiają tego i biorą się za stare samochody z zamontowanymi ksenonami oślepiających kierowcę z przeciwka.Jeśli uznają,że coś jest nie tak to dowód poleci,a z nimi nie wygrasz :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz soczewkę to tylko HID. Najlepiej 6000K i będziesz zadowolony. rob dobrze mówi :good:

Tak se przeglądam ten wątek i mam pytanko do tych którzy mają lampy halogenowe, soczewkowe zespolone lub nie, bez sprysków reflektora i zamontowane HID-y, zdarzyły się komuś problemy z policją z tego powodu? wystarczy że przeczytają głupią regółkę typu "Zgodnie z Regulaminem 48 EKG ONZ, światła mijania posiadające źródło światła o strumieniu świetlnym większym niż 2000 Lumenów powinny być wyposażone w urządzenia czyszczące szybę reflektora czyli dokładnie określając w spryskiwacze reflektorów." :wallbash: zdarzyło się wam natknąc na jakiegoś służbistę i jakie były tego konsekwencję? mogą zabrać dowód? :mysli:

Było już wiele razy o tym na forum. :szukaj: a nie pisz w tym temacie bo za chwilę dalej będzie o to wojna jak ostatnio. Koniec OT odnośnie legalności HIDów i problemów z Policją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc01151k.jpg

w640.png

dsc01153.jpg

Prosze , tak na szybko telefonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal jak możesz to wrzuć w dzień i w nocy jak świecą z odłączonymi ringami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrobie ci w nocy bo jest za jasne świtło z lamp i aparat rozmazuje , moge zrobic jak zmierzcha delikatnie, ale to też nie w najbliższym czasie , nie mam auta.

w nocy świeca tak samo jak twoje jakbys wyciągnął żarówki od postojówek , pali sie tylko soczewka , jak "oczy" :kox: , wyciągnij bezpiecznik od postojówek i obczaj u siebie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrobie ci w nocy bo jest za jasne świtło z lamp i aparat rozmazuje , moge zrobic jak zmierzcha delikatnie, ale to też nie w najbliższym czasie , nie mam auta.

w nocy świeca tak samo jak twoje jakbys wyciągnął żarówki od postojówek , pali sie tylko soczewka , jak "oczy" :kox: , wyciągnij bezpiecznik od postojówek i obczaj u siebie :good:

Jak u mnie się palą to wiem :tongue4: Tylko tu jest trochę inna lampa dlatego chciałem zobaczyć w dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...