Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVANT] Wybor felg do avancika , dotz daytona, RS6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co myslicie o tych alusach :

dotz.jpg

Opublikowano

Nie podobaja mi sie.. :mysli:

wojtas-audi a jaki rozmiar..? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

17'' :tongue4: Sie zastanawiam wlasnie , fajnie wygladają, rant mi sie podoba , ale jakos tak do konca nie jestem przekonany, a zrobilem wstepne zamowienie :tongue4:

Opublikowano

wojtas-audi a tak wybiegajac w przyszlosc.. Planujesz pakiet S..? Mysle ze do ori zderzakow 17 podejda. Jak do "S" to troszku male. Ale jednak ten wzor mi malo robi.. Wolalbym te co am cuber na zbyciu (nie zebym cos z tego mial hyhy :naughty:)

Opublikowano

a wg mnie - wypas. ale nie da się ocenić wyglądu fury na danej feldze po obejrzeniu zdjęcia samej felgi. aż prosi się o VT :)

Opublikowano

w avatarze masz dużo ładniejsze :cool:

Opublikowano

Wojtas proponuje Ci jak nie chcesz 18stek to 17stki esowskie lub s-linowskie :thumbup: te Dotzy mi jakos nie leza no ale przeciez Tobie mają sie podobac :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wojtas-audi[/color][/b] a tak wybiegajac w przyszlosc.. Planujesz pakiet S..?

Tak myslalem i planowalem ostatnio, ale raczej nie , bo nie bede pakowal kasy, za krótko mam auta :tongue4: [br]Dopisany: 05 Luty 2008, 07:44 _________________________________________________

w avatarze masz dużo ładniejsze :cool:

Wiem , tylko w super rozmiarze sa w avatarze :decayed: 17'' ciezko trafic jeszcze w dobrej cenie, 18 chcialem wrzucac, ale mysle ze nawet te 17 nie dadzą rady ( pol roku i beda pogiete ) niewiem ale takie drogi u nas robia :polew:

Opublikowano

niewygladaja za fajnie te fele :disgust:

Opublikowano

Jeśli chodzi o wzór to są ładne , ale szału nie ma :)

S-line ładniej by wyglądały , albo Mam'uśki :decayed:

Opublikowano

Dotz :kox: :drool: mi sie podobaja .....

Opublikowano

Co myslicie o tych alusach :

wojtas-audi a może coś takiego byś chciał? :)

emotionstradafelgami0.jpg

Opublikowano

Wojtas 18" i bedą git :th:

Opublikowano

Co myslicie o tych alusach :

wojtas-audi a może coś takiego byś chciał? :)

emotionstradafelgami0.jpg

no te fele wygladaja ciekawie :th: podobaja mi sie tylko ciekawe jak by wygladaly na a4 ale na pewno swietnie

Opublikowano
  • Autor

Te co wyslaliscie to znow mi sie nie podobaja :D

Opublikowano

spoko :th: , masz do tego prawo :polew: To co nam się podoba nie musi podobać się Tobie i vice versa :D

pozdro

Opublikowano

Dla mnie te felgi są kox i do B6 pięknie pasują... Kwestia rozmiaru zależy od Ciebie...

http://moto.allegro.pl/item305727611_orginalne_felgi_s_line_19_z_idealnymi_oponam.html

Lub takie:

http://moto.allegro.pl/item308090780_kola_alufelgi_18_audi_z_serii_s_line_.html

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Mi sie bardziej podobają te pierwsze... :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.