Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Zmiana planów obszycie i sterowanie w obecnej kierownicy


Mike_G_A4

Rekomendowane odpowiedzi

byłem tam już kolego, to nie jest kierownica od audi dlatego założyłem nowy temat

ale masz opisane ,jak wszystko przerobić,żeby pasowało do B6,bo z tego,co widzę masz B6 i kiera tam ma siedzieć,więc nie rozumiem,czego tam nie rozumiesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem tam już kolego, to nie jest kierownica od audi dlatego założyłem nowy temat

ale masz opisane ,jak wszystko przerobić,żeby pasowało do B6,bo z tego,co widzę masz B6 i kiera tam ma siedzieć,więc nie rozumiem,czego tam nie rozumiesz?

dokladnie, idea zmian jest dokladnie ta sama.

pozostaje pytanie jak sie zachowa poduszka w sytuacji awaryjnej......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale z dwojga złego i tak bym wybrał B7... Przecież jak to będzie wyglądać?? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale z dwojga złego i tak bym wybrał B7... Przecież jak to będzie wyglądać?? :wallbash:

Ale przeżywasz, zresztą nie Tylko Ty, jeżeli nie wiesz jak pomóc to po co mącić? A co do kiery od B7 to jakoś nikt sobie głowy nie zaprząta tym, że w razie wypadku ktoś może zginąć lub zostać kaleką bo nie wiadomo jak się ładunek nowego typu ze sterownikiem starego typu dogada, ważne że wygląda :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci inni pomogli przecież, to ty robisz zamieszanie, było powiedziane. Taśma od b7 i wiązka poduszki od B7 mają pokrywające się piny. Używając kierownicy z polo będziesz musiał dostosować piny żeby odpowiadały pinom w taśmie, tego nie jesteśmy pewni a nie zawsze są one takiego samego koloru. Niech kolega spróbuje, jak da radę wpasować i podłączyć i zniknie mu błąd poduszki to wtedy będzie na takim samym etapie jak użytkownicy B6 z poduszkami B7.

Dziękuje za uwagę... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do poduszek-to znam jeden przypadek B6 z poduchą B7

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30102.msg1979864#msg1979864

i teraz,albo ktoś mu za słabo przy...lił,albo rzeczywiście poducha nie odpali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do poduszek-to znam jeden przypadek B6 z poduchą B7

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30102.msg1979864#msg1979864

i teraz,albo ktoś mu za słabo przy...lił,albo rzeczywiście poducha nie odpali...

przy mniejszej bombie powinna wystrzelic :mysli:

byc moze, ze wrac z poduszka powinien zostac wymieniony sterownik poduszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wymienisz sterownik to wtedy wszystkie poduszki trzeba wymienić

czyli jezdzic z niepwna poduszka kierowcy? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wymienisz sterownik to wtedy wszystkie poduszki trzeba wymienić

czyli jezdzic z niepwna poduszka kierowcy? :cool1:

Dokładnie tak jak jest to w przypadku poduszki z B7. Najlepiej to nie wymieniać, ew. tylko na B6 s line i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc by nie tracić poduszki i nie bawić się w coś co nie działa a wydawać na to pieniądze nie będe się czuł bezpieczniej wydając na coś 600 w co mam jedynie wierzyć że zadziała, więc zostaje przy starej kierownicy jedynie obszycie DSC03843.jpg a do tego chcę poduszkę z multifunkcją. I tu kieruję moje pytanie do was co mi jest potrzebne do uruchomienia sterowania w kierownicy do radia Concert II i widziałem same nakładki z multifunkcją na poduszkę czy to wystarczy ??[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 19:38_________________________________________________http://allegro.pl/nowa-wiazka-airbag-multifunkcja-a4-b6-8e0971589s-i1739290284.html czy to mi sie przyda ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...