Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Propozycja na odmłodzenie mojej audi ,czekam na dobre propozycje


szejku28

Rekomendowane odpowiedzi

witam klubowiczów audi kupiłem 1,6 roku temu mniej wiencej weszłem do klubu jest to dobre autko i jeszcze lepsze w zimie , extra sie jeżdzi .wieć przejćmy do tematu co mógł bym zrobić , z tyningować by za mocno nie zepsuć wyglądu ,równiesz czekam na opinie silnika abc 2,6l 150 ps :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może pokaż auto, będzie łatwiej ci coś podpowiedzieć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zerknąć na moje auto które poddałem przeróbką mającym na celu próbę odmłodzenia i tego żebym dobrze się w nim czuł ;)

nie ma tam fajerwerków związanych z glebą ale może coś ciekawego wyhaczysz do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pytanie pestka jestes autorem pierwszego postu :mysli: bo po profilu to raczej nie bardzo :gwizdanie: jeśli to twoje stare konto i nie masz hasła to załóż osobny właściwy watek z fotkami i opisem, bo tu lekko mówiąc powstanie burdel[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 16:49_________________________________________________

dziewczyna autora pisze :):):) bo szejku28 nie umie dodawac fotek jeszcze heheheh :)

aaa wszystko w temacie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie to przynajmniej można zrozumieć :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam klubowiczów audi kupiłem 1,6 roku temu mniej wiencej weszłem do klubu jest to dobre autko i jeszcze lepsze w zimie , extra sie jeżdzi .wieć przejćmy do tematu co mógł bym zrobić , z tyningować by za mocno nie zepsuć wyglądu ,równiesz czekam na opinie silnika abc 2,6l 150 ps :)

Ja bym proponował w zestawie z felami, kupić słownik języka polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam klubowiczów audi kupiłem 1,6 roku temu mniej wiencej weszłem do klubu jest to dobre autko i jeszcze lepsze w zimie , extra sie jeżdzi .wieć przejćmy do tematu co mógł bym zrobić , z tyningować by za mocno nie zepsuć wyglądu ,równiesz czekam na opinie silnika abc 2,6l 150 ps :)

Ja bym proponował w zestawie z felami, kupić słownik języka polskiego.

:polew: może się spotkajcie :kox: i wytłumacz chłopakowi jak dodać zdjęcia na forum :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, na tych fotkach nic nie widać :wallbash: A zatem:

1. Daj lepsze fotki - wtedy ktoś coś Ci będzie mógł podpowiedzieć

2. Ortografia :bag: Daj kobiecie pisać ;)

3. Mogłeś napisać czy coś już zmieniałeś, czy całkowita seria...

Na dzień dobry standardowy zestaw każdego "młodego rezacza", czy tam "tjuningowca" :D

1. Kierunki w błotniki białe, ew. clear look (pasują z Fabii chociażby, dostępne w olbrzymiej ilości na allegro)

2. Inna felga, bo ta niestety nie wygląda + gleba (chociaż ja akurat w swojej zrobić takowej nie mogę)

3. Przednie lampy poliftowe lub DEPO (mogą być dzielone, jeżeli nie chcesz wycinać błotników)

4. Tylne lampki poliftowe

5. Nie wiemy co masz w środku, może dekory folią 3M obkleić?

Podstawą są fotki, bez nich nikt Ci tutaj zbytnio nie pomoże...

BTW. Polecam zapoznanie się z autami klubowiczów w dziale Moja A4 - naprawdę, mają wiele pomysłów, które możesz zaadaptować do siebie ;)

Jesteś ze Sławna? Zapraszamy do Koszalina na spoty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOTKI NA PEWNO W KLEJE :> ,CHĘTNIE NA SPOTY BEDE JEŻDZIŁ KOSZALIN TO NIE DALEKO . :hi: A!!! PISOWNIE TO POPRAWIE NIE MA PROBLEMU :good:

Nie pisz też dużymi literami :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOTKI NA PEWNO W KLEJE :> ,CHĘTNIE NA SPOTY BEDE JEŻDZIŁ KOSZALIN TO NIE DALEKO . :hi: A!!! PISOWNIE TO POPRAWIE NIE MA PROBLEMU :good:

Nie pisz też dużymi literami :wink4::good:

jak piszesz na forum to pamiętaj o nieużywaniu Caps Locka bo oznacza to krzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie progi bo wiocha wyjdzie a co do pisowni masz opcję "Sprawdź ortografię" :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw ori, to nie calibra ani bmw e36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę z okolicy :wink4: podpatrz na galerie a4 b5 jak chłopaki porezali autka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...