Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szejku28

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szejku28

  1. ja polecam fachowców ze słupska http://www.pitstop.slupsk.pl/
  2. witam , mam wszystkie tulejki do wymiany w Quattro tył ,widze że one nie są równe np. ta co idzie w pieście pewnie jest inna w wachaczu ,a te co są u góry? czy ktoś wie gdzie moge zdobyć dobre tulejki macie jakiś pomysł.
  3. Witam, w moim autku to jest tak jak jest taka pogoda jak dziś-wiosna,jesień- to jest ok 90c zima to nie może sie rozgrzać ,80c daje karton i jest 90c znowu latem to sie grzeje do 100c i jak założę przyczepkę.i na postoju to sie zagotuje -miasto-co do tego nie dopuszczam żeby sie zagrzał ,proszę o opinie
  4. spoko, jakoś jeszcze myśle mad kloszami tył w barwie czerni ale nie malowane, te org.to mi nie leżą . a czy do Qattro znajde zawieszenie gwint ?
  5. ja tównież na lato polecam 205-16 , w zimie na rozmiarze przejeżdziłem 205 16 i było ok jak czolgiem pozdrawiam
  6. oto zdjęcia mojej audi mam nadzieję że te już będą lepsze
  7. nie wy jedni macie taki problem z wałem czy huczeniem. na pewno musi być osłona wału to żaden brud nie bedzie sie dostawał.ja u siebie też podejrzewam pod porę wału i jeszcze mi stuka końcówka wału przy moście no to chyba wszystko.
  8. tak łapie kolego . to progi org. zostawić?
  9. FOTKI NA PEWNO W KLEJE :> ,CHĘTNIE NA SPOTY BEDE JEŻDZIŁ KOSZALIN TO NIE DALEKO . A!!! PISOWNIE TO POPRAWIE NIE MA PROBLEMU
  10. :cool1:ok nie ogarnołem jeszcze wszystkiego ale ok dzieki
  11. lampy mam org.z halogenem przód nawet ciekawie wyglądają ,no tylne to bym znienił , może jakieś progi?
  12. witam klubowiczów audi kupiłem 1,6 roku temu mniej wiencej weszłem do klubu jest to dobre autko i jeszcze lepsze w zimie , extra sie jeżdzi .wieć przejćmy do tematu co mógł bym zrobić , z tyningować by za mocno nie zepsuć wyglądu ,równiesz czekam na opinie silnika abc 2,6l 150 ps
  13. witam :hi:kolege ładne audi ,interesują mnie te naklejki klubu audi -cieżkie do zdobycia ?
  14. :cool1:równiesz i mnie sie podoba . napiszcie gdzie i jak foty powrzucać np. w tym forum i na moim profilu,dzieki
  15. witam kolege na zegarze pokazuje 90 a ecu to po której ten czujnik mam szukać bo może być to???
  16. wymieniłem świece takie jakie są w orginale ,lepiej ale gdy mam za mało paliwka to spada z obrotów na chwile z rana tak to jest ok ale gdy w stanie wolnych obrotów 300 przełączy sie na gaz to chodzi jak ma chodzić,myśle że coś z układem wtrysku lub małe ciśnienie na rezerwie ,a może filtr paliwa obok baku,pewnie nikt go nie zmieniał .pozdrawiam wcześniej wymieniłem komputer [br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 22:11_________________________________________________ :naughty:a vag był podłączony jest ok
  17. witam wszystkich , mam silnik 2,6l i przez chwile gdy jest zimny spada z obrotów , tak jak by nie chodzi na wszystkie świece ale też nie mogę dać za dużo gazu tylko tyle co 1500 obr. jak sie rozgrzeje wraca do normy i jest ok mam też go w gazie i czy musze kupić świece do gazu ,pomocy...
  18. sławno zachodniopomorskie sebastian witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.