Treść opublikowana przez szejku28
-
Dobrzy chiptunerzy
ja polecam fachowców ze słupska http://www.pitstop.slupsk.pl/
-
[B5 AEB] Wymiana łożyska koła tylnego Quattro Fotostory
witam , mam wszystkie tulejki do wymiany w Quattro tył ,widze że one nie są równe np. ta co idzie w pieście pewnie jest inna w wachaczu ,a te co są u góry? czy ktoś wie gdzie moge zdobyć dobre tulejki macie jakiś pomysł.
-
[B5 AJM] Temperatura silnika
Witam, w moim autku to jest tak jak jest taka pogoda jak dziś-wiosna,jesień- to jest ok 90c zima to nie może sie rozgrzać ,80c daje karton i jest 90c znowu latem to sie grzeje do 100c i jak założę przyczepkę.i na postoju to sie zagotuje -miasto-co do tego nie dopuszczam żeby sie zagrzał ,proszę o opinie
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
jak z obrazka
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
czujnik abs-u
-
[ALL B5] Propozycja na odmłodzenie mojej audi ,czekam na dobre propozycje
spoko, jakoś jeszcze myśle mad kloszami tył w barwie czerni ale nie malowane, te org.to mi nie leżą . a czy do Qattro znajde zawieszenie gwint ?
-
Polecane opony letnie
ja tównież na lato polecam 205-16 , w zimie na rozmiarze przejeżdziłem 205 16 i było ok jak czolgiem pozdrawiam
-
[ALL B5] Propozycja na odmłodzenie mojej audi ,czekam na dobre propozycje
oto zdjęcia mojej audi mam nadzieję że te już będą lepsze
-
[B5 AFN] Głośny szum w moim A4 Quattro
nie wy jedni macie taki problem z wałem czy huczeniem. na pewno musi być osłona wału to żaden brud nie bedzie sie dostawał.ja u siebie też podejrzewam pod porę wału i jeszcze mi stuka końcówka wału przy moście no to chyba wszystko.
-
[ALL B5] Propozycja na odmłodzenie mojej audi ,czekam na dobre propozycje
tak łapie kolego . to progi org. zostawić?
-
[ALL B5] Propozycja na odmłodzenie mojej audi ,czekam na dobre propozycje
FOTKI NA PEWNO W KLEJE :> ,CHĘTNIE NA SPOTY BEDE JEŻDZIŁ KOSZALIN TO NIE DALEKO . A!!! PISOWNIE TO POPRAWIE NIE MA PROBLEMU
-
[ALL B7] Moja OOOO
:cool1:ok nie ogarnołem jeszcze wszystkiego ale ok dzieki
-
[ALL B5] Propozycja na odmłodzenie mojej audi ,czekam na dobre propozycje
lampy mam org.z halogenem przód nawet ciekawie wyglądają ,no tylne to bym znienił , może jakieś progi?
-
[ALL B5] Propozycja na odmłodzenie mojej audi ,czekam na dobre propozycje
witam klubowiczów audi kupiłem 1,6 roku temu mniej wiencej weszłem do klubu jest to dobre autko i jeszcze lepsze w zimie , extra sie jeżdzi .wieć przejćmy do tematu co mógł bym zrobić , z tyningować by za mocno nie zepsuć wyglądu ,równiesz czekam na opinie silnika abc 2,6l 150 ps
-
[ALL B7] Moja OOOO
witam :hi:kolege ładne audi ,interesują mnie te naklejki klubu audi -cieżkie do zdobycia ?
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
:cool1:równiesz i mnie sie podoba . napiszcie gdzie i jak foty powrzucać np. w tym forum i na moim profilu,dzieki
-
[B5 ABC] 2,6 l przy odpaleniu spada z obrotów na zimno
witam kolege na zegarze pokazuje 90 a ecu to po której ten czujnik mam szukać bo może być to???
-
[B5 ABC] 2,6 l przy odpaleniu spada z obrotów na zimno
wymieniłem świece takie jakie są w orginale ,lepiej ale gdy mam za mało paliwka to spada z obrotów na chwile z rana tak to jest ok ale gdy w stanie wolnych obrotów 300 przełączy sie na gaz to chodzi jak ma chodzić,myśle że coś z układem wtrysku lub małe ciśnienie na rezerwie ,a może filtr paliwa obok baku,pewnie nikt go nie zmieniał .pozdrawiam wcześniej wymieniłem komputer [br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 22:11_________________________________________________ :naughty:a vag był podłączony jest ok
-
[B5 ABC] 2,6 l przy odpaleniu spada z obrotów na zimno
witam wszystkich , mam silnik 2,6l i przez chwile gdy jest zimny spada z obrotów , tak jak by nie chodzi na wszystkie świece ale też nie mogę dać za dużo gazu tylko tyle co 1500 obr. jak sie rozgrzeje wraca do normy i jest ok mam też go w gazie i czy musze kupić świece do gazu ,pomocy...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
sławno zachodniopomorskie sebastian witam wszystkich