Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy to duży przebieg jak na 1.8T??


tony84

Rekomendowane odpowiedzi

witam. w poszukiwaniu wymarzonej audiczki znalazłem dość ciekawy egzemplarz z silnikiem 1.8T. auto ma przebieg 240k km. troche mnie przerażają przebiegi powyżej 200k km. stąd też moje pytanie. czy to duży przebieg jak na taki silnik?? czy warto kupować auto z takim przebiegiem?? dodam iż właściciel mówi że to przebieg autentyczny i ma książkę serwisową do samego końca, ale i tak sprawdzę a aso po vin'ie .

z góry dziękuje za odpowiedzi

_________________________________________________

dodam jeszcze że auto z niemiec i rok 1999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik pewnie nie zauwazyl ze tyle przejechal ( pod warunkiem ze mial swierzy olej)

bardziej bym sie przyjrzal ukladowi hamulcowemu kierowniczemu i zawieszeniu. to juz przebieg gdy moga sie pojawic niezbedne naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lej 10W40 , Castrol i będzie mioodzio. Silnik na tym chodzi jak na maśle :-)

pozdro.

P.S. jak rozrząd jest zapizgany to tez może chodzić jaki ON. Jak to zauważyłem \, to 2 dni potem zrobiłem rozdziałkę. ale najpierw ztestuj opcje OLEJ. Na tym o którym napisałem na pewno się "nie" przejedziesz i dostaniesz go na każdej stacji. YO!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rozrząd jest zapizgany to tez może chodzić jaki ON. Jak to zauważyłem \, to 2 dni potem zrobiłem rozdziałkę. ale najpierw ztestuj opcje OLEJ. Na tym o którym napisałem na pewno się "nie" przejedziesz i dostaniesz go na każdej stacji. YO!!!!

moglbys to przetlumaczyc na polski? :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na przebieg patrz na stan techniczny, jesli wlasciciel dbal o auto to nawet z przebiegiem 300k bedzie wszystko w porzadku. Posiadam taki sam silnik i ten sam rocznik za nie dlugo na zegarze wyskoczy mi 200k, przebieg autentyczny bo jestem drugim wlascicielem auto kupione w polsce w salonie. Dbam o niunie na kazdym kroku cos zacznie stukac odrazu wymieniam, oleje nawet przed czasem, i jak na razie zero problemow odpukac i oby tak dalej. Autko ma juz swoj przebieg ale chodzi jak zyleta.

Najlepiej to zrob szczegolowe badania wszystkiego i bedziesz pewny wszystko zalezy od tego jak poprzedni wlasciciel dbal o samochod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...