Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Ma to coś 17 cali i standarcik...


mcioo

Rekomendowane odpowiedzi

Zdj_cie042.jpg

Zdj_cie043.jpg

Rok 99 chyba lipiec :P auto mam około 2 miesiące

przejechałem około 2 tys km sprawuje się bez zarzutu dodaje fotki zaraz po zakupie robione telefonem jeśli się spodoba zrobię lepsze jakieś

jeśli chodzi o wypas to bez szału 2x el szyby ori radio kaseciak chrom ? :P obniżony zawias chyba fabryczny no i felga która mnie urzekła gdy go zobaczyłem na razie nie planuje zmian oprócz radia

A może ktoś zechce sobie popatrzeć jeszcze... dokładam jeszcze 3 fotki pozdrawiam

audi1.jpg

audi2.jpg

P1000063.jpg

P1000064.jpg

P1000060.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny szaraczek :kox: jedyny właściwy kolor w B5 :kox: daj lepsze fotki auta noi wnętrze :good: Felga również mi sie podoba, w 18tce robi robote :evil:

Chrom w tym kolorku idealnie pasuje, kiedys chciałem u siebie zakładać ale za drogi gips :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie się prezentuje kolor, chrom i koło robią dobrą robotę :kox:

tylko ten hak mi nie pasuje :cool1:

no i te zdjęcia rób bo już się niecierpliwimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna, poczytasz troche forum to na samej zmianie radia na pewno sie nie skończy :naughty:

Na pewno :) Im dluzej siedze tutaj no forum tym bardziej uswiadamiam sobie jak wiele musze jeszcze zrobic.

A kolorek samochodu super. Felgi tez :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny szaraczek, idealny do kurzu... hehe

Wielki plus za obniżenie i fele chociaż Ja osobiście widziałbym u Ciebie 18`

Ładny polifcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam na 17 zoll'owych felgenach smigam przy 215/40 na gewindzie i -70 w dol i jest fpyte :decayed: .A ze czasem jakies progi zwalniajace wyskocza, to i jezyka łacinskiego se przypomne :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda :) Ja się nie mogę doczekać aż do swojej wsadzę te poliftowe lampy bo niesamowicie odmładzają samochód :) Twoja A4 sprawia wrażenia dużo nowszego samochodu od mojej :) Felgi też idealnie pasują (ktoś wie jaki to model?) także prezentuję się świetnie. Też bym sobie zalutował felgi ale co chwile mam coś innego do roboty i felgi schodzą na dalszy plan a na '15 (wzór Mercedesa..) i przy standardowym zawieszeniu no nie wygląda to tak szałowo. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...