Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prośba o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, proszę o analizę logów. Samochód ogólnie jest "zmulony" a pow 3 tyś dużo mu brakuje.

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/wronz123456789_53029.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/wronz123456789_53030.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/wronz123456789_53031.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/wronz123456789_53032.html

Z góry dziękuje, to moje pierwsze logi więc proszę o wyrozumiałość :) :)

Opublikowano

Co tu duzo gadac. Turbina zdrowo zasyfiona. Bez czyszczenia sie nie obejdzie.

Pamietaj zeby nastepnym razem zamieszczac komplet logów.

Opublikowano
  • Autor

Turbina jest wyczyszczona, sztanga ładne chodzi. Sprawdzałem też wężyki od podciśnień czyściłem n75, już nie mam pomysłu :wallbash:

Opublikowano

Ja mialem takie samo cos i to byla gruszki wina

Opublikowano

sprawdź cały układ podciśnieniowy, powymieniaj podejrzane wężyki, po skracaj te co są za długie, zwróć uwagę czy któryś nie ma tendencji do zaginania się, sprawdź zaworek zwrotny koło turbo, sprawdź akumulator podciśnienia, ta czarną gruszkę czy jest szczelna, odepnij wężyk od ecu i go przedmuchaj, zdejmij zawleczkę na końcu sztangi i odkręć gruszkę od wspornika, śrub na sztandze nie dotykaj! sprawdź ręcznie czy po wciśnięciu ręka sztangi nic nie wadzi, trze czy trzeszczy, podczas wciskania sprężyna ma stawiać olbrzymi opór, przydało by się wyczyścić gruszkę bo pewnie pordzewiała w okolicy sprężyny, może wpuść jakiś olej nie niszczący gumy tym odpowietrznikiem pod spodem gruszki tam gdzie masz sztangę, tam gdzie zakładasz wężyk ma być sucho, zwróć uwagę czy tam nie ma cieczy

masz katalizator? :)

Opublikowano
  • Autor

Ok będę patrzył. Katalizator wydłubałem

Opublikowano

Zanim zrobisz cokolwiek uzuplenij logi statyczne i statyczne w trybie Basic Settings

Opublikowano

Ja mialem takie samo cos i to byla gruszki wina

Jest to wręcz niespotykany przypadek w silnikach gdzie grucha jest montowana pionowo nad turbosprężarką. Faktycznie ją przycinało ? Zardzewiała była sztanga czy jak, bo jestem niezmiernie ciekaw ?

Sorry za OT w temacie ale ciekawość mnie zżera.

Opublikowano

Hmm podmiana zaworka n18 i n75? może to wina wtrysków albo pompy? rozumiem że auto nie kopci?

Opublikowano
  • Autor

Jak kupiłem auto turbina stała, Audi było totalnym mułem. Wyczyściłem geometrie, turbo zaczęło dmuchać ale samochód wpadał w tryb awaryjny.

Za jakiś czas pojawił się dymek. Okazało się że posypało się coś w pompie i opiłki poszły na wtryskiwacze. Oczywiście wtryski i pompa zostały zrobione, teraz nie kopci.

Spotkaliście się kiedyś ze źle złożoną turbiną?

Opublikowano

Ja mialem takie samo cos i to byla gruszki wina

Jest to wręcz niespotykany przypadek w silnikach gdzie grucha jest montowana pionowo nad turbosprężarką. Faktycznie ją przycinało ? Zardzewiała była sztanga czy jak, bo jestem niezmiernie ciekaw ?

Sorry za OT w temacie ale ciekawość mnie zżera.

Wiesz nie powiem Ci co bylo dokladnie z nia,bo wymienilem turbo.Mialem takie samo cos jak kolega podobnego, delikatne przeladowanie do 1.1 bar i nagle spadek na 0.4-0.5 i totalny mul po chwili sie stabilizowalo i byl ok.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Znów rozebrałem turbo żeby sprawdzić czy czegoś czasem źle nie poskładałem. :confused4:

Dalej to samo, jutro zrobię jeszcze raz logi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.