Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaka drukarka laserowa kolorowa ?


Rekomendowane odpowiedzi

planuję zakupić drukarkę laserową kolorową..z tego co wiem to najlepiej brać hp'ka..może macie jakieś sprawdzone drukarki..

do użytku półbiurowego :) raz w miesiącu muszę druknąć pare tysi stron :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w gabinecie stomatologicznym do druku zdjęć drukarkę epson b500dn, jest to tak jakby profesjonalna drukarka atramentowa, pojemność tuszu ok 7000stron.

komplet tuszy kosztuje ok. 500zł A drukarka około 1800.

Przy tym koszt papieru do drukarki atramentowej jest o wiele mniejszy, a jakość o wiele lepsza.

Szczerze ją polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odradzam drukarkę atramentową ze względu na zasychające w nich tusze jeśli się dłużej nie drukuje. W laserówce takiego problemu nie ma. Nie wiem jak jest z nowszymi drukarkami atramentowymi ale w starszych takie rzeczy się zdarzały.

Obecnie używam laserówki HP z tym, że czarno białej więc niestety nic nie mogę polecić, ale potwierdzam że HP robi dobre drukarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w biurze mam czarno białą laserówkę w urządzeniu wielofunkcyjnym HP 3055 oraz kolorową HP Color LaserJet CP1215, wydruk z tej kolorowej jest świetny, tyle że tonery dość drogie, bo komplet kosztuje chyba 1200 zeta, tak przynajmniej mi mówią jak zamawiam. Ale w moim przypadku płaci pracodawca :tongue4: I mogę ją polecić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W firmie mieliśmy dwa Xeroxy, oba padły po kilku naprawach.

Hp chodzi i chodzi, więc polecić mogę.

Bardzo dobrze się u nas spisuje również OKI, jednak jest to laserówka czarno biała, a nie kolor, ale tyle co ona w dupsko już dostała to jakbym ja miał teraz kupować laser to wybrałbym OKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałem się na atramentówkę HP 8500 wifi..cena 899zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałem się na atramentówkę HP 8500 wifi..cena 899zł

Niestety odczujesz na kosztach eksploatacyjnych. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem do biura jest laser. Mimo wyższych początkowych kosztów zakupu dalsza eksploatacja wychodzi taniej niż atramentówka.

Przy atramentówkach producenci koszt urządzeń subsydiują sobie późniejszymi wpływami ze sprzedaży pojemników z tuszem. Dlatego na pierwszy rzut oka atramentówki wydają się tańsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam OKI, mam w firmie(miałem również prywatnie poprzedni model) b4600 jednak b-cz, spisuje się całkiem nieźle drukuje się na niej mnóstwo umów i jak na razie nie zawodzi. Przy analizie kosztów popatrz ewentualnie na ceny bębna światłoczułego, którego koszt może czasami niemiło zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałem się na atramentówkę HP 8500 wifi..cena 899zł

padają jak muchy... a tusz zjeżdża w oczach. w zeszłym roku w jednym projekcie przekazaliśmy takich kilkaset sztuk.

porządna to np taka: Drukarka HP Color LaserJet CP2025dn :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...