Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Żaba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto moje Żabsko, czyli Audi A4 Avant 1.9 TDI, 1996 rok - kolor "paradise grün".

Auto sprowadziłem z Niemiec, a znalazłem na mobile.de

Średnie spalanie: 310445.png

Jeśli chodzi o wyposażenie wewnętrzne, bardzo mi odpowiada a to za sprawą m.in:

  • sportowe, podgrzewane fotele
  • sportowa kierownica
  • 6x CD
  • tempomat
  • klimatronic
  • 110 KM
  • elektryczne szyby
  • elektryczne lusterka
  • światła przeciwmgłowe
  • fabryczny alarm
  • ABS

Wymieniłem:

  • pasek rozrządu
  • zawieszenie silnika
  • wahacze, końcówki drążków
  • obszyłem ponownie fotel kierowcy
  • instalację anteny dachowej
  • zaczepy rolety

Plany?

Mam jakieś myśli o niej, ale jak na razie bilans wydatki/przychody nie daje większego pola manewru.

Ale:

  • lampy z przodu scalone, choć z drugiej strony sporadyczne używanie świateł przeciwmgłowych do oświetlania pobocza wydaje mi się korzystne, aczkolwiek niewidzialne przez np policję.
  • zderzak od eSy
  • podgrzewane lusterka
  • prawe lusterko od Anglika
  • tylne lampy poliftowe zrobione
  • białe boczne kierunkowskazy zrobione
  • felgi jak widoczne poniżej
    s-line_alu.jpg


Byłbym jednak wdzięczny za Wasze opinie co do potencjalnych modów.

A oto foty:

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpgrzepak_1.jpgrzepak_2.jpgrzepak_3.jpgrzepak_4.jpgzyto_1.jpgzyto_2.jpgzyto_3.jpg

Najładniejsze co widziałem jako B5:

rs4_1.jpgrs4_2.jpgrs4_3.jpg

Opublikowano

Fajne wnętrze.kubełki spoko i tempomat....... Super

A tak w ogóle to Wałbrzych czy Wrocław?

Opublikowano

freon a takie cos..?

256481731gt3.jpg

Jak Ci sie widzi.. :th:

Opublikowano
  • Autor

Wrocław - studia...

Wałbrzych - dom rodzinny...[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 17:20 _________________________________________________Widzi mi się ładnie :) A nawet bardzo ładnie przez Jej gały :)

No i 3 zagłówki z tyłu, i pewnie wsteczne lampy nie przyciemnione jak u mnie, a już też ładniejsze, czyste, białawe...

Opublikowano

wiec do zobaczenia w tygodniu we Wro albo w weekend w Wałbrzychu.

Opublikowano

Ładny kolorek , taki średnio spotykany :tongue4:

Co do modów to fotka ykk jest :th:

Tylko felgi 17 ' S-line i bajka :decayed:

Ps. Ty nie masz 3 zagłówków z tyłu ?

Opublikowano
  • Autor

Nie, nie mam, weszły chyba rok później, czyli w 1997 i podejrzewam, że było to związane z I liftem.

Opublikowano

no no, calkiem calkiem :naughty: no piekny Avancik

Opublikowano

Cześć, wreszcie poznałam kogoś kto zakupił auto dzięki mobile.de :evil:

Kolorek rewelacja, kolega z naszej częstochowskiej ekipy też ma taki,

avant - uważam, że to bardzo dobry wybór,

środek przyjemny, oryginalne radio (u mnie gamma).

Ale jeśli Ci ktoś kiedyś powie patrząc na kolor i relingi: "Nie dość, że żaba to jeszcze z garbem" to się nie przejmuj wcale! :naughty:

Autko :thumbup:

pozdrawiam Osa

PS: masz podgrzewane foteliki? dobrze widzę?! :mysli:

Opublikowano
  • Autor

PS: masz podgrzewane foteliki? dobrze widzę?! :mysli:

Tak, mam podgrzewane jak to napisałem na samej górze:)

A co do mobile.de to sądzę, iż jest to najprężniejsza wyszukiwarka blaszaków na zachodzie, często ją odwiedzam...

Opublikowano

jeśli chodzi o lampy, to zespolone to bywają problematyczne, ustawienie ich itd. natomiast wydaje mi się, że lepiej zainwestować w halogeny :) znacznie nawet niewłączone poprawiają wygląd auta.

Opublikowano

jeśli chodzi o lampy, to zespolone to bywają problematyczne, ustawienie ich itd. natomiast wydaje mi się, że lepiej zainwestować w halogeny :) znacznie nawet niewłączone poprawiają wygląd auta.

nie bywaja wiec nie wprowadzaj tutaj takich opinii ... jesli kupisz ori Valeo lub FK/Depo

jedyne zespolone ktore stwarzaja problemy to Sonary

Opublikowano

sonary stwarzają? sam napisałeś, że tak. jest zgodna z moją opinią, więc nie wiem o co halo.

no ale...różnie to też w wypadku innych firm bywa :) czasami są problemy ze spasowaniem, jeśli auto było walone i jakaś szachla coś tego owego. nawet ori lamy ciężko ustawić.

warnwarn.gifredukcja o 1 - faktycznie post byl przed nasza rozmowa

Opublikowano

sonary stwarzają? sam napisałeś, że tak. jest zgodna z moją opinią, więc nie wiem o co halo.

no ale...różnie to też w wypadku innych firm bywa :) czasami są problemy ze spasowaniem, jeśli auto było walone i jakaś szachla coś tego owego. nawet ori lamy ciężko ustawić.

no wlasnie SONARY a nie wszystkie ZESPOLONE !

w przypadku innych firm nie bywa roznie ! przynajmniej jesli chodzi o lampy do a4 a o takie chodzi w tym watku ! to firmy FK/Valeo/Depo nie mialy zadnych wpadek z lampaki zespolonymi

Problemy ze spasowaniem mozesz miec kazdej lampy .... nie musi to byc zespolona ? to co to wina np lamp zespolonych ze nie mozesz ich wpasowac bo auto bylo walone tak ?

sory za OT ...

_________________________________________________

te fele co sa na obrazku ktory zapodal ykk to podobno ich audi wyprodukowalo tylko 1000 kompletow :) kolega takie ma w a4 po polerce ... i prezentuje sie zdecydowanie lepiej

_________________________________________________

freon .. jesli chcesz wymieniac na zespolone to pamietaj:

FK/Valeo/Depo - TAK

Sonar - NIE

Opublikowano

chodziło mi o to, że zawsze gorzej spasować zespoloną. czasami, lampa siedzi itd, ale nie wygląda to dobrze, przeglądając fotki różnych aut, dlatego moim zdaniem bezpieczniej dla freona będzie zamontowanie halogenów :)

a jakby tak prysnąć całe zderzaki i progi CAŁE w kolor?

Opublikowano
  • Autor

Z tym pomalowaniem całości to testowałem kiedyś w programie graficznym, tak od ręki na szybko zamalowałem i jakoś mdle się prezentowało, bez kontrastów, jednolicie i bez wyrazu.

Opublikowano

Zderzak od eSy i wymaluj dokladki (tak jak na tym zdjeciu co Ci pokazalem) i bedzie :kox:

Opublikowano

Ladnie zrobione to cudo ale nie moge powiedziec ze kolor jest fajny :evil:

Opublikowano

ykk to na fotce ma troszke nie teges felunek ale wiadomo chodziło o zdesie to super sie prezenci :th: lumpy zenon i S zdesie :rolleyes:

ten kolorek groszek mi zawsze sie podobał zajefajny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.