Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

całą nawet aż za bardzo :gwizdanie: zrobimy fotkę na spocie to zobaczysz sam :wink4:

Daj no linka do tego przedmiota :decayed: Gdzie kupił i za ile? Niech powie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci po 3 miesiacach nie padna to tez moze kupie.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ledy w kabinie link do nich podał wcześniej tam kolega leoneq zestaw 12 flux mam już pare miechów i nie mam zadnych problemów spisująsię na medal i też myśle kupić rurkowe z ledami jestem przekonany że nie będe miał problemów z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci po 3 miesiacach nie padna to tez moze kupie.. :th:

no to już niewiele zostało do końca Twojego terminu, bo mamy je jakoś od początku grudnia, a nawet wcześniej :wink4:[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 07:07 _________________________________________________

całą nawet aż za bardzo :gwizdanie: zrobimy fotkę na spocie to zobaczysz sam :wink4:

Daj no linka do tego przedmiota :decayed: Gdzie kupił i za ile? Niech powie ?

Przyłączam się do prośby

niestety linka wam nie podam bo kolega Motor kupował je dla nas a my tylko montowaliśmy na spociku :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecane zdjęcie podświetlania nr.rej. żarówki po 6 led w środku :wink4:

aV2deFeJ.jpg

Efekt fajny ..zaraz zobacze ile to dzięgów na allegro :decayed:

PS. Podobno aparatu w domu nie masz :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecane zdjęcie podświetlania nr.rej. żarówki po 6 led w środku :wink4:

Efekt fajny ..zaraz zobacze ile to dzięgów na allegro :decayed:

PS. Podobno aparatu w domu nie masz :bicz2:

nie mam :gwizdanie: zdjęcie zrobił ten młody co ze mną był na spocie we wtorek a dopiero dziś mi je podesłał :wink4:

a może nie wygląda to dobrze bo nie wiem czy żaróweczki są dobrze ustawione :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie najgozej...swieca. Ale chyba sobie zamówie 9 Ledowe....

9 to moze byc za ostro :no4:

ale to już według uznania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowilem. Srodek blaszki nie jest oswietlony. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowilem. Srodek blaszki nie jest oswietlony. :rolleyes:

czy wygląda lepiej na żywo to niech się wypowie np raggaman on oglądał to podświetlanie jakieś 70km :naughty:

co do nie oświetlonego środka to są tacy co wyjeli jedną żaróweczkę specjalnie.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyniek mialem takie i dokladnie wiem jak. Kolor jest swietny. Tylko wlasnie ta dziura.. :confused4:

No i oczywiscie to ze mialem 2 razy i zawsze po 3 miesiacach siadaly.. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyniek mialem takie i dokladnie wiem jak. Kolor jest swietny. Tylko wlasnie ta dziura.. :confused4:

No i oczywiscie to ze mialem 2 razy i zawsze po 3 miesiacach siadaly.. :confused4:

trzeba by było wyrezać trzecie światełko :wink4:

no zobaczymy ile te ledy jeszcze poświecą, jak się skończą to wrócimy do oswietlenia ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym tematem przedstawię mój problem /nie chcę nowego tematu zakładać/.

Zakupiłem sobie takie ledy (6x w jednej żarówce), wpiąłem w miejsce nad tablicą - i nic... W ogóle okazało się, ze bezpiecznik jest przepalony - sprawdzając po kolei doszedłem do 30A, który wytrzymał /oczywiście tylko na chwilę/. Jak klapa jest zamknięta - to świeci prawa żarówka, jak otwarta - to świeci lewa i do tego bardzo słabo. I nie gaśnie mi światło w bagażniku. Te elementy są ze sobą połączone /tzn. bagażnik i światła na klapie/ ? Tam jest chyba taki czujnik, co powinien przyciemniać żarówki jak klapa jest podniesiona?

Wiem, że jest zwarcie /wyjąłem całkowicie bezpiecznik do czasu rozwiązania problemu/, wiem że to nie działa jak powinno (bo chyba obie powinny świecić jasno jak jest bagażnik zamknięty i słabiej jak jest otwarty?). Spotkał się ktoś z takim problemem? Może ktoś ma schemat, jak to wszystko powinno być ułożone? (Możliwe, ze gość co mi lampę z tyłu robił a musiał klapę ściągać coś sknocił).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc08093.jpg

Mysle ze przy takich diodach nie bylo by to zbyt latwe.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...