Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mowilem. Srodek blaszki nie jest oswietlony. :rolleyes:

bo jeśli diody mają normalny kształt to trzeba spolerować soczewkę żeby światło sie rozpraszało i bedzie na pewno lepiej

to raczej nie możliwe :no::naughty: bo to jest żaróweczka rurkowa Pq1MFsni.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam taki problem, kupilem ledy HP ba9s 12v do podsufitki w B5 ale nie działają, zwykle zarowki świecą normalnie, a po włożeniu diodowych nic się nie dzieje a wiem że są w 100% sprawne, czemu mogą nie działać? wie ktoś? czy w ogóle ktoś instalował diodowe żarówki ba9s aby oświetlić wnętrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może trzeba odwrotnie włożyć? dioda przewodzi prąd tylko w jedną stronę

wiem ze dioda przewodzi prąd w jedną strone, tylko że to jest żarówka diodowa ba9s i jej nie można włożyć odwrotnie, a próbowałeś kiedyś wkręcić żarówke w domu na odwrót? hehe :) spóbuje podłączyć nieco na odwrót możliwe że to pomoże, pogrzebie przy tym...

yglądaja one tak: http://allegro.pl/item319556610_hit_postojowki_ba9s_hiper_led_najmocniejsze_.html

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowalem zaroweczki HP do podsufitki, elegancko teraz wyglada :) o wiele lepiej oswietla od standardowych, tak samo zalozylem pod tablice rejestracyjną 36mm HP (Hyper Power-diody mocy), cena ok 15-20zł, idealnie oświetla tablice lepiej niż w standardzie, gorąco polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o założeniu czerwonych Ledów jako podświetlenie nóg przy otwieraniu drzwi???? :mysli:

np takie http://moto.allegro.pl/item325251350_zarowka_s_flux_rurkowa_10x36_10x42_oryg_tanio_7_80.html

tylko nie wiem jaki tam wymiar wchodzi bo narazie nie mam autka to jak by ktoś napisał czy 36mm czy 42mm??? :) robił ktoś tak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cor72z, nie wkladaj do tablicy to mija sie to z celem. FIS bedzie Ci sie burzyl. Jak juz rezac ledy z rezystorami to do postojowek... Tablice bym olal na Twoim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem te diody rórkowe juz 2 razy i padly mi 2 komplety w rejestracji po ok 2-3 miesiacach , zamontowalem w środku tez po jakims czasie padly :thumbdown: Wedlug mnie mija sie to z celem ,bo nie są tanie. Teraz dalem kolorowa folie na zwykle zaroweczki , moze efekt troche gorszy ale nie ma problemow z przepalaniem :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem te diody rórkowe juz 2 razy i padly mi 2 komplety w rejestracji po ok 2-3 miesiacach , zamontowalem w środku tez po jakims czasie padly :thumbdown: Wedlug mnie mija sie to z celem ,bo nie są tanie. Teraz dalem kolorowa folie na zwykle zaroweczki , moze efekt troche gorszy ale nie ma problemow z przepalaniem :przebiegly:

Dokladnie to samo mialem. Myslalem ze ktos poleci jakies LEDy ktore wytrzymuja wiecej niz 3 miesiace, ale jak na razie nie ma takiego.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi 1 padła po 4 miesiacach, 2 hula do teraz i jest ok. ja mam 6 ledów a próbowal ktoś 9 ledow, jaśniej to świeci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o założeniu czerwonych Ledów jako podświetlenie nóg przy otwieraniu drzwi???? :mysli:

np takie http://moto.allegro.pl/item325251350_zarowka_s_flux_rurkowa_10x36_10x42_oryg_tanio_7_80.html

tylko nie wiem jaki tam wymiar wchodzi bo narazie nie mam autka to jak by ktoś napisał czy 36mm czy 42mm??? :) robił ktoś tak???

Tam siedzą żaróweczki typu W5W... (ale diody o takim trzonku też już widziałem)...

Zrobiłem u siebie takie podświetlenie - czerwone i wygląda to bardzo ładnie szczególnie że środek mam oświetlony przez białe diody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...