Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym wam zaprezentować moją świeżo nabytą audiczkę:P Chciałbym żebyście wypowiedzieli się na jej temat a przy okazji pomogli mi w jej modyfikacji.

Audi A4 2,0 TDI 120KM

Zdjęcia przed przyciemnieniem szyb:

43d65dfd756051f5med.jpg

38a7ed8f7f0961bdmed.jpg

e84e1b51ae1a6024med.jpg

f5337b3ec6c8cb79med.jpg

9e16eddcba52d121med.jpg

Po przyciemnieniu szyb:

bf31706b10449061med.jpg

73f3ad51708e7408med.jpg

d63bb995a74312f2med.jpg

fcca82c599791a76med.jpg

7bd2446fbe27b706med.jpg

910b35c34edff758med.jpg

8e7c4164d81cdcb9med.jpg

PLANY:

- wymiana foteli na s-line albo s4/obszywanie skórą

- chip-tuning do 175KM (tutaj jest największy problem bo samochód jest na gwarancji;()

- zmiana gałki zmiany biegów na s4 lub s-line

- zmiana kierownicy na s-line (może kiedyś)

- tempomat

WYKONANE:

- felgi czarny połysk

- wydech 3.0 tdi

- lusterka czarny połysk

- grill czarny połysk

- zmiana felg na 19 cali

- przyciemnianie szyb folią metaliczną

- obklejenie dachu czarną folią gloss

Chwilowo to by było na tyle. Chciałbym żebyście ocenili moje autko i podpowiedzieli coś jeżeli chodzi o mody. POZDRAWIAM!!!

Opublikowano

Zacna audiczka :good: gratuluje zakupu i bezawaryjnej jazdy :)

Jeżeli chodzi o mody to felgi może lepiej pomalować niż kleić folią ?

A grill chcesz chromowany - to chyba masz ? Chyba chodziło Ci o czarny ?

Opublikowano

Zacna furka i po sąsiedzku z tego co widzę :cool1:

Zapraszamy na spota krakowskiego! Co Niedziele o 19-stej , galeria Kazimierz parking niebieski

ps. wiecej fotek wnętrza by sie przydało :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Nie chodzi mi o samą obwódkę grilla w chromie tylko o coś takiego

030__scaled_600.jpg

Opublikowano

To jest grill z S4 :wink4:

Opublikowano

120KM co to za silnik ??? to jest to samo co 143 KM tylko auto z floty i obniżone dlatego sa koniki???

Opublikowano
- chip-tuning do 175KM (tutaj jest największy problem bo samochód jest na gwarancji;()

Bełtowski chyba wspolpracuje z Compsport ale nie wiem czy utrzymuja gwarancje.

120KM co to za silnik ??? to jest to samo co 143 KM tylko auto z floty i obniżone dlatego sa koniki???

a jakie toma znaczenie ze z floty

2.0 TDI 120KM to najslabszy dostepny diesel.

Opublikowano

pieknie się biały prezentuje :good:

po oklejeniu a'la A4 Makkiego bedzie jeszcze lepiej :good:

z końcówką wydechu trzeba coś zrobić bo jest dramatyczna :disgust:

generalnie b8 jest piekne, wielka szkoda, że nie ma q, duża jest różnica pomiędzy tym tdi, a 2.0T w cenie ?

ale masz tam wyryp, to nie droga to poligon :bag:

Opublikowano
  • Autor

To chyba ten sam silnik to 143... Męczy mnie te 120KM chip by rozwiązał sprawę ale nie chcę tracić gwarancji. W compsporcie powiedzieli mi ze sa w stanie zrobic 175 KM ale nie daja mi 100% pewnosci ze gwarancji nie strace...

Opublikowano

a i zmień w profilu b5 na b8 :wink4:

Opublikowano

KmK , roznica w cenie w PL miedzy 2.0 TDI 170 KM a 2.0 TFSI to niecale 10K.Radosc z jazdy bez porownania.Nie ma DPF padajacych wtryskow , schizy na stacji ze zalales olej opalowy zamiast ropy a to wszystko przy spalaniu wiekszym o 1l.Potencjal mocy i osiagow po proramie to tez inna liga.

Opublikowano
  • Autor

Nie chce mi sie wierzyc ze 2.0 TFSI pali o 1 l. mniej niz 2,0 tdi. Wczoraj jechałem do Lublina a moje średnie spalanie wynosiło 5,7L:D Wcale nie jechałem wolno:P Moj brat ma A5 1,8 TFSI i srednie spalanie na trasie to +10 L.[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 14:08_________________________________________________Aha... z przewidywanego czasu na nawigacji zeszedłem 1,5H:D

Opublikowano

Ładna biała perła :kox:

Mówisz że już szybki przyciemniłeś, gdzie robiłeś :?: :)

A co do tak małego spalania 2.0 TFSI to prawda, zobacz temat u Turdziego :wink4:

Podjedź na spota w Niedziele jak możesz i też zapraszam do udziału w naszym temacie w grodzie Krk :arrow2:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23938.63375

Jak wklejasz zdjęcia to zamaż nr rejestracyjne :wink4:

Opublikowano

Jak wklejasz zdjęcia to zamaż nr rejestracyjne :wink4:

bez przesady....

wstydzisz sie skad jestes, czy co? jak jezdzisz na codzien czy na spotach to je tez zamazujesz/zaslaniasz itp? :polew:

bez paranoi :wink4:

Opublikowano

Jak wklejasz zdjęcia to zamaż nr rejestracyjne :wink4:

bez przesady....

wstydzisz sie skad jestes, czy co? jak jezdzisz na codzien czy na spotach to je tez zamazujesz/zaslaniasz itp? :polew:

bez paranoi :wink4:

Rosemeyer w ogóle źle z interpretowałeś mojego posta, a dlaczego miałbym się wstydzić skąd jestem :mysli: W tym wypadku jestem dumny :naughty::kox:

Zasłonięcie nr tablicy ma tutaj inny cel i ty dobrze powinieneś wiedzieć o tym..

Nie wspominam o wczorajszej kradzieży auta z forum..

Opublikowano

Zasłonięcie nr tablicy ma tutaj inny cel i ty dobrze powinieneś wiedzieć o tym..

Nie wspominam o wczorajszej kradzieży auta z forum..

Pablo ale to przeciez nie uchroni Cie przed ew. kradzieza, dlatego pisalem o nie popadaniu w jakis obled.

Jak maja ukrasc to ukradna - to tylko samochod i pieniadze.

Wazne bysmy my i nablizsi zdrowi byli, a reszta to tylko rzeczy nabyte.

4red - sorry, fajne auto :wink4:

Opublikowano

Zasłonięcie nr tablicy ma tutaj inny cel i ty dobrze powinieneś wiedzieć o tym..

Nie wspominam o wczorajszej kradzieży auta z forum..

Pablo ale to przeciez nie uchroni Cie przed ew. kradzieza, dlatego pisalem o nie popadaniu w jakis obled.

Jak maja ukrasc to ukradna - to tylko samochod i pieniadze.

Wazne bysmy my i nablizsi zdrowi byli, a reszta to tylko rzeczy nabyte.

4red - sorry, fajne auto :wink4:

Zgadza się ale jak by nie było, wg mnie i dużo innych osób na forum, zawsze to może pomóc w kradzieży, bo kto wie może na forum specjalnie tacy się rejestrują :disgust:

Ok nie róbmy OT u kolegi w temacie :)

Opublikowano

Nie chce mi sie wierzyc ze 2.0 TFSI pali o 1 l. mniej niz 2,0 tdi. Wczoraj jechałem do Lublina a moje średnie spalanie wynosiło 5,7L:D Wcale nie jechałem wolno:P Moj brat ma A5 1,8 TFSI i srednie spalanie na trasie to +10 L.[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 14:08_________________________________________________Aha... z przewidywanego czasu na nawigacji zeszedłem 1,5H:D

dodaj do tego Quattro i masz juz 6.7 , mysle ze jadac na tej trasie za toba mal bym z 7.5.

10+ w 1.8 w A5 :blink: to chyba z gazem w podlodze.

Opublikowano

chyba Turdzi ma racje... przy 1.8T w trasie... 10l/100km...to chyba tylko jak pociskał.

Opublikowano

Gratuluje ładnego wozu :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.