Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spryskiwacze mgłowe A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 minuty temu, Krycha70 napisał:

temat jest prostszy niz myślałem. zrobiłem inaczej jak wcześniej ale pasuje i dziala. niestety wersja bez grzania ale mi to nie przeszkadza. mam fotki jak to wyglada oraz nagrałem film w 4k?.  bez porównania do tamtego sprysku cala szybe elegancko pokrywa płynem 

https://youtu.be/cAbOQugPxk8  

jak bede jechal za godzinę i będę mial możliwość nagrania to sie zrobi ten test. ale jak widac jest duzo lepiej. po lewo stary sprysk zwykły. po prawy moj patent 

Edytowane przez Krycha70

Opublikowano

filmu nie nagralem ale przy 140/h jest super. bedzie czas to załatwię takie tylko podgrzewane i na zime jak znalazl

Opublikowano

zrob fote tych spryskow ;)

Opublikowano
temat jest prostszy niz myślałem. zrobiłem inaczej jak wcześniej ale pasuje i dziala. niestety wersja bez grzania ale mi to nie przeszkadza. mam fotki jak to wyglada oraz nagrałem film w 4k[emoji16].  bez porównania do tamtego sprysku cala szybe elegancko pokrywa płynem 

Ładnie dają na szybę.Szkoda że do przedlifta nie można czegoś takiego wymodzic.Może coś wymyślisz? :-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ładnie dają na szybę.Szkoda że do przedlifta nie można czegoś takiego wymodzic.Może coś wymyślisz? :-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


do przedlifta jest kilka opcji p&p przeciez
Opublikowano

Czytając wątek wnioskuję że do polifta.Kiedyś pisałem do kolegi Arturoo i też lipa.Coś tam kiedyś czytałem że pasują niby dysze z innych aut,chyba jakaś skoda...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

problem jest tylko z liftem. do przedlifta masz uniwersalne na allegro po pare zł

Opublikowano

np, ale były jakieś bardziej ori, właśnie jak pisales ze skody czy coś

Opublikowano

No to musze się bardziej zagłębić w temat ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

teraz 2 zalozylem. jest super  warunek zeby dobrze dawało jest tez dobry plyn. ja wlalem orlen. ale lepszy by byl z sonaxa ale nie było aktualnie. 

Opublikowano
Czytając wątek wnioskuję że do polifta.Kiedyś pisałem do kolegi Arturoo i też lipa.Coś tam kiedyś czytałem że pasują niby dysze z innych aut,chyba jakaś skoda...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka




Ja tematu przedlifta nie tykałem ;)
Opublikowano
teraz 2 zalozylem. jest super  warunek zeby dobrze dawało jest tez dobry plyn. ja wlalem orlen. ale lepszy by byl z sonaxa ale nie było aktualnie. 

i jak idzie?
Opublikowano
4 godziny temu, mophk napisał:


i jak idzie?

z czym? spryski dalej dzialaja... pryskaja zaje.... 

Opublikowano
1 godzinę temu, Krycha70 napisał:

z czym? spryski dalej dzialaja... pryskaja zaje.... 

a przepis albo ogłoszenie 'sprzedam'? :P

Opublikowano

musialbym zdobyc skas te spryski na przerobki i  po ila by musiało to byc? zarobic sie na tym nie da

Opublikowano
Dnia 2.06.2017 o 17:40, bialy986 napisał:

Czytając wątek wnioskuję że do polifta.Kiedyś pisałem do kolegi Arturoo i też lipa.Coś tam kiedyś czytałem że pasują niby dysze z innych aut,chyba jakaś skoda...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

szukaj wątku, swego czasu przerabiałem temat z kilkoma klubowiczami

Opublikowano
Dnia 2.06.2017 o 12:15, Krycha70 napisał:

https://youtu.be/cAbOQugPxk8  

jak bede jechal za godzinę i będę mial możliwość nagrania to sie zrobi ten test. ale jak widac jest duzo lepiej. po lewo stary sprysk zwykły. po prawy moj patent 

opisz dokładnie co i jak zrobiłeś :thumbup1:

Opublikowano
szukaj wątku, swego czasu przerabiałem temat z kilkoma klubowiczami

Znalazłem na allegro mgłowe uniwersalne,chyba się pokusze i zakupie.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

szkoda $$, jakość i efekt zapewne słabsza niż ori ze skody czy focusa, no i sama cena większa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.