Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Same lampy, przetwornice i reszte mam z mojego ksenona.

Mam kolorowy fis, będę zmieniał w Polsce.

Właśnie szukam kogoś kto mi ogarnie we Wrocku lub koło bo inaczej będę gonił do Zabrza.

ja robiłem pod Kielcami i sobie chwalę gościu magik dosłownie :wink:

Opublikowano

Mam kolorowy fis, będę zmieniał w Polsce.

Właśnie szukam kogoś kto mi ogarnie we Wrocku lub koło bo inaczej będę gonił do Zabrza.

Znalazłem gościa w Londynku, 90F ... Jak tylko znajdę czas, to jadę do niego...

Opublikowano
  • Autor

Mam kolorowy fis, będę zmieniał w Polsce.

Właśnie szukam kogoś kto mi ogarnie we Wrocku lub koło bo inaczej będę gonił do Zabrza.

Znalazłem gościa w Londynku, 90F ... Jak tylko znajdę czas, to jadę do niego...

Ni ja znalazłem też koło londynu. Mam ich stronę. Niby to ogarną, ale staierdzili, że z ustawieniem licznika, przebiegu może będą mieli problem.

Więc troche dla mnie dziwne skoro takie przeprogramowanie mogą zrobić to kwestia cofnięcia licznika to powinien być pikuś.

Daj znać czy Ci ogarneli.

Opublikowano
  • Autor

Mała przeróbka USA u mojego mate'a :naughty:

b7usa019.jpg

b7usa018.jpg

W tle oczywiście moje autko, mojego drugiego kolegi i jeszcze jedno się napatoczyło... taki mały zlot Audi maniaków :kox:

Opublikowano

fajnie to wyszło

Opublikowano
  • Autor

No trzeba się ustawić normalnie i wtedy zdjątka porobić :naughty:

Opublikowano

no no no grubo widze idziesz hehe ale pięknie :decayed:

środeczek teraz :kox:

Opublikowano
  • Autor

No dzięki.

Ja już nie mogę się doczekać do sierpnia, w Polsce zrobie wszystko, wraz z licznikiem, nieszczęsnym bokiem. A wtedy pójdą fele i zawias. Tylni spojler od S4 i przód dokładka S line :kox:

I jeszcze znalazłem coś takiego do swojego, co ludziska na to?

http://www.ebay.co.uk/itm/3-UNIVERSAL-INTERCOOLER-KIT-TYPE-V-600x300x76MM-U-BENT-PIPING-KIT-BLUE?item=310351663735&cmd=ViewItem&_trksid=p5197.m185&_trkparms=algo%3DSIC.NPJS%26itu%3DI%2BUA%26otn%3D12%26pmod%3D310372724250%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D7555899613376381900

Opublikowano

no jak mowisz ze te graty juz masz to ja bym nie wytrzymal na twoim miejscu musial bym to szybko zakladac:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hehe, najlepsze, że wiekszość właśnie leży w Polsce :grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

To mnie się wydaje że on wielki???

---------- Post dopisany 24-04-2012 at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2012 at 09:12 ----------

Długo nie pisałem, bo nie było i o czym... Kolekcjonuję graty do modów, póki co dotarł wydech...

Aż do ostatniej niedzieli... Ksiądz po kolędzie... zakupił...

img1225yg.jpg

Za całe... 80 F :kox::polew::polew:

I będzie ori z A4 a nie jakieś podrabiane z A6.

---------- Post dopisany 29-04-2012 at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2012 at 18:51 ----------

W Tesco nie byłem, ale drobne zakupy się zrobiło :kox:

Pompa z koszykiem - dzięks KICHOL :hi:

img1245yv.th.jpg

No i coś co tygryski lubią najbardziej

img1244e.th.jpg

Opublikowano

:ranting:oddawaj mi tego GTRa:foch::slina::slina::slina:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

A wtryski masz do tej turbinki:jerk:

Gratuluję nabytku:wink:

Opublikowano
  • Autor

Wtryski jeszcze nie. Czekam na kontakt z jednym kolegą, bo hamulce też chcę od niego, ale coś ciężko go złapać.

Na Allegro występuje jako EWANDY, a na innym forum to SID.

Jeszcze tylko FMIC, kolektor i TIP... chyba tyle :grin:

Opublikowano

J brałem od SIDa tarcze Zimmy do moich S4:wink:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie, dlatego czekam na odpowiedź od niego.

---------- Post dopisany 02-05-2012 at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2012 at 22:10 ----------

Dzisiaj próba listw S4

img1275dt.jpg

img1273jc.jpg

Powiem, napiszę tak: są niezłe, ogromne, odstają w uj.... :kox:

Ale znowu mam teraz gwoździa. Nie wiem czy malować wszystkie dokładki w kolor auta (czerwony) i zostawić te listwy czarne.

Czy może listwy malować w kolor dokładek (szary)??? :facepalm::facepalm::facepalm:

HELP!!!:glupek2:

Opublikowano

dokładki i listwy w czerwień :slina:

Opublikowano
  • Autor

sugeruje się tą S6, która stała w sobotę jak wracałem z pracy.

Aż kółko zrobiłem, nawróciłem by zrobić fotki :grin:

img1232gl.jpg

img1231hw.jpg

img1230mz.jpg

Opublikowano

tak też nieźle by wyglądały, ale ten efekt będzie trudno osiągnąć malowaniem, jakby były fabrycznie bez lakieru to wtedy tak

Opublikowano
  • Autor

Masz na myśli listwy w czarnym macie?

Wydaje mi się, że można takie coś zrobić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.