Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Krótka sesyjka z dzisiejszego dnia

img1331h.jpg

img1330b.jpg

img1333j.jpg

I pochwalę się jeszcze... zakupiłem foteliki na handel, w Polsce. Dzisiaj dojechały. Po rozpakowaniu, suuuuper niespodzianka.

Półskóry, S line z B7, czyli takie jakie mam, ale fotel kierowcy elektrycznie sterowany, komplet szufladek. Tylna kanapa, z boczkami AIRBAG, podłokietnik Mcdonald i to co tygryski lubią najbardziej, grzana d*pa i plecki :kox::kox: No takie prezenty to ja lubię. Sprzedawca chyba sam nie wiedział co oddaje :polew:

Od razu stwierdziłem że podłączę sobie te boczki bo mi cały czas poducha świeciła i tu pojawił się klops. Myślałem, że w ori fotelach miałem poduszki, bo nie pamiętałem. Ale jednak nie, coś innego było.

Mam taki kabelek przy aucie i za cholerę nie wiem od czego to jest:

img1336rp.jpg

img1335sp.jpg

I to tylko z jednej strony.

Jakieś pomysły?

Opublikowano

Zajmujesz się sprzedażą części do angoli?

Czemu ta felga jedna w innym kolorze? :decayed:

Fajny kolor auta, środek też :jerk:

Opublikowano
  • Autor
Zajmujesz się sprzedażą części do angoli?

Czemu ta felga jedna w innym kolorze? :decayed:

Fajny kolor auta, środek też :jerk:

Jak sie coś trafi to handluję :whistling:

Kolor felgi inny bo tak w sumie kupiłem. Dwie takie, dwie takie. Teraz do malowania.

Swoja drogą, na tył dałem z ET 52 plus dystans 10 mm a na przód ET 48.

Koło 235/35/19, przy skręcaniu na maksa obciera przód wewnętrzną stroną.

Czy to normalne?

Opublikowano
Zajmujesz się sprzedażą części do angoli?

Czemu ta felga jedna w innym kolorze? :decayed:

Fajny kolor auta, środek też :jerk:

Jak sie coś trafi to handluję :whistling:

Kolor felgi inny bo tak w sumie kupiłem. Dwie takie, dwie takie. Teraz do malowania.

Swoja drogą, na tył dałem z ET 52 plus dystans 10 mm a na przód ET 48.

Koło 235/35/19, przy skręcaniu na maksa obciera przód wewnętrzną stroną.

Czy to normalne?

Jak obniżone to chyba możliwe :) Jak byś miał zestaw aero wycieraczek do angola to daj znać :decayed:

Opublikowano

Cześć zapodaj jakies filmiki pod obciazeniem teraz korekta softu by sie przydała , gdzie kupiles fotele?? moze byc PW

Opublikowano

tylne okablowanie poduszki

Opublikowano

zaslepke do sprysku lampy sobie kup a nie fotele:decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor
zaslepke do sprysku lampy sobie kup a nie fotele:decayed::wink:

Hehe, mam, ale jeszcze nie założone bo i tak zmieniam pompke tam i dokładkę sline wrzucam. Wszystko na jedn raz zrobie by nie rozbierać tego dziadostwa dwa razy :decayed:

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

Autko na sprzedaż, niestety.. :facepalm:

Opublikowano

Szkoda, że nie ukończysz tego projektu.

Pomyślności w sprzedaży.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No wiem, niestety.

Ale może znajdzie się kupiec, który weźmie wszystko i będzie chciał to ogarnąć.

Autko na sprzedaż :wink:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Leciutko odgrzeje :D

Nie czytałem całego wątku do czego się przyznaję bez bicia, ale wyczytałem, że zmieniałeś skrzynię na 6-biegową.

Proszę o wszelkie info na ten temat. Od dłuższego czasu chodzi mi to po głowie. Skąd pasuje skrzynia, co trzeba dokupić, jakie koszta?

Opublikowano
  • Autor
Leciutko odgrzeje :D

Nie czytałem całego wątku do czego się przyznaję bez bicia, ale wyczytałem, że zmieniałeś skrzynię na 6-biegową.

Proszę o wszelkie info na ten temat. Od dłuższego czasu chodzi mi to po głowie. Skąd pasuje skrzynia, co trzeba dokupić, jakie koszta?

Jak znajdę to Ci podeślę na PW, ale jak się postarasz to jest wątek tutaj gdzieś. Z tego co pamiętam i jeśli się nie mylę, to przy FWD impreza nieopłacalna. Jeśli masz quattro to tak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.