Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGB] Mój nowy nabytek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, to teraz można przystąpić do oglądania fot w 1 poście :naughty:

Opublikowano

Auto :kox: :kox: :kox: :kox:

Ale jedno mi sie nie podoba.. albo dwie rzeczy, pierwsza małe kółka coś, po drugie źle że na nie sobie nie moge pozwolić ;]

Opublikowano

1 rzecz do rezania, to oznaczenia bym pościągał A4 2.0 TDi , cudna :shocked::slina:

Opublikowano
  • Autor

Auto :kox: :kox: :kox: :kox:

Ale jedno mi sie nie podoba.. albo dwie rzeczy, pierwsza małe kółka coś, po drugie źle że na nie sobie nie moge pozwolić ;]

Coś w tym jest - już rozpocząłem negocjację z obywatelką małżonką w sprawie przesunięcia obecnie zainstalowanego aluska na czas zimowy, a wrzucenia czegoś większego (może jakaś 17tka by lepiej wyglądała) na ten cieplejszy zbliżający się okres.

Negocjacje w toku :tongue4:[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 17:30 _________________________________________________

1 rzecz do rezania, to oznaczenia bym pościągał A4 2.0 TDi , cudna :shocked::slina:

Kwestia gustu - ja sprzedawcę prawie zamordowałem jak mi to zaproponował :)

Jak to jest po rosyjsku - de gustibus non discutanto , albo jakoś tak :wink4:

Zdrowaś

K

Opublikowano

Ludzie się napalają, a ja spokojnie czekam za fotkami, bo sam siedziałem w takim aucie... :kox:

co innego siedziec, co innego sobie jezdzic swoim. :naughty:

Opublikowano

Z zazdrości powiem ,że brzydkie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ludzie się napalają, a ja spokojnie czekam za fotkami, bo sam siedziałem w takim aucie... :kox:

co innego siedziec, co innego sobie jezdzic swoim. :naughty:

Musashi, ale wiesz , w ten sposób rodzą się plany na przyszłość :tongue4:

Czego wszystkim szczerze życzę

Zdrowaś

K.

Opublikowano

cudo :notworthy: jak bedziesz mial chwile walnij zdjecia silnika, tylnego siedziska i bagaznika

a i co tam maz za wyposazenie(bo gdzie nie popatrze to jakies przyciski) super woz :th:

Opublikowano

Co do klamek to tego typu u kolegi w voyagerze sie nie sprawdzają jak przejdzie sie w czasie deszczu, otwierasz drzwi i już tylko pasta bhp pomoże :/

Takie jak sa nap w B5 schowane są praktyczne no ale wyglad tez inny... ale to wolałbym żeby było praktyczne akurat..

Opublikowano

Auto piekne,piekne zegary, super deska prawie wszystko na PLUS ale te siedzenia BLEEE

Opublikowano
  • Autor

cudo :notworthy: jak bedziesz mial chwile walnij zdjecia silnika, tylnego siedziska i bagaznika

a i co tam maz za wyposazenie(bo gdzie nie popatrze to jakies przyciski) super woz :th:

Dziękuję Koledze za opinię.

Życzenia - nie ma problemu, tyle że zdjęcia to już jutro. Natomiast wyposażenie jest następujące:

PRCode: 0G1 = gearshift lever

PRCode: 0JG = weight category front axle weight range 7

PRCode: 0YF = weight category rear axle weight range 6

PRCode: 1AS = electronic stabilization program (ESP)

PRCode: 1BA = standard suspension/shock absorption

PRCode: 1KW = disc brakes, rear

PRCode: 1LT = disc brakes, front

PRCode: 1N1 = power steering

PRCode: 2K1 = reinforced bumpers

PRCode: 2ZQ = leather trimmed multi-function steering wheel for airbag system

PRCode: 3FA = standard roof

PRCode: 3L3 = manual height adjustment for front seats

PRCode: 3NZ = rear seat bench unsplit, backrest split folding

PRCode: 4GF = windshield, tinted

PRCode: 4K4 = radio remote controlled central locking operated from inside and separate trunk release

PRCode: 4KC = side and rear windows tinted

PRCode: 4UE = airbag f. driver and front seat passenger

PRCode: 4X3 = side airbag front with curtain airbag

PRCode: 5D7 = carrier frequency 868 MHz

PRCode: 5RU = outer right rear view mirror: convex (large viewing field)

PRCode: 5SL = outer left rear view mirror

PRCode: 5TE = decorative aluminum inserts

PRCode: 6XD = outer rear view mirrors: powered, heated

PRCode: 7X1 = ultrasonic park distance control

PRCode: 8BP = halogen headlight, left-hand drive with clear lens

PRCode: 8GU = alternator 140A

PRCode: 8Q3 = automatic headlight-range adjustment dynamic (self-adjusting while driving)

PRCode: 8Z5 = engine cooling system, type 1

PRCode: 9Q4 = multi-function indicator/on-board computer with check control

PRCode: CD6 = alloy wheels 7 1/2J x 16 offset 40 (3D0 601 025)

PRCode: SA9 = inventory control model 4

PRCode: U2A = instrument insert with km/h speedometer,radio-controlled clock, tachometer and trip odometer

I stała się jasność, mam nadzieję :)

Zdrowaś

K.

Opublikowano
  • Autor

Auto piekne,piekne zegary, super deska prawie wszystko na PLUS ale te siedzenia BLEEE

Zgadzam się.

Też nie jestem na kolanach.

Ale wyższa wersja to już skóra w połączeniu z alcantarą, której ja po prostu nie toleruję.

Wziąłem średnią półkę, tyle mogę powiedzieć na temat siedzeń. Dodam, że też mnie nie rzucają na kolana, ale cóż, reszta jakoś wynagradza tą niedogodność :tongue4:

Zdrowaś

K.[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 18:21 _________________________________________________

Co do klamek to tego typu u kolegi w voyagerze sie nie sprawdzają jak przejdzie sie w czasie deszczu, otwierasz drzwi i już tylko pasta bhp pomoże :/

Takie jak sa nap w B5 schowane są praktyczne no ale wyglad tez inny... ale to wolałbym żeby było praktyczne akurat..

kwestia gustu o nich sie nie dyskutuje...chodzi mi po prostu o rączki takie jak B 567 masz klamki normalne, są one praktyczne, u mnie w VW2005 rocznik i już te całe plastiki do wymiany bo całe rączki wychodzą ze środka tak ze linkę widać..., miejmy nadzieje że jednak AUDI to AUDI i kolega nie będzie ich musiał co chwilę naprawiać....

Ja też mam tą nadzieję :>

Zdrowaś

K.

Opublikowano

marudzicie, piekne siedzenia. piekne wszystko.

Ludzie się napalają, a ja spokojnie czekam za fotkami, bo sam siedziałem w takim aucie... :kox:

co innego siedziec, co innego sobie jezdzic swoim. :naughty:

Musashi, ale wiesz , w ten sposób rodzą się plany na przyszłość :tongue4:

Czego wszystkim szczerze życzę

Zdrowaś

K.

kto wie :gwizdanie: na razie sobie wmawiam ze sie B6 nie na cieszylem :rant::D

rozumiem ze zona pojdzie w odstawke na jakis czas ;)

[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 18:40 _________________________________________________ty a mam bomba pomysl, nie chcesz zrobic sobie malej przejazdzki i wpasc na spota do poznania? :cool:

Opublikowano

Nie będę się rozpisywać nad różnymi zaletami, których na pewno jest bardzo dużo, ale jak dla mnie autko jest BOSKIE :thumbup::kox: :kox:

Opublikowano

kamyk a będziesz jezdzic audiczka w ubranku jak na fotce? :kox::naughty: :gwizdanie:

kiedy relacje z jazdy? :naughty: nie moge sie doczekac wrazen.

1. niesamowita skrzynia, baaaardzo elastyczna

2. motor - dynamiczny i wręcz zachęcający do wciskania w podłogę (ostro walczę z pokusą i na razie wygrywam)

3. tłumienie drgań jest rewelacyjne, mam wrażenie, że ostro się bawili nad poprawieniem tego elementu i wyszło im naprawdę dobrze

2. ech poczekaj jak dokulasz do 10000 km niech sie ulozy.

3. to jest common rail, wiec nie musieli duzo sie wysilac, w cr mozna precyzyjnie sterowac rozlozeniem dawki w czasie, dzieki temu uzyskuje sie aksamitna prace

Opublikowano
  • Autor

marudzicie, piekne siedzenia. piekne wszystko.

Ludzie się napalają, a ja spokojnie czekam za fotkami, bo sam siedziałem w takim aucie... :kox:

co innego siedziec, co innego sobie jezdzic swoim. :naughty:

Musashi, ale wiesz , w ten sposób rodzą się plany na przyszłość :tongue4:

Czego wszystkim szczerze życzę

Zdrowaś

K.

kto wie :gwizdanie: na razie sobie wmawiam ze sie B6 nie na cieszylem :rant::D

rozumiem ze zona pojdzie w odstawke na jakis czas ;)

[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 18:40 _________________________________________________ty a mam bomba pomysl, nie chcesz zrobic sobie malej przejazdzki i wpasc na spota do poznania? :cool:

Musashi, młoda już Cię nie lubi :naughty:

Sorry za to, że przekazałem jej te wieści .... :notworthy:

Zdrowaś

K.[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 19:06 _________________________________________________

Nie będę się rozpisywać nad różnymi zaletami, których na pewno jest bardzo dużo, ale jak dla mnie autko jest BOSKIE :thumbup::kox: :kox:

Kasieńka, co mogę powiedzieć :naughty:

Do zobaczenia na spocie ???

Zdrowaś

K.

PS Jestem żonaty ... :polew:

Opublikowano

pieknie sie prezentuje :P światła wygladaja pieknie :)

ale zgodze sie ze siedzenia mogły by być inne ;P

ale ogólnie na duzy plus

Opublikowano
  • Autor

pieknie sie prezentuje :P światła wygladaja pieknie :)

ale zgodze sie ze siedzenia mogły by być inne ;P

ale ogólnie na duzy plus

Boberek,

Słowo honoru - nie było innego wyjścia

Ale mnie irytują też, od pierwszego momentu jak go zobaczyłem

Co zrobić, może przyjdzie czas na korektę wnętrza :naughty:

zdrowaś

K.

Opublikowano

:) cos sie trafi kiedys :P

kupisz sobie jakąs :) skórke :P

no mam nadzieje ze auto zobacze we wtorek ;P

Opublikowano
  • Autor

:) cos sie trafi kiedys :P

kupisz sobie jakąs :) skórke :P

no mam nadzieje ze auto zobacze we wtorek ;P

Ja też mam, ale nie powiem w który

Zdrowaś

K.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.