Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Gdzie filtr paliwa w 2.6 benzynie??


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, auto mam juz dosyc dlugo i przydalo by sie wymienic filtr paliwa, ale za cholere nie wiem gdzie on sie znajduje, w komorze silnika nie widzialem, pod samochodem tez niczego podobnego nie dojrzalem. Najlepiej by to zobrazowac cyknieta fotka. Aha no i jeszcze jaki filtr polecacie, by to nie byl jakis badziew (jaka orientacyjna tego cena). Dzieki i pozdrowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega napisał - puszka blisko prawego tylnego koła (zdjęcia nie mam)

jak wymieniałem ostatnio to cena była w granicach 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy piszą po prawej w okolicach tylnego koła... a filtr to Mann knecht ja np wymianiam co roku po zimie :D:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I juz wszystko wiem, serdeczne dzieki. Zastanawia mnie dlaczego w ksiazce sam naprawiam nie ma tak podstawowej rzeczy jak informacja o ulokowaniu filtra.

A czy odpalil wam bez problemu po wymianie?? Odpowietrzaliscie go moze, albo zalewaliscie nowy filtr?? Czy normalnie bez zadnych kombinacji wam odpalil??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I juz wszystko wiem, serdeczne dzieki. Zastanawia mnie dlaczego w ksiazce sam naprawiam nie ma tak podstawowej rzeczy jak informacja o ulokowaniu filtra.

A czy odpalil wam bez problemu po wymianie?? Odpowietrzaliscie go moze, albo zalewaliscie nowy filtr?? Czy normalnie bez zadnych kombinacji wam odpalil??

nic nie odpowietrzałem i nie zalewałem - po wymianie przekręciłem ze dwa/trzy razy kluczyk żeby pompka podgoniła PB i zapalił bez kłopotu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego w ksiazce sam naprawiam nie ma tak podstawowej rzeczy jak informacja o ulokowaniu filtra.

może dlatego,że w Audi, we wszystkich benzynach jest w tym samym miejscu :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o to ze w roznych miejscach, ale nie doczytalem by wogole byla informacja o umiejscowieniu filtra chociazby dla pojemnosci 1.6

No ale juz wszystko wiadomo.

A czy zasyfiony filtr moze miec wplyw na wysokie spalanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...