Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czy to nie przekładka??


kox_nwa

Rekomendowane odpowiedzi

z tym okienkiem na vin to niejestem do końca pewny też tak wcześniej sądziłem ale ostatnio widziałem w salonie audi A3 z takim samym okienkiem z lewej strony auto było z 2009r 1,6 disel-chyba że w innych modelach albo nowszych takie rozwiązanie jest dostępne dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy jest jakis slad przy zmianie serwa, nagrzewnica czy nie byla odkrecana - w prawiczkach jest po drugiej stronie no i najwazniejsze od strony kierowcy zawsze sa wieksze wytarcia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy jest jakis slad przy zmianie serwa, nagrzewnica czy nie byla odkrecana - w prawiczkach jest po drugiej stronie no i najwazniejsze od strony kierowcy zawsze sa wieksze wytarcia :good:

Wytarcia czego?Przecież jak robią przekładkę to muszą cały środek wymienić,czyli deska,dywany,tapicerka przednich drzwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym okienkiem na vin to niejestem do końca pewny też tak wcześniej sądziłem ale ostatnio widziałem w salonie audi A3 z takim samym okienkiem z lewej strony auto było z 2009r 1,6 disel-chyba że w innych modelach albo nowszych takie rozwiązanie jest dostępne dla wszystkich.

Tak ale w a4 b6 niema w wersji eu tylko USA i angliki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy jest jakis slad przy zmianie serwa, nagrzewnica czy nie byla odkrecana - w prawiczkach jest po drugiej stronie no i najwazniejsze od strony kierowcy zawsze sa wieksze wytarcia :good:

Wytarcia czego?Przecież jak robią przekładkę to muszą cały środek wymienić,czyli deska,dywany,tapicerka przednich drzwi...

wytarcia siedzeń :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotel kierowcy jest bardziej zużyty, czyli ten po lewej :tongue4: , no i rączka drzwi....no wiecie, ten boczek na którym są przyciski od szyb... jest powycierana

raczej mało prawdopodobne by ktoś zmieniał fotele :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma wynikąć :) Autko chodzi że aż miło :) Porównywałem z dwiema sztukami znajomych i w porównaniu z nimi jestem z siebie dumny;p;p

Zadajesz pytanie czy to przekładka ,a potem się dziwisz ,że ktoś chce wiedzieć czy to Angol czy nie .Więc po co założyłeś ten wątek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeciez pisze ze czuje sie spelniony bo jego audi lepiej wypadlo niz kolegow furmanki, wiec juz nie jest wazne gdzie ja skladali tfuuu - przekladali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, panowie, to nie tak :) Jestem Ciekaw jak to było naprawdę, ale w poście wyżej chodziło mi o to że to naprawdę dobra robota, i jeśli nawet było przekładane, a na 90% było, to nie robił tego byle kto. Napisałem do jednego użytkownika z tego forum, wysłałem VIN, i ma mi niebawem przesłać wszystko co się da odnośnie auta. Sam jestem ciekaw co z tego wyniknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a zastanawiałeś się kiedyś jak pospinali całą kabelkologię? ja prawie 2 lata bez zastrzeżeń śmigałem przełożonym golfem IV ale jedna myśl nie dawała mi spokoju : co będzie w razie kolizji, po której stronie odpalą poduchy, po takiej ingerencji w elektrykę i znając zdolności polskich mechaników :kwasny:. Sprzedałem auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawowa przeróbka bez tego nie przełożysz reszty przynajmniej w golfie IV. Po co takie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczki zbierają na lewo, natomiast naklejki nie mam :)

To pewnie zerwali ją żeby nie było widać że anglik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...