Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czy to nie przekładka??


kox_nwa

Rekomendowane odpowiedzi

duzo jest sposobow na odroznienie, ale wszystkei da sie tez "przerobic" zeby nie bylo widac ze anglik

jak chodza elektryczne lusterka, widzialem nei raz ze na odwrot w przerobionych angolach, lewy przycisk otwieral prawa szybe

po ktore stronie jest przeciwmglowe swiatlo z tylu, jak z prawej to angol

czy pasy bezpieczenstwa zapinaja sie w tych zaczepach poprawnie, ze przycisk zwalniajacy jest na zewnatrz

ale najlepiej ASO - VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie spostrzeżenie :gwizdanie: :good:

Nie wiem dlaczego ale jakoś tak mi się ten kawał nasunął :

Blondynka niechcący zatrzasnęła drzwi samochodu, zostawiając w środku kluczyki w stacyjce. Na szczęście zostawiła lekko uchylone okno. Poszła więc na najbliższą stację benzynową poprosiła ekspedienta o długi drucik za pomocą którego spróbuje wyciągnąć kluczyk.

Po chwili na stację benzynową wpada mężczyzna i śmieje się do rozpuku. Ekspedient pyta co go tak rozbawiło, więc mężczyzna opowiada jak blondynka próbuje drucikiem wyciągnąć uwięziony kluczyk. Ekspedient zauważył, że nie ma w tym nic śmiesznego, że to bardzo dobry pomysł i że pierwszy raz w życiu spotkał tak inteligentną blondynkę. Na to odparł drugi mężczyzna:

- Owszem, ale druga siedzi w środku i mówi: trochę w prawo, trochę w lewo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeróbka jak przeróbka skoro jesteś zadowolony to ok, jedynie kiedyś przy sprzedaży jak trafisz na kogoś kto ma choć trochę wiedzy to będziesz miał problem, w sumie piszesz że samochód oglądałeś z mechanikiem, powiem ci tylko d*pa a nie mechanik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze sprzedażą nie miałem żadnego problemu :) tylko trzeba w umowie zaznaczyć że auto było kiedyś "angolem" i zostało przystosowane do naszego ruchu w "profi" warsztacie. Ja miałem na to faktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciski zwalniające pasy są na zewnątrz, a światło przeciwmgłowe po lewej :)

Natomiast co zauważyłem..... Zamek na kluczyk jest od strony pasażera :)

To anglik, wkładka zamka w b6 jest tylko po stronie kierowcy czy to angol czy europa, zawsze tylko u kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli autem chcesz jezdzic przynajmniej pare lat to nei ma sie czym przejmowac, ale z drugiej strony przy sprzedazy, chocby nie wiem jak bardzo dobrze auto bylo przerobione, to 90% zainteresowanych kupnem nie chce nawet o tym słyszeć i ucieka na słowo Anglik - pracowałem troszke na komisie a tam było pare angoli po przeróbce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...