Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Turbosprężarka Gtb1756vk do 1,9 TDI


Jarol

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy podpowiedzcie jaki zestaw w takim ukladzie najlepszy do 1.9 tdi Quattro AVF 130, bo po wymianie rozrzadu, egr, przyszedl czas na turbinke i mysle ze moze dodac mu przy okazji troche mocy nie mowie tutaj o mega szybkosciach. Bardziej chce spokojnie jeździć ale z moca na chwilowe przyspieszenia. co najlepiej i bez wiekszych przerobek. z gory dzieki za zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 30.11.2022 o 17:38, Johnu napisał(a):

Koledzy podpowiedzcie jaki zestaw w takim ukladzie najlepszy do 1.9 tdi Quattro AVF 130, bo po wymianie rozrzadu, egr, przyszedl czas na turbinke i mysle ze moze dodac mu przy okazji troche mocy nie mowie tutaj o mega szybkosciach. Bardziej chce spokojnie jeździć ale z moca na chwilowe przyspieszenia. co najlepiej i bez wiekszych przerobek. z gory dzieki za zainteresowanie

Mam dokładnie ten sam silnik i napęd, włożyłem miesiąc temu GTC1549VZ z A6 C7 2.0 TDI.
Potencjał na 200KM, obecnie mam 180KM i 400Nm, seryjne sprzęgło się poddaje i jest na takim totalnym limicie.
Doładowanie jakoś 1,7-1,8 bar i paliwo 70mg z wtrysków BA. 
Ogólnie 200/430 jest do zrobienia z tego turbo.
Kosztuje około 700-800zł, montaż praktycznie samemu do ogarnięcia, nie trzeba spawać do kolektora. Jedynie co to przewody olejowe do zakucia wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...