Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Turbosprężarka Gtb1756vk do 1,9 TDI


Jarol

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam problem ze szczelnością GTB1756 może dysponuje ktoś taką redukcją VW Passat / Audi A4 1.9 & 2.0 TDI Adapter Flange for GTB2260VK Turbo AWX AVF | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie i niby uszczelka jest,nie wiem czy nie wyjąć i nie splanować,ale podkładka z ebaya to by niegłupie było

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co podales jest pod 22 pod 17 nie podejdzie a na nieszczelnosc to wytnij uszczelke z blachy miedzianej 1 mm i po sprawie.

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Ps przy 17 trzeba delikatnie podszlifowac w jednym miejscu bo bedzie sie zapierac i robic szczeline

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

d0b6d2da08059e7bmed.jpg

popatrz na miejsce przy nawierconym otworze jest tam taki prog trzeba go zeszlifowac kawalek bo bedzie wadzil o kolektor,u mnie nie bylo zadnej uszczelki a nieszczelnosci zero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info pobawie się po weekendzie

---------- Post dopisany 10-06-2012 at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2012 at 23:08 ----------

jest nowa koncepcja GTB2260

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co wam dadza wieksze koncowki gtb 2260 jak nie zrobicie portingu glowicy,wiekszych zaworow itp

250-260ps na race power plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u kogo tyle jest?i jak dlugo pociagnie seryjna glowica

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

bez ruszania glowicy nie wydaje mi sie zeby tyle wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony darkside developments:

'For example, a stock PD150 with just a GTB2260VK turbo kit would make ~230hp and up to 265hp if you install Race PD injectors. If you go a step further and get a worked head 300hp will be in reach'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co myślicie o tym zestawie

ZESTAW Turbo GTB1756VK 2.7 tdi Tuning do 1.9 TDI (2395983591) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

dzięki temu turbo jak mam motor 1.9 110 konny to ile kucy przybędzie mniej więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co myślicie o tym zestawie

ZESTAW Turbo GTB1756VK 2.7 tdi Tuning do 1.9 TDI (2395983591) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

dzięki temu turbo jak mam motor 1.9 110 konny to ile kucy przybędzie mniej więcej ?

wróć do 13 strony tego tematu a najlepiej przeczytaj od początku dopiero zadawaj pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby dowalił 0.260tki, pompe 11tke, FMIC, wydech, sprzegło i gtb22 :D

Słyszeliście o takim zestawie gdzieś u kogoś?

---------- Post dopisany 14-06-2012 at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2012 at 15:40 ----------

Ja ładuję do siebie mapsensor do 4000mbar od Amaroka i dopiero pojadę na pomiar :) zamierzamy ustawić 2.1-2.2 do końca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrobimy 2.1 ;] wtryski są wydajne bo podkapca na 1.95 :)

BTW, Silnik zalewam liqui moly 10W 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na finalne strojenie:wink:

skoro u nas po miescie jezdzi sejko z doladowaniem 2 Bary to i diesel tez moze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u nas też Lanos 1.6 turbo jeździ i w tym momencie mnie objeżdża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...