Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Racja. GTB17 w serii zadane ma 2350mbar, więc tyle co seria ASZ/AVF. Wydajność za to jest dużo większa przy tym samym ciśnieniu, co przekłada się na dłuższą żywotność.

Opublikowano

Logi zrobione .

Teraz Łaszczu je wrzuci.

Pozdro

Opublikowano

Z jakiej turbiny te logi? Bo się pogubiłem...

Wstaje fajnie i bez overboost'a.

Opublikowano

AVF z GTB1756vk

Opublikowano
  • Autor

No to GTB1756VK wstaje bardzo ładnie z dołu :good:

Teraz tylko ciekawe ile da się faktycznie górą na niej zrobić czy jest dużo wydajniejsza od BRD??[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 23:05_________________________________________________Z tego co wiem to silnik 2,7TDi z którego jest to turbo po programie robi się na 240km

Opublikowano

Było napisane ze jest wydajna około 230-2++KM. Trza by było założyć na dobrze pomodzonym aucie i po testować. Ja jak się ogarnę, to będę ją zakładał. Nie chce mi się czekać na opinie, testy innych użytkowników.

Opublikowano

Na pompkach BA z zapasem wyszlo zaprzalowi 205+ i ponad 400nm ale w B4.

Na AL pewno 230 nie jest problemem.

Opublikowano

Czyli góra na to wychodzi, że musi być wydajna. Coś mi się wydaje, że BRD zacznie niedługo odchodzić w niepamięć ;) czekać tylko na gotowe zestawy z gtb17, które będą p&p do 1.9

Opublikowano

uważnie będę śledził temat :good:

dobra alternatywa przy modach 1,9 się szykuje :gwizdanie:

Opublikowano

ja juz wiem jaka chce :)haha

jak z miejscem? nie wyglada to tak jak w przypadku gtb22, ze grucha wychodzi na powierzchnie obudowy filtra powietrza??

Opublikowano

nie wyglada to tak jak w przypadku gtb22, ze grucha wychodzi na powierzchnie obudowy filtra powietrza??

wybacz ale nie ma takiego klopotu w 22. mozna wsadzic gtb22 do a4 tak ze gruszka nie bedzie przeszkadzac :)
Opublikowano

nie wyglada to tak jak w przypadku gtb22, ze grucha wychodzi na powierzchnie obudowy filtra powietrza??

wybacz ale nie ma takiego klopotu w 22. mozna wsadzic gtb22 do a4 tak ze gruszka nie bedzie przeszkadzac :)

Tyczy sie to również A4 B5(GTB1756VK)? Ostatnio mierzyłen u CHmielka Tak jak ma u siebie założona, to powiem ze raczej na styk, do B5

Opublikowano

nie wyglada to tak jak w przypadku gtb22, ze grucha wychodzi na powierzchnie obudowy filtra powietrza??

wybacz ale nie ma takiego klopotu w 22. mozna wsadzic gtb22 do a4 tak ze gruszka nie bedzie przeszkadzac :)

Tyczy sie to również A4 B5(GTB1756VK)? Ostatnio mierzyłen u Hmielka Tak jak ma u siebie założona, to powiem ze raczej na styk, do B5

tak do a4 b5 mozna tak wsadzic gtb by nie bylo ciasno :)
Opublikowano
Hmielka

Udusze cię !! CHMIELKA !!!! Pisz poprawnie!!

Opublikowano
Hmielka

Udusze cię !! CHMIELKA !!!! Pisz poprawnie!!

:polew: :polew:

powiem ze jestem pod wrazeniem jak to wstaje :wink4:

Opublikowano
powiem ze jestem pod wrazeniem jak to wstaje wink4

dobra to ja pogonie swoje BRD< spzredasz mi swoja CAHA a sam se kup 17 :wink4:

Opublikowano

_evolution

ty moze przerabiasz sterowanie turbawa??

kolega pisal o kims z wrocka :)

sam sie teraz zastanawiam czy wsadzis gruche czy nie??

co bedzie lepsze?

ewentualnie jak sie koszta ksztaltuja zaadoptowania gruchy a jak przerobienie ori sterowania i zakodowanie tego?

Opublikowano

_evolution

ty moze przerabiasz sterowanie turbawa??

kolega pisal o kims z wrocka :)

sam sie teraz zastanawiam czy wsadzis gruche czy nie??

co bedzie lepsze?

ewentualnie jak sie koszta ksztaltuja zaadoptowania gruchy a jak przerobienie ori sterowania i zakodowanie tego?

wszystko zalezy od tego jaki wozek jaka dmuchawa itd najlepiej na takie zastanawianie sie przyjechac z autem i turbina jesli juz jakas posiadasz i bedziesz mial dokladna wycene pod dane egzemplarze auta i turbo
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no i jak Panowie ogarnal juz ktos jakies gotowce pod gtb do b5

chodzi o kolek wydechowy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.