Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ladna zadyma :gwizdanie: :gwizdanie:

dosyc spore doladowanie ,a wynik bez szalu

:mysli:

Ja bym kupił BRD 100% lepsza :good:

Opublikowano

ja tam pier... brd :decayed:

czekamy na logoska

Opublikowano
ja tam pier... brd decayed

BRD to pier.... Ciebie jak ci sie wysrało :decayed:

Opublikowano

Trzeba w niej przerobić sterowanie, oroginalnie jest jakiś siłownik elektryczny który trzeba wyawlić i na jego miejsce zapodać aktuator podciśnieniowy.

Nie do konca jest to prawda, owszem najlatwiej jest wywalic elektronike i zrobic jak w normalnym edc15 na podcisnieniu, jednak we wrocławiu jest ziomek ktory do edc 15 montuje gtb i odpowiedniki z kkk na oryginalnym elektronicznym sterowniku turbiny. modyfikuje oprogramowanie i dziala to bez kombinowania z gruszkami i wedlug niego duzo lepiej niz podcisnienie.

Jezdzilem juz paroma takimi autami i wrazenia sa jak najbardziej ok.

Tu jest link do filmiku zapozyczony z forum vwgolf.pl jak i link z logami

http://vaglog.rtnet.pl/evolution1980_55211.html

Opublikowano
ja tam pier... brd decayed

BRD to pier.... Ciebie jak ci sie wysrało :decayed:

jabys mi metalowej opaski nie wrzucil w dolot to by smigalo do tej pory :kwasny:
Opublikowano

Z logów dół bez rewelacji... Góre trzyma ładnie.

Opublikowano

no rzeczywiscie wstaje jak seria awx :decayed:

Opublikowano
no rzeczywiscie wstaje jak seria awx decayed

pokaz twoje z CAHA cwaniaku

Opublikowano
  • Autor

Jakiej to jest log GTB1756, GTB2056 czy GTB2260?? Bo wstaje gorzej niż moje BRD

Opublikowano

Nie do konca jest to prawda, owszem najlatwiej jest wywalic elektronike i zrobic jak w normalnym edc15 na podcisnieniu, jednak we wrocławiu jest ziomek ktory do edc 15 montuje gtb i odpowiedniki z kkk na oryginalnym elektronicznym sterowniku turbiny. modyfikuje oprogramowanie i dziala to bez kombinowania z gruszkami i wedlug niego duzo lepiej niz podcisnienie.

Jezdzilem juz paroma takimi autami i wrazenia sa jak najbardziej ok.

Tu jest link do filmiku zapozyczony z forum vwgolf.pl jak i link z logami

http://vaglog.rtnet.pl/evolution1980_55211.html

Masz namiar na tego goscia z wroclawia ?

Opublikowano

Takie doładowanie jak w logach pokazanych przez horneta jest wstanie dmuchnać i utrzymać hybryda AWX/ARL tylko aby map był który pozwoli, u mnie ładuje 2560mbar ograniczone to tylko seryjnym mapsensorem :wink4:

Opublikowano

Nie do konca jest to prawda, owszem najlatwiej jest wywalic elektronike i zrobic jak w normalnym edc15 na podcisnieniu, jednak we wrocławiu jest ziomek ktory do edc 15 montuje gtb i odpowiedniki z kkk na oryginalnym elektronicznym sterowniku turbiny. modyfikuje oprogramowanie i dziala to bez kombinowania z gruszkami i wedlug niego duzo lepiej niz podcisnienie.

Jezdzilem juz paroma takimi autami i wrazenia sa jak najbardziej ok.

Tu jest link do filmiku zapozyczony z forum vwgolf.pl jak i link z logami

http://vaglog.rtnet.pl/evolution1980_55211.html

Masz namiar na tego goscia z wroclawia ?

Cóż za pytanie - oczywiście w końcu to ziomek. :good:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 11:29_________________________________________________

Jakiej to jest log GTB1756, GTB2056 czy GTB2260?? Bo wstaje gorzej niż moje BRD

GTB2260

Opublikowano

To bardzo delikatne ciśnienie.

Opublikowano

to ja wkleję dla porównania moje logi na seryjnych gratach AVF

logda.th.jpg

Porównując z logami zamieszczonymi przez horneta to moje wstaje wcześniej, ale coś mi się zdaje że program mocno ogranicza ta turbinkę.

Opublikowano

to ja wkleję dla porównania moje logi na seryjnych gratach AVF

logda.th.jpg

Porównując z logami zamieszczonymi przez horneta to moje wstaje wcześniej, ale coś mi się zdaje że program mocno ogranicza ta turbinkę.

Jak tam dwumas :decayed:? Ja ostatnio kazałem trochę zdjąć z dołu...i usunąć ten overboost.

Opublikowano

jeszcze ma się dobrze :decayed: i sprzęgło nie puszcza, teraz niema sensu grzebać zmodyfikuje co zamierzam i potem pomęczę Mariusza.

Opublikowano

jeszcze ma się dobrze :decayed: i sprzęgło nie puszcza, teraz niema sensu grzebać zmodyfikuje co zamierzam i potem pomęczę Mariusza.

Podejrzewam, że i na tym sofcie na większej turbinie będzie chodził dobrze..no ale wiadomo korekta nieunikniona;)

Masz jakiś wykres? Które gtb masz w planach?

Czy ktoś wie ile gtb17 pompuje w serii? Ile można zadać jej w programie?

Opublikowano

nie mam wykresu z hamowni bo mam quattro i nie chciało mi się jeszcze jechać do wawki na hamowanie. Myślałem o turbo z 2.7TDI nie pamiętam teraz jaki to numer

Opublikowano

nie mam wykresu z hamowni bo mam quattro i nie chciało mi się jeszcze jechać do wawki na hamowanie. Myślałem o turbo z 2.7TDI nie pamiętam teraz jaki to numer

W 2.7 TDI siedzi gtb1756vk. Też myślę, że będzie akurat do moich AL :decayed: o ile wcześniej nie sprzedam A3 i nie kupie jakiegoś ASB :polew:

Opublikowano

To bardzo delikatne ciśnienie.

Pozwole sobie odpowiedziec w tym temacie skoro wklejono tutaj juz efekty moich "zabaw".

Duza dmuchawa nie ma dawac duzego cisnienia, lecz duza moc przy stosunkowo malym cisnieniu, to auto z ktorego praca jest przytoczona to asz na sterowniku z ajm i jezdzi teraz na jeszcze mniejszym cisnieniu niz bylo na pierwszym przejezdzie i pluje 227 ps przy cisnieniu 1.54 osiagajac przy 2000 rpm cisnienie 1.18, to mam nadzieje uswiadomi jak bardzo jest wydajne. tak czy inaczej te logi ktore hornet wstawil sa z PIERWSZEGO przejazdu po zalozeniu turbiny, wykonane tylko po to by zlogowac sterowanie turbo, o czym defacto pisalem na forum golfa.

Nawiazujac takze do wypowiedzi juby_p logi te nie sa z turbiny gtb17 z tytulu tematu a gtb 2260vk, najwiekszej jaka montowali w 3.0 tdi.

pozdrawiam EVO

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.