Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nie działa otwieranie tylnej szyby z przycisków


Buddha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z otwieraniem szyby tylnej pasażera z panela kierowcy i od pasażera. Dodam, że z pilota czy z kluczyka wszystkie szyby się otwierają wraz z tą którą nie można otworzyć z przycisku. O dziwo z przycisku ją zamknę natomiast nie mogę jej otworzyć.

Przycisk z tylnych drzwi wymontowałem i sprawdziłem na drugich tylnych i jest on dobry (otwiera i zamyka).

Prosze o podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przycisk w panelu kierowcy jest zaśniedziały albo coś nie styka. Jak kupiłem swoją B6 miałem identyczny problem... z kluczyka i z drzwi pasażera wszystko działało, jedynie problemy były z panelu kierowcy. Po jakimś czasie (nie dawałem za wygraną) naciskania, wciskania wszystko zaczęło działać, ale nie od razu (czasem się zacinało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedz. Jutro wezmę się za tapicerkę drzwi przód.[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 22:15_________________________________________________Usterka wykryta i naprawiona. Przycisk w panelu kierowcy miał zwarte styki. Prysnąłem płynem do styków i wszystko działa jak należy.

Przy okazji chciałem to badziejstwo rozebrać ale nie da rady. Jest jakoś ma stale zmontowane, a to dziwne bo przyciski pojedyńcze ładnie się rozbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...