Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiana audi na audi :)


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolega zprowadził z niemiec audi 1.8 125kucy 250tys przebieg udokumentowany (widzialem ksiazeczkie) nie przerejestrowany bez gazu klima elektryka. ja mam 1.9 90 koni bez elektry i klimy... chce sie zamienic reke w reke i co teraz ja wiem co mam a z drugiej strony tamten model jest bardziej atrakcyjny...

No i teraz co byscie zrobili na moim miejscu ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ile ten klekot tej ropy pali... Zostaw swojego - sprawdzony :) i zamiast inwestować w to 1.8. Doinwestuj swoją. Taniej Ci wyjdzie dorezać klimę i elektrykę w swoim. Niż przerejestrować i założyć sekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym zostawił klekota... zawsze mniej ropy weźmie..mimo ceny za litr.

Jak benkę to bym na większy silnik tylko się zamieniał 2+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą właściwie racja, zależy czego chcesz oczekiwać od tego auta... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztuje uturbienie 1.8? Opłacalne to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt na forum, chyba nnikt nie uturabial adr'a (1,8), taniej i prosciej wsadzic kompletny aeb(1,8t)

na Twoim miejscu zostawilbym to co masz i najwyzej dozbieral miedziakow i poszukal 1,8tq z gazem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupisz bene i będziesz narzekał na spalanie :gwizdanie: jeszcze bez Lpg a akurat 1.8 to też nie jakaś wyścigówka :notworthy: zaczniesz jeździć 1.8 to powiesz że znów mało..przynajmniej w moim przypadku tak jest :cool1:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 17:13_________________________________________________Pewnie za rozrząd z 1.8 byś schipował swoją 90ątke. :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 17:13_________________________________________________Chyba że ta 1.8 jest w zdecydowanie lepszej kondycji niż Twoja 1zetka :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że ta 1.8 jest w zdecydowanie lepszej kondycji niż Twoja 1zetka :przebiegly:

moja troche oleju pobiera nie powiem ze nie nie wiem jak z tamta jest [br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 22:36_________________________________________________i aż tak bardzo nie narzekam na swoją bardziej za klimą marze sobie....

jak narazie mysle jak ja za tankowac a co dopiero zeby cos w niej robic :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...