Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Naprawiane skrzynie biegów / uzywane części do skrzyń, koła zębate.....


marecki_78

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

w sumie szukałem na forum jakiś miejsc i ludzi którzy mają dostęp do używanych (sprawdzonych) skrzyń oraz części do nich bp. koła zębate, synchronizatory itp.... i nic nie ma (albo coś przeoczyłem ;-)). Jako że w mojej A4 po raz trzeci się wysypał synchro i rozwalił oba koła 3-ego biegu to po przeszukaniu 5 ton adresów trafiłem zupełnie przypadkiem na warsztat w Suchedniowie (świetokrzyskie).

Oferuje on używane skrzynie biegów do Audi/VW/Skody/Seata - niestety tylko ręczne. I tak np. do A4 skrzynia po naprawie z gwarancją rozruchową kosztuje 650zł pod warunkiem oddania starej w zamian. Oczywiście posiada tez sporo części używanych do skrzyń i bardzo chętnie pomaga i doradza. Dzięki jego uprzejmości chyba będę miał jeżdżącą A4 :a4fan:.

Telefon do tego pana to: 781315643. Mam nadzieje że to sie komuś przyda.

Jak znacie inne takie miejsca (oprócz ASO :))to proszę Was o wpisy, będzie nam łatwiej.

Pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie głupie pod warunkiem, że jest gwarancja rozruchowa. A podana cena to z wymiana w warsztacie, czy też za dopłatą?

Gwarancja rozruchowa jest, cena to cena bez wymiany ;-) . Dziś zapytam czy jest możliwość wymiany tamże.

Wiem że ten pan naprawia te skrzynie(w bardzo dużej ilości) i ma do nich używane części o które bardzo trudno:

np: komplet kół zębatych do biegu 3 to koszt około 150-200zł (w serwisie 730zł).

BTW: Możnaby pogadać z tym panem i wynegocjować jakiś rabacik dla klubu bo jest bardzo chętny do współpracy, dziś będę do niego dzwonił top zobaczymy co się da zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...