Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Felgi 17 i jak czesto wymiana zawieszenia?


hidden22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko jak często wymieniacie końcówki, wahacze amory na felgach 17 ? czy opłaca się wkładać takie felgi na nasze drogi ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, przejrzyj dział moja A4 to zobaczysz na czym chłopaki jeżdżą... 17, 18, 19, a nawet 20 cali.. :>

Przy 17 to różnicy zużycia tych elementów za bardzo nie odczujesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no przejzalem sobie i widzialem ze jezdza na 17-18-19 ale chciałem żeby się wypowiedzieli na ten temat jak to jest :) każdy może założyć i jeździć ale moga co chwile zmeniac końcówki itd. i dlatego chcialbym to wiedziec :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wygląda to tak że dopiero od rozmiaru 17 możemy mówić o większej feldze do B6, słyszałem opinię że na 17 jeździ się tak jak na 18, tak samo jak między 15 a 16 nie ma różnicy w komforcie. Moim skromnym zdaniem największy przeskok jest właśnie między rozmiarem 16 a 17 inny profil opony i inna szerokość czyli 55 zmieniasz na 45 a 205 zmieniasz na 225 lub 235. Jeżeli brać 17 to zastanowiłbym się od razu nad 18 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiało zakładaj 18 różnicy między 17 niezauważysz ,a zawiecha to i na 15 się szybko zużyje jak dziur nie będziesz omijał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po Bydgoszczy jeżdżę na 18 bez problemu :cool1: wcześniej, w A3, miałem oponę 225/40/18. w a5 mam 245/40/18 i też jest git.. śmiało można zakładać nawet i 19 cali :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 17 i wzwyż to zapomnij o komforcie. Plusem jest wygląd i trzymanie w zakrętach. Jeździ się w porządku ale tak jak przedmówcy oczy bardziej otwarte trzeba omijać dziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 17 i wzwyż to zapomnij o komforcie. Plusem jest wygląd i trzymanie w zakrętach. Jeździ się w porządku ale tak jak przedmówcy oczy bardziej otwarte trzeba omijać dziury.

wszystko się zgadza tyle że jak masz obniżoną zawiechę to i na 15 niema komfortu osobiście mam 1be -20 i 100razy lepiej jeżdzi mi się na 18 niż 15 i zastanawiam się jak będę jeżdził w zimę bo mam 15 myślę nad zmianą na 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko jak często wymieniacie końcówki, wahacze amory na felgach 17 ?

odpowiem ci tak:

na 17" jeździłem ostatnie 1,5 roku, a teraz od pół roku jeźdzę na 19" i w zawieszeniu do tej pory wymieniłem: lewy banan (łącznik stabilizatora) oraz jeden górny lewy wachacz.

czy to dużo czy mało to już sobie sam odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemyslalem i zaloze 17 :) nie ma co szalec z wiekszymi :) 17 ladnie juz wygalda i jesczze nie ma takiej tragedii do konca :) nie wiecie moze gdzie w Bydgoszczy czy okolicach mozna kupic nowe ori felgi?? a interesuja mnie ori audi takie - http://moto.allegro.pl/audi-a4-a6-a8-5x112-7-5j17-et-45-oryginal-i1749760961.html :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori felgi możesz śmiało kupować używane. To nie plastelina :wink4:

Ładny wzór, miałem takie i czasem za nimi tęsnię ;( :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi tez sie najlepiej podobaja z 17 :) jeszeli 18 to juz bym sobie jakas szpryche bym wzial :) ale na 17 ta jest idealna :) nie wiem jakos nie jestem przekonany do uzywek :) wole kupic nowe, wiem co mam :) a kola to podstawa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiało bierz używki ja kupiłem rs6 c5 18 używane proste nienaprawiane wzór którego szukasz ktoś na forum miał do sprzedania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja miałem okazje ostatnio kupić za 1300zl ale do malowania, za malowanie jednej feli 70 zl koleś wola. wiec 1300zl plus malowanie 1580zl plus sprawdzenie czy sa ok następne 50zl wiec wole dołożyć te 400zl nie cale i kupić nóweczki sobie :) na allegro jest trochę tych felg :) ale czy nie było spawane już czy coś... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie na forum pojawiają się te wzory w sprzedaży. Zamiast wypłukiwać się na nowe oryginały, które po sezonie będą i tak tyle samo warte co cała reszta z allegro kup od kogoś z forum lub bezpośrednio i zabierz do wulkanizatora na oględziny. A zaoszczędzoną kasę dołóż do dobrych nowych opon :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś miał takie fele i z pewnego źródła ze nie byly spawane itd to piszcie na pw :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam parę kompletów 17ek oryginalnych ale nie wiem ile chcesz na to przeznaczyć geldu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslij foteczki tych fel :) i napsiz po ile masz :) najbardziej interesuje mnie taka fela

http://moto.allegro.pl/audi-a6-a4-5x112-7-5j17-et-45-oryginal-i1713027369.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 19 i 5kkm poszło po polskich drogach drogach nie mówię o drodze typu warszawa-radom tylko prawdziwych dziurawych ala wjazd do Krakowa od strony kielc :kox: :kox: :kox: :kox: i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...