Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Audi A4 B6 1,9TDi (AWX) by JotAeN


JotAeN

Rekomendowane odpowiedzi

No z kasą to zawsze problem :decayed: ale to jest do przejścia :gwizdanie:

Gorzej bo żonka się stawia ;( i nie chce bym tyle kasy ładował w auto :disgust:

Chyba będę musiał uruchomić zaskórniaki o których nie wie żona :evil: [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 12:12_________________________________________________No i się zesr....

Rozwaliłem dziś na remontowanej drodze miskę olejową. Na końcu dywanika wyły wycięte dwie dziury w poprzek kierunku mojej jazdy na skrzyżowaniu :wallbash: najgorsze że zaraz za drugą dziurą zaczyna się wzniesienie :disgust: na którym docisnołem miskę :angry:

Uziemiłem sobie auto na tydzień. Na szczęście moim poprzednim autem jeździ siostra więc na tydzień wezmę auto od niej.

Posiada ktoś może na sprzedaż miskę olejową :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie fajnie... ale nie ma jakiejs mega wielkiej gleby i takie cos... ja mam 7 cm nad ziemia oslony i rzadko kiedy zacieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko :gwizdanie:

Czy osłona w modelach allroad jest mocniejsza od zwykłej zakładanej w np. moim modelu??

Czy jest sens zakładać taką osłonę??

Chciał bym zabezpieczyć jakoś miske przed kolejnymi przygodami :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie fajnie... ale nie ma jakiejs mega wielkiej gleby i takie cos... ja mam 7 cm nad ziemia oslony i rzadko kiedy zacieram

nie pitol niezle ta Twoja siedzi :decayed:

W Allroad`zie wydaje mi sie ze szersza oslona jest :cool1: A6 sporo wieksze jest jednak :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odkąd rozwalilem miskę strasznie mi kopci :( jak sie turbina załącza co to może być?[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 17:59_________________________________________________Witam

Właśnie zamówiłem obuwie na zimę razem z felgą felgą 16" :decayed:

W prawdzie oponki nie nowe bo mają 6 i 8,5mm ale przed przyszłą zimą zmienimy na pewno dwie na nowe

Mam nadzieję że będą się ładnie prezentować na autku :rolleyes:

Poniżej wzór zamówionej felgi :decayed:

16%20indented.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bicz: :bicz3: :bicz3: trzeba na spoty przyjeżdzać- to pierwsza sprawa :polew: :polew:

fajne autko zwłaszcza kolore- trochę bida ale nie od razu rzym zbudowano- powolio do celu :good:

że ja Cię jeszcze nigdzie nie wypatrzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spot bardzo chętnie przyjadę :decayed:

Tylko musimy się zgrać z terminem :gwizdanie: mam nadzieje że się w środę zobaczymy.

Autko stoi codziennie na Piotrkowskiej w Kielcach pod apteką od 8 do 18 jak jestem w biurze :disgust: prawie jak na szczeżonym tu mam bo auto pod oknem i co wyglądnę to je widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła sztuka :wink4: Te ozety zostawiłbym na twoim miejscu na zimę bo są niezniszczalne a i lekkie :naughty:

Sam mam takie na łiter setupie tyle że w 16' i bez dekielków bo gdzieś lepiej wtedy wyglądają... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do planów to: Ja to widzę tak

- zmiana kiery na MF z B7 (szkoda z B7 lepiej z B8 )

- dołożenie tempomatu i odblokowanie kompa (to dobry mod)

- zmiana radia na RNS-E (też dobry)

- alu Felgi 16" + oponki zima (17" zima )

- alu s-line 17" + opony lato (18" lub 19" lato )

- podłokietnik (ten przemilczę )

- listwy chrom do okoła szyb (szkoda duzy koszt,lepiej pakiet schwarz)

- chodzi mi po głowie tez wydech na dwie strony i i jakieś ładne zderzaki na przód i tył plus listwy drzwiowe ale to spory koszt więc chyba się na razie zadowolę dokładkami w kolor. (szkoda dokładac i lakierować składać i pakiet S4 lub s-line)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do planów to: Ja to widzę tak

- zmiana kiery na MF z B7 (szkoda z B7 lepiej z B8 )

- dołożenie tempomatu i odblokowanie kompa (to dobry mod)

- zmiana radia na RNS-E (też dobry)

- alu Felgi 16" + oponki zima (17" zima )

- alu s-line 17" + opony lato (18" lub 19" lato )

- podłokietnik (ten przemilczę )

- listwy chrom do okoła szyb (szkoda duzy koszt,lepiej pakiet schwarz)

- chodzi mi po głowie tez wydech na dwie strony i i jakieś ładne zderzaki na przód i tył plus listwy drzwiowe ale to spory koszt więc chyba się na razie zadowolę dokładkami w kolor. (szkoda dokładac i lakierować składać i pakiet S4 lub s-line)

Jak już kupiłem koła na zimę 16" to szkoda mi je teraz sprzedawać poza tym OZ się mi średnio podobają i chciał bym je wymienić na inne 17" (18 czy też 19 na nasze drogi to troche się boje pozatym mam twarde zawieszenie i nieusmiecha sie mi zaraz koło niego robic :decayed: )

Co do kiery to szukam B8 s-line ale i B7 w dobrej cenie niepogardzę :kox:

Listwy chrom muszą poczekać bo nikt nie chce się wymienić :kox:

Za niedługo jak znajdę chwilę wolnego wrzucę krótki opis już wykonanych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te oz nie są najgorsze ale s-liny byłyby tu dużo lepsze, a w chrom wokół szyb sie nie baw, szkoda zachodu, tak tez jest ok a kase z chromów wykorzystasz dużo lepiej :gwizdanie:, a rozmiar kół to w sumie indywidualna sprawa, na 17 jest ok, tylko dobrze wygląda minimum przy 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(18 czy też 19 na nasze drogi to troche się boje pozatym mam twarde zawieszenie i nieusmiecha sie mi zaraz koło niego robic :decayed: )

przewiozę Cię w lato na 19 :good:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 11:42_________________________________________________Karol chrom to zły pomysł moim zdanie przy Twoim kolorze- słaby efekt będzie (chrom zginie)- walnij gril i wszystko co możliwe w czarny mat i bedzie kosa :good: ja żebym tego chromu nie miał tak bym zrobił- a tak muszę gdzie celnąć lusterma s4 w przyzwoitej cenie żeby to miało ręce i nogi[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 11:45_________________________________________________a w lato pojedziemy na ściemę szyb do Kar.sci :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej ściemki to też o tym myślalem :gwizdanie:

Pomyślę o tym czrnym macie :mysli: niemniej jednak chrom się mi za***iście podoba ;(

Muszę też pocisnąć w lecie Kar.sci o obklejenie lusterek i może dachu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Trochę mnie nie było i pająki się zalęgły :P

Auto lata jak malina, chociaż ostatnio miałem małą przygodę z golfem II i teraz zostałem bez zderzaka :( szukam jakiegoś s-line lub s4 w komplecie pod spryski ^^ ale bida jest :/

Przez ten czas za wiele w aucie się nie zmieniło, no parę drobiazgów wleciało.

Poniżej parę drobiazgów:

- czerwone diody LED do podświetlenia przestrzeni nóg

- oświetlenie tylnej tablicy ori LED

- wentylowane tarcze przednie 288 ZIMMERMANN SPORT z klockami FERODO

- schowek z lodówka, pod zmieniarkę i z AIRBAG ON/OFF

- wleciała zmieniarka

- BIXY z soczewkami B8

- wycieraczki AERO

- czujnik poziomu płynu spryskiwaczy

- odblokowany komputer

- standardowa wymiana oleju (olej MOTUL i kpl. filtrów MANN)

Za dużo to tego niema ale urodziła mi się córa i zacząłem budowę domu więc jest w co ładować kasę ^^

W najbliższych planach jest:

- zderzak przedni s-line (jak szybko znajdę)

- nakładki na progi s-line

- tempomat

- lotka (jak będzie trochę zaskórniaków)

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...