Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Jak zdemontować oświetlenie przednie w podsufitce??


qoorczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Jak w temacie, nie mogę sobie poradzić z demontażem tego oświetlenia. Przezroczysty klosz zdjąłem, gdyż doszedłem, że trzyma się na 2 zatrzaskach. Natomiast nie mogę dojść do dwóch żarówek (do czytania). Znalazłem jeden zatrzask przy ogólnym włączniku, lecz nie wiem, gdzie są pozostałe......

W załączeniu zdjęcie....

Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc...

7b2888e88f47c3d7m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie delikatnie podważałem cienkim płaskim śrubokrętem na wysokości włączników i bez problemu wyskoczyła ta szara osłona, jeśli będziesz to robił delikatnie to nic nie połamiesz :wink4: powodzenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.... Czy w programie ETKA znajdę informacje o takich rzeczach, jak demontaż poszczególnych elementów pojazdu?? Chodzi mi o rysunki i sposobu łączenia poszczególnych części...... Czy tam bym znalazł odpowiedź na moje pytanie w temacie??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.... Czy w programie ETKA znajdę informacje o takich rzeczach, jak demontaż poszczególnych elementów pojazdu?? Chodzi mi o rysunki i sposobu łączenia poszczególnych części...... Czy tam bym znalazł odpowiedź na moje pytanie w temacie??

Pozdrawiam

oswietlenien.th.jpg

Informacje o sposobie demontażu poszczególnych podzespołów/części to w programie ElsaWin

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...