Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Odpala i zaraz gaśnie


raffik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów!!!

Tak jak w temacie.A4 1.9 TDI 130KM,2002r odpala,a po chwili gaśnie lub od razu gaśnie.Podłączyłem kompa i wyskoczył błąd:Imobilajzer(brak łączenia czy kontaktu-coś takiego).

Przeleciałem forum i widzę że co jakiś czas problem się pojawia,ale w żadnym temacie nie ma podanego rozwiązania problemu,o który was właśnie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mialem tez taki problem tzn po odpaleniu auto gasło zaraz i migała kontrolka od immo. Pojechałem do mechanika zdjął mi dolna obudowę stacyjki i tam jest kabelek od pętli "immo" podłączony do innego kabelka, rozłączył te kabelki, psiknął jakiś środkiem i od tego czasu ani razu auto nie zgasło :) jedz i zrób to powinno pomoc :) u mnie był błąd "slaby sygnał z kluczyka" :hi: powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Mnie po prostu odpala i zaraz gaśnie.Nie miga żadna kontrolka :( Coś pomyślę.A może ktoś coś jeszcze podrzuci :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz najpeirw zeby okdrecili ci dolna pokrywe stacyjki i rozlaczy kabelek od immo psiknie czyms i moze bedzie dobrze :):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raffik, ale nic nie piszesz czy coś wcześniej grzebałeś przy zmianie zegarów, sterownika silnika itp. - wtedy jest to normalny objaw jeśli nie zmieni się kodowania, adaptacji itp a żadnych szczegółów nam nie podałeś. Problem nastąpił po jakiejś naprawie, wymianie czy też nagle bez żadnych ingerencji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Sztomel!

Tak jak piszesz,stało się to nagle.Nic nie grzebałem,nic nie naprawiałem.jedyny błąd jaki jest to w/w od immo. I tak na 10 odpaleń to dzieje się ze 6 razy co muszę powtórzyć i od razu za drugim odpala :confused4:

Na dzień dobry walne chyba odrdzewiacza do stacyjki :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wylacznik swiatel do wymiany.

wlacz swiatla i zobacz czy jest roznica

jest to dobry trop na poczatek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lipa ;( Spryskałem stacyjkę odrdzewiaczem oraz odpalałem na włączonych światłach - nie pomaga :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lipa ;( Spryskałem stacyjkę odrdzewiaczem oraz odpalałem na włączonych światłach - nie pomaga :wallbash:

Masz nie spryskac stacyjki tylko ta wtyczke o ktorym koledzy mowia! i nie kombinuj to pomoze napewno, znam z ten problem z autopsji.

Co do wlacznika swiatel to nie sadze bo on powoduje ze trzeba dlugo krecic a nie ma nic do niespodziewanego gaszenia silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...