Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] 150 konna baza do modów


Sieni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Właścicielem samochodu jestem od 2 miesięcy, jest to moje pierwsze wymarzone autko. O kupnie zadecydowało min to forum :evil: Mam nadzieję, że dokonałem słusznej decyzji co do wyboru marki :D Auto sprowadziłem.. no właśnie z wysp i przystosowałem do ruchu prawostronnego. Troszkę o samochodzie:

Przebieg: 121 tys.

Rocznik: 2002.

Model: B6 1.8 AVJ 150km wersja sport.

Wyposażenie:

Niestety szału nie ma, z ważniejszych:

- trójramienna skórzana kierownica

- Skórzana dźwignia zmiany biegów

- Podłokietnik w tylnej kanapie

- Fabrycznie przyciemniane szyby (przynajmniej tak napisane jest w kodzie wyposażenia)

- Uchwyt na napoje i wizytówki nad radiem

- 5-biegowa manualna skrzynia biegów

- sportowe skórzane siedziska i regulowanym odcinkiem lędźwiowym

- klimatyzacja dwustrefowa

- felgi 19" OZ SUPERTURISMO GT

- Elektrycznie szyby przód

- Sześć poduszek powietrznych

Jak na razie zrobiłem:

- wymieniony olej

- Wymieniony rozrząd

- zamocowane osłony silnika i skrzyni biegów

- wymieniony króciec od chłodnicy

- ustawione lampy :polew:

Z palnów:

- zmiana lusterek na europejskie (lusterka już są muszę zamontować :D)

- dolna kratka od s-ki ;(

- Tunel 2 din

- RNS - E

- ZMIENIARKA (emulator) USB

- Renowacja felg

- Dekielki na alufelgi

- Renowacja przycisków w samochodzie (niektóre są ładnie pociosane - właścicielem była kobieta :thumbdown:)

- Renowacja listw chromowych

- Renowacja (nowy) lakieru

- Zmiana folii na szybach

- Wymiana tarcz i klocków hamulcowych

- Instalacja gazowa :good:

- Felgi i opony zimowe

- Kierownica multifunkcyjna

- Pełen FIS

- Wymiana spryskiwaczy/wycieraczek

- Lampy LED na tył

- Zmiana progów (brak mi kur.. jednej zaślepki w miejsce lewarka i nigdzie nie mogę jej dostać)

- mały wirus

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Na razie tyle,

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaadna jest :kox: jak dla mnie te felgi idealnie tu pasują i szybki lux :slina:

Bezawaryjności !!

Daj foty wnętrza !! :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajna furka :good:...widze że przód i tył s-line..tylko nie wiem co tam robią progi ms design :tongue4: ale w angolach takie dziwactwa to normalka :polew: zakładaj kratki do zderzaka i bedzie :good:...ciemne szyby tez fajne ale jak dobrze widze to na tylnej z obu stron widać łączenie pasków folii :thumbdown:...no i dawaj jeszcze jakieś foty środka...zycze długiej bezawaryjnej jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ciemne szyby tez fajne ale jak dobrze widze to na tylnej z obu stron widać łączenie pasków folii :thumbdown:...no i dawaj jeszcze jakieś foty środka...zycze długiej bezawaryjnej jazdy

To nie łączenie folii tylko pęcherzyki powietrza ;/ Folie mam naprawdę w kiepskim stanie. Ale dzisiaj byłem u jednego fachowca i ogarnie mi temat (założy nowe). Zastanawiam się jeszcze jak przyciemnić, bo obecnie trochę to męczące, b. słaba widoczność w nocy.. Może na 30% jeszcze zobaczę :)

Dziękuje, szczerze to myślałem że obsmarujecie autko :P Aha, zderzak tył na pewno jest od ski? Jakie progi byście mi zaproponowali zamiast tych obecnie?

Fotki wnętrza będą później, dzisiaj nabyłem tunel 2 din do amerykańca od jednego z forumowiczów :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie te pecherzyki są w tym miejscu bo prawdopodobnie masz tam górny i dolny pasek foli łączony...co do folii to powiem ci że kiedyś miałem na aucie bardzo ciemną i jakby nie lampy z tyłu lexus look to nic bym tam nie widział przy cofaniu w nocy.pytanie rodzi sie takie..czy chcesz miec przednie boczne szyby tez ciemne?jeśli tak to ściemnij lekko.jeśli tylko tył chcesz mieć ciemny to wcale nie ściemniaj..z tego co mówisz masz fajne wnętrze więc niech to będzie widac.obsmarować to nie ma co bo tu każdy robi autko pod siebie a nie dla innych..ono tobie ma sie podobać :wink4: zderzak z tyłu nie masz od s-ki tylko s-line :naughty: i to na pewno.a progi jeśli ci sie podobają to sobie zostaw a jak nie to sprzedaj i załóż seryjne i tez bedzie git :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna furka, progi takie sobie, załóż seryjne i ogarnij listwy s-line, a folia to max 35 sobie zamów, będzie fajnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna furka, progi takie sobie, załóż seryjne i ogarnij listwy s-line, a folia to max 35 sobie zamów, będzie fajnie :good:

nic nie zmieniaj bo bedziesz mial takie auto jakich tu na forum jest wiele...naprawde fajnie wyglada Twoje A4 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna furka, progi takie sobie, załóż seryjne i ogarnij listwy s-line, a folia to max 35 sobie zamów, będzie fajnie :good:

nic nie zmieniaj bo bedziesz mial takie auto jakich tu na forum jest wiele...naprawde fajnie wyglada Twoje A4 :good:

Mi się też progi podobają, ale mam jeden mały problem.. Zaślepka cholerna od lewarka znajdująca się na spodzie progu, o taka jak tu:

image.jpg

image.jpg

Nigdzie nie moge jej dostać, może wy mi pomożecie? :rolleyes:

Mam też wątpliwości czy są to progi MS design, ponieważ progi te dostępne są w ASO. (samych zaślepek kupić nie można..) Więc być może są ori? Podobne chyba występują na zdjęciu prezentowanym przy logo forum:

logo_php_BB_right15.jpg

Ostatnia sprawa, jest jakiś sposób na przymocowanie odstającej listwy? Strasznie mnie to wkur..

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego to na pewno progi ms design.i one są w aso bo były też takie pakiety fabrycznie montowane..zajrzyj sobie do kolegi puniek on ma cały pakiet taki..to z logo forum to pakiet hoffele...a co do tej zaślepki..hmm jak nigdzie jej niema to spróbuj szukac rozbitych aut z tym pakietem.może ktoś ci opchnie taką zaślepke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna jest :) baza do modów zacna. (u mnie 180 Kuni ) jest dużo lepiej niż seryyyja :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę jak zwykle nudny w ocenie... :polew: :polew: :polew: :polew:

hamulce zmien na wieksze, warto !!!!!

autko ogólnie ładnie, szkodsa że bez Q ale nie mozna miec wszystkiego...

:good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulce zmien na wieksze, warto !!!!!

Zastanawiam się nad tym, bo i wizualnie lepiej by się prezentowało, a że niedługo i tak będę musiał wymienić klocki.. :D Jednak jeśli koszt operacji będzie zbyt wysoki - odpuszczę ;/

Jak się domyślam klocki zaciski i tarcze to chyba nie wszystko co jest potrzebne do zmiany na większe?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze, klocki, zaciski z jarzmami, osłony, płyn

zestaw minimum 320/288mm

proponuje abys sie przejechał autem z takimi hamulcami,

stwierdzisz że u Ciebie to nie sa hamulce tylko "spowalniacze" :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna a4 :good: kolor :good: sedan :notworthy: pisales do mnie PW ale nie wiem czy odpisalem :embarrassed: co do siatki to znalazlem na allegro ale jak patrzalem teraz to tego sprzedawc nie widze juz :confused4:

ja bym pomalowal na czarno ta listwe w klapie z tylu tak samo grill :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...