Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] 150 konna baza do modów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

piekna a4 :good: kolor :good: sedan :notworthy: pisales do mnie PW ale nie wiem czy odpisalem...

No właśnie kolego, zawiodłem się :decayed: Tym bardziej, że widziałem fotki samochodu w szczecinie, czyli niedaleko :P Nadal jestem na etapie szukania kratki i tej pier.. zaślepki. Myślę, że za jakiś czas znajdą się zdjęcia wnętrza bo w planach kilka modów (tunel + kiera multi + RNS-E). JAk na razie mam inne wydatki :)

Proszę was o informacje, czy kratki od s6 albo od a4 b6 cabrio podejdę pod ten zderzak bo już raz kupiłem niewłaściwą :(

Dziękuje za komentarze :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

O żesz.... że ja nie widziałem tego B6 :kox: Silniczek jest ok, ale jakiś chip i będzie jeszcze lepiej :wink4: Z wyglądu moim zdaniem nic dodać nic ująć. Jest mega. Szkoda że nie masz quattro ale ja też nie mam i da się bez tego żyć :) Tak podsumowując super auto :good: :good: Pokaż jeszcze wnętrze

Opublikowano
  • Autor

Wnętrzem jeszcze się pochwale, na razie zbieram graty. Jak będzie komplet będą zdjęcia :decayed: Dzieki za komentarz :)

Opublikowano

piekna a4 :good: kolor :good: sedan :notworthy: pisales do mnie PW ale nie wiem czy odpisalem...

No właśnie kolego, zawiodłem się :decayed: Tym bardziej, że widziałem fotki samochodu w szczecinie, czyli niedaleko :P Nadal jestem na etapie szukania kratki i tej pier.. zaślepki. Myślę, że za jakiś czas znajdą się zdjęcia wnętrza bo w planach kilka modów (tunel + kiera multi + RNS-E). JAk na razie mam inne wydatki :)

Proszę was o informacje, czy kratki od s6 albo od a4 b6 cabrio podejdę pod ten zderzak bo już raz kupiłem niewłaściwą :(

Dziękuje za komentarze :)

na uj Ci tunel?? moze byc stary :wink4:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

piekna a4 :good: kolor :good: sedan :notworthy: pisales do mnie PW ale nie wiem czy odpisalem...

No właśnie kolego, zawiodłem się :decayed: Tym bardziej, że widziałem fotki samochodu w szczecinie, czyli niedaleko :P Nadal jestem na etapie szukania kratki i tej pier.. zaślepki. Myślę, że za jakiś czas znajdą się zdjęcia wnętrza bo w planach kilka modów (tunel + kiera multi + RNS-E). JAk na razie mam inne wydatki :)

Proszę was o informacje, czy kratki od s6 albo od a4 b6 cabrio podejdę pod ten zderzak bo już raz kupiłem niewłaściwą :(

Dziękuje za komentarze :)

na uj Ci tunel?? moze byc stary :wink4:

można dorezać 1din pod navi ale trafil mi się pod 2 din wersja z miejscami na kubki xD Więc będzie coś nowego :D[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 15:49_________________________________________________Zimowy setup :decayed:

image.jpg

image.jpg

Ale balOOny.. :travolta:

Opublikowano

wygląda jak na kołpaku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wygląda jak na kołpaku :decayed:

grrrr.. :baseball:

Myślałem, że będzie gorzej ale mi nawet się podoba :naughty:

Opublikowano

mi też się podoba :naughty: a jaki masz rozmiar opony??

Opublikowano
  • Autor

mi też się podoba :naughty: a jaki masz rozmiar opony??

225/50/R17 :naughty:

Opublikowano

mam takie same :wink4:

Opublikowano

wygląda jak na kołpaku :decayed:

grrrr.. :baseball:

Myślałem, że będzie gorzej ale mi nawet się podoba :naughty:

to był oczywiście żart :decayed: jest nawet, nawet. to tylko u mnie alus w zimówce wygląda jak stalówka ;(

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lqJDuZIcQ34 :D

Mam zamiar odnowić felgi na lato. Znacie jakiś zaufany zakład w lubuskim?

Znalazłem coś takiego: http://www.aluhar.pl/s5.html

Może w tygodniu do nich podskoczę.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Przekładkę robiłem tu: www.angliki.info.pl

Koszta w zależności od tapicerki, mnie wyniosło gdzieś 6 tys.

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

Przekładkę robiłem tu: www.angliki.info.pl

Koszta w zależności od tapicerki, mnie wyniosło gdzieś 6 tys.

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.