Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item826127816_spryskiwacze_pompka_zbiorniczek_audi_s4_2000r.html

komplecik do sprysków ORI od S4, cena dość zachęcająca, ja za mój komplet dałem 300zł :gwizdanie:

:) lepiej dać 160. od śkody................................ :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

ale tu masz wszystko, dysze zaślepki, wężę, pompki, zbiornik... a do tych 160 musisz jeszcze trochę dołożyć :gwizdanie:

Opublikowano

Tylko ciekawe o jakim małym pęknięciu napisano na tej aukcji :mysli: . Jesli to małe peknięcie to po prostu przeciek... to przemyślcie to jeszcze raz. Cały zestaw oprócz jednej dyszy... to jak by 3/4 zestawu :decayed:

Opublikowano

i powiem tak ja w seri miałem zbiornik 4,5 l ,i to wszystko co wydałem to 160 komplet spryskow plus 2 m b węza :kox:

Opublikowano

Tylko ciekawe o jakim małym pęknięciu napisano na tej aukcji :mysli: . Jesli to małe peknięcie to po prostu przeciek... to przemyślcie to jeszcze raz. Cały zestaw oprócz jednej dyszy... to jak by 3/4 zestawu :decayed:

to wygląda na duze pękniecie a tam sa duze siły wiec to odpada

nie zamontujesz tych dysz z allegro jak nie masz ori zderzaka przygotowanego pod spryski :confused4:

Opublikowano

Ja swoje koszty opisałem wcześniej. Największym był ori zbiornik 6,5 L na dwie pompki, ale teraz widze że to opłacalny wydatek (wcześniej miałem 3,5L).

PS. Od dziś mam zenonki 4300k. Kurde jak piknie świcą. Byłem oczywiście na diagnostyce lecz nic mi nie ustawili bo.... już było lux ustawione. Dla info: mam soczewki depo pod d2s, od niedawna spryski :naughty: , i jakos mnie tak podkusiło... a miałem nie zmieniać h7 na żarniki..... bo ładnie świeciło.... ale od dzisiaj już wiem że ładnie to nie znaczy zaje(piiii)ście. Teraz widzę trawę na poboczu .. a nie tylko gdzie sie asfalt kończy. Zenonki + soczewki + spryski + pewność właściwego ustawienia = inny standard widoczności. Za wszystko powyższe zapłacisz przelewem lub gotówką... bezpieczeństwo na drodze - bezcenne. :>

Opublikowano

Ja swoje koszty opisałem wcześniej. Największym był ori zbiornik 6,5 L na dwie pompki, ale teraz widze że to opłacalny wydatek (wcześniej miałem 3,5L).

PS. Od dziś mam zenonki 4300k. Kurde jak piknie świcą. Byłem oczywiście na diagnostyce lecz nic mi nie ustawili bo.... już było lux ustawione. Dla info: mam soczewki depo pod d2s, od niedawna spryski :naughty: , i jakos mnie tak podkusiło... a miałem nie zmieniać h7 na żarniki..... bo ładnie świeciło.... ale od dzisiaj już wiem że ładnie to nie znaczy zaje(piiii)ście. Teraz widzę trawę na poboczu .. a nie tylko gdzie sie asfalt kończy. Zenonki + soczewki + spryski + pewność właściwego ustawienia = inny standard widoczności. Za wszystko powyższe zapłacisz przelewem lub gotówką... bezpieczeństwo na drodze - bezcenne. :>

jest tak jak u mnie...................................tyle że mam 5000 nie 4300 i lampy valeo :):good:

Opublikowano

ja u siebie mam nowe lampy d2s+h7 na ori zarnikach 4300 ale jak sie skoncza to wezme 5300 :kox:

Opublikowano

Panowie czy w zderzaku z przed liftu są jakoś zaznaczone miejsca gdzie wyrezać dziury do sprysków?? Czym to najlepiej wyciąć żeby to jakoś wyglądało?? Bo chcę założyć coś takiego http://www.allegro.pl/item823954859_xenon_hid_nowe_spryskiwacze_reflektorow_kpl.html

_________________________________________________

jest ktoś na forum z moich okolic kto zakładał spryski??

Opublikowano

Pierwsze posty na tej stronie masz odp :gwizdanie:

Opublikowano

po drugim lifcie wszystkie zbiorniczki 4,5l są przygotowane pod montaż dwóch pompek??

Opublikowano

Ja nie wiem, lecz watpię żeby fabryka na to wpadła i tak poprostu dodawała do zboirnika zaślepki i uszczelki, skoro nie zamontowali sprysków, a pozatym śmię twierdzić że zbiornik 4,5 l nie będzie zadowalający dla poboru i na szyby i na reflektory. Im większy zamontujesz zbiorniczek ( a zalecam ori ), tym żadziej będziesz musiał otwierać maskę :)

No dobra, obiecałem dodać kolejny filmik jak to działa u mnie ale nakręcony za dnia.... to robie to teraz :naughty:

:decayed:

Opublikowano

Ja nie wiem, lecz watpię żeby fabryka na to wpadła i tak poprostu dodawała do zboirnika zaślepki i uszczelki, skoro nie zamontowali sprysków, a pozatym śmię twierdzić że zbiornik 4,5 l nie będzie zadowalający dla poboru i na szyby i na reflektory. Im większy zamontujesz zbiorniczek ( a zalecam ori ), tym żadziej będziesz musiał otwierać maskę :)

No dobra, obiecałem dodać kolejny filmik jak to działa u mnie ale nakręcony za dnia.... to robie to teraz :naughty:

:decayed:

he jest ok.[troszkę dzięki mnie} :wink4: ale się tak nie baw bo cysternę płynu będziesz musiał kupić.. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

:tongue4: nowa zabawka, jak jedna cysterna pójdzie to nic :decayed:

skromnie rzecz ujmując, żeby nie opis czaja77 to nie wziął bym się za temat, więc kolego czaja77 - :notworthy: dzięki.

myślę że efekt końcowy jest wart wkur :evil: wiania się podczas dorabiania zamocowań. życzę wam i sobie bezawaryjnego użytkowania. pozdrawiam.

Opublikowano

Max a Ty jaki masz zbiorniczek?? Kupowałeś zbiornik z dwoma wyjściami czy przerabiałeś?

Opublikowano

Kolego na trzeciej stronie tego posta znajdziesz odpowiedź. :chytry: oj nie chce się chyba czytać od początku...

Ja mam ori 6,5 L z ori wyjćsiami na dwie pompki.

Opublikowano

dzięki czytałem już wcześniej cały wątek ale przyznam że drugi raz mi się już nie chciało :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.